Skocz do zawartości
Forum

Powspominajmy swoje dzieciństwo


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

Drewienko, my podczas tych świąt też wspominaliśmy oranżadę, było nas dużo i zebrało się nam na wspominanie...ale było śmiechu, pamiętam, jak bawiliśmy się z ciotecznym rodzeństwem w policjantów i w złodziei, i zamknęłyśmy brata ciotecznego, który był złapanym przez nas złodziejem, do kurnika jako więzienia...i inne..teraz można się pośmiać.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę szkoda, że to wszystko się tak zmieniło, jak słucham, że fajną rozrywką dla dzieci jest tylko komputer i gry, to jestem załamana. Swoim dziewczynkom pokazałam zabawy na podwórku, jak jest ciepło, to się bawią, także z innymi dziećmi, ale myślę, że ich świat też będzie zdominowany przez komputer, pomimo starań to zanikną te wspólne zabawy, niedługo już pewnie kolejne pokolenia nie będą ich znać....szkoda.

Odnośnik do komentarza

Ula, ja też coś wymyślam, żeby było ciekawiej, potem najwyżej jest trochę więcej sprzątania, ale to taki fajny czas dla rodzinki i bycia razem...
Potem np. jak pracuję, podobnie bawią się same..a ja zerkam.
Bardzo chciałabym, by miałe fajne, szczęśliwe i radosne dzieciństwo, a kiedyś miłe wspomnienia, jak już będą nawet babuniami....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...