Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Mały czytelnik"

Rekomendowane odpowiedzi

U nas królują wiersze Jana Brzechwy, są ponadczasowe!!! Wspaniałe rymy, piękne historie, z humorem, ironiczne, ale też i pełne mądrości. Czyta się je płynnie, wywołują bardzo ciepłe uczucia.

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6362.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jhi4guwxz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto Bruno, lat 3 z ogonkiem małym...a oto ,,Kubuś Puchatek " ulubiona książeczka mojego synka. A sam Kubuś to ulubiony bohater mojego synka .Z Kubusiem synek śpi, z Kubusiem chodzi do przedszkola i z Kubusiem się bawi....no i Kubusiowi czyta chętnie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oriental
Oto Bruno, lat 3 z ogonkiem małym...a oto ,,Kubuś Puchatek " ulubiona książeczka mojego synka. A sam Kubuś to ulubiony bohater mojego synka .Z Kubusiem synek śpi, z Kubusiem chodzi do przedszkola i z Kubusiem się bawi....no i Kubusiowi czyta chętnie..

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6382.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syn uczy się czytać i w ruch idzie wszystko co ma literki - "czyta" nawet młodszej siostrze wymyślając przy tym niesamowite historie .

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6437.jpg

Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paula07

Lubię kiedy mama czyta mi bajki,ale i sama oglądam kolorowe obrazki i mówię mamie co widzę:)

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6488.jpg

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6489.jpg

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawełka ulubionym zajęciem jest czytanie książeczek. Wiele z nich umie sam opowiedzieć i zna niemal na pamięć. Przez pewien czas ulubioną książeczką była "Basia,Franek i pielucha" Teraz nawet jak już umie z niego korzystać chętnie sięga po ta książeczkę i wiele innych rzecz jasna:)

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś synek próbował ugryźć temat czytania z innej strony. Dziś bardzo często sięgamy po książeczki po to by je jednak poczytać, pooglądać i poopowiadać

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6535.jpg

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6536.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powrót do przeszłości...
Mój synek od wczesnych miesięcy życia wykazywał duże zainteresowanie książkami. Do dziś jedną z jego ulubionych lektur jest PINOKIO. Aktualnie lubi wersję znacznie dłuższą :)

monthly_2013_12/konkurs-maly-czytelnik_6560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Martynka uwielbia wszystkie bajki i wierszyki J. Tuwima, J. Brzechwy i M. konopnickiej. Ponieważ są bardzo rytmiczne, łatwo wpadają w ucho i mała chętnie ich słucha, a gdy w książeczkach jeszcze są kolorowe obrazki to nad książkami może spędzić cały dzień:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi