Skocz do zawartości
Forum

Samotna, mimo że nie sama.....


dziabdol

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znowu czasami chciałabym żeby mój był trochę o mnie zazdrosny, a ten nic. No i zazdroszczę, ze macie kogo poprosić do dziecka jak trzeba, ja nie mam kompletnie nikogo w pobliżu, wszędzie dzieci muszę włóczyć ze sobą. Porażka. Mój na kontraktach, góra naczyń w zlewie, dzieci co chwile coś chcą. Się zastanawiam czy jest sens inwestować w taką małą zmywarkę 45 cm?? Macie może?? Mam już dosyć tego wiecznego zmywania, chciałabym w końcu odpocząć.

Odnośnik do komentarza

Joanna,mój widzę czasem chcę coś takiego powiedzieć albo i czasem zdarzy mu się tekst "ale tu brudno,kiedy było zamiatanie?"-ale wtedy wie,że będzie zamiatał sam...:)
A nie wiem,czy wiesz,ale "to pralka pierze"! Mój tak mówi czasem,ale zaraz obraca to w żart, bo wie,że istnieje realna groźba, że mu zaraz zabraknie czystych skarpetek;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Polecam porozmawiać z psychoterapeutą. Sama miałam pewne trudności w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru psychoterapeuty. Warto zacząć od samej konsultacji i to dobry początek.

Chciałbym poznać Wasze historie i ewentualne kryteria, które pomogły Wam w ostatecznym wyborze? Może ktoś inny akurat doceniłby Wasze rady i doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...