Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Prezent dla ciebie - co wybierzesz?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie ostatnio kupiłam rękawiczki wełniane, bo stwierdziłam, że mam już dość takich rękawiczek, które są zawsze na jeden sezon. Te markowe są znacznie trwalsze. Lubię sobie robić takie praktyczne, ale też ładne prezenty;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nietypowy prezent dla siebie, ale mnie ostatnio interesują walizki na kółkach. Wyprzedaż na pewno skłoni mnie do zakupu markowej walizki. W tym roku pierwszy raz wybieram się w podróż za granicę, więc chce się do tego dobrze przygotować. Dobra walizka to podstawa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mojprezent

Dobrej jakości koszulę nocną do karmienia planuję sobie kupić porządną koszulę nocną do karmienia, która będzie wygodna, ładna i wysokiej jakości:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wątek :) No ja to marze o takiej milusiej i stylowej kamizelce jakie dostać można m.in. w sklepie internetowym Karibu ...tego typu ubrania widziałam głównie u gwiazd ale mam ochotę skorzystać z wyprzedaży - akurat za dwa dni mam urodziny do może ktoś coś - a najlepiej sama sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o kupowaniu sobie ubrań? Ja zamawiam przynajmniej raz w miesiącu dla siebie i męża. Teraz planuję mu kupić coś markowego i zastanawiam się nad koszulą od Pepe Jeans.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekoladowa23, taka torba jest praktyczna wtedy, gdy nie ma się jej w komplecie z wózkiem ;). Ja bym się akurat nie ucieszyła z takiego plecaczka ;)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...