Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bebetto 42, z fotelikami +gondole+spacerowki. Póki co jeździłam nimi tylko po domu ale jest bardzo zwrotny i latwy w skladaniu i mieści się do bagażnika bez problemu, przynajmniej naszego. Foteliki sa spore, bo ledwie się mieszczę między nimi w samochodzie ale na pewno będą służyć dluzej niż maxi cosi, bo tamte są mega malutkie. Ale przynajmniej człowiek się między nie zmieści.. To juz indywidualny wybór. Ja nie inwestowałam ze względu na porę roku, bo chłopaków będę wozić w wakacje pewnie juz w tych większych fotelikach. Ale wózek polecam, bardzo solidny :) a cena przyzwoita.

Odnośnik do komentarza

Ewa trzymamy kciuki!!;))
Dziewczyny w dwupaku w szpitalach i nie - wysypiajcie sie na zapas;))
U nas dobrze, dziewczynki rosna, zaakceptowaly piers i po 6/7 tygodniach walki o to by sie najadaly tylko z piersi w dzien i w nocy jedza tylko piers. Mm dostaja raz dziennie- przed spaniem i dzieki temu ten pierwszy sen od kolacji do pierwszej pobudki jest dosyc dlugi: zwykle od 19:30 do 24-2. Raz sie zdarzylo ze Natalka przespala do 3(!). Od kilku dni jest troche gorzej: maja katar i ewidentnie przeszkadza on w spaniu. Inhalatot, woda morska, frida i jest moze ciut lepiej... Ale jak to mowia nieleczoby katar trwa tydzien a leczony 7 dni.
Za nami tez wszystkie kontrole lekarskie- wg lekarzy u ktorych bylismy zupelnie nie widac ze sa wczesniakami;)
Ja powiem Wam ze niezle choc jestem zmeczona(kto z nas nie jest?!) i pomimo pierwszych usmiechow, ktore wynagradzaja trudy musze przyznac ze macierzynstwo to chyba nie dla mnie do konca i na dziewczynkach poprzestane;D
Poza tym- wrocila waga sprzed ciazy i lepiej mi w zwiazku z tym choc brzuch jeszcze troche zostal.
Trudno mi w to uwierzyc ze to juz 11 tygodni...
Dziewczyny co u Was?;)

Odnośnik do komentarza

Ewa Suuper to trzymam kciuki i czekamy na dobre wiadomosci jak juz dojdziecie do siebie :)) Ale Ci już fajnie :)
Te ostatnie tygodnie to juz takie nerwowe... sama zaczynam to pomału odczuwać.. wczoraj juz zapakowalam torbe do szpitala... to mnie troche uspokoilo ale mysli w glowie mnostwo :))

Raptusku a jak Ci w tym szpitalu? mowia cos nowego?

Goosiolek a ile przytylas w ciazy? gratulacje powrotu do wagi chyba każda z nas o tym marzy :)

A uzywalyscie dziewczyny nawilżaczy powietrza? podobno w czasie katarkow dzieci mozna tam wkropic jakies kropelki ziolowe i to pomaga Maluszkom oddychac lepiej :)
siostra uzywa takiego czegos co nazywa sie katarek i jest bardzo zadowolona.

i mi tez juz taki zakupila :) troche na poczatku przerazil mnie ten odkurzacz ale nie taki diabel straszny :)

34 :) 2K2O

Odnośnik do komentarza

Matysku, wczoraj mowil ze zrovia tylko wyniki watrobowe jak w normie beda badz spadna, wypuszcza mniw do domu na dwa tyg pod warunkiem scislej kontroli u swojego gina. W 34 tc mialabym zglosic sie do szpitala w celu rozwiazania ciazy.
A dzis ten sam lekarz mowil o wynikach j.w ale +kwasy zolciowe jak beda spadac to mnie wypisze jak nie siedzimy dalej.... skoro tak bezpieczniej dla maluchow, posiedze do rozwiazania.
Ja dziewczyny przytylam juz 20kg ale nie widac tego po mnie, nie wiem jak to zrzuce.
Jak Wy wytrzymalyscie do tych tygodni ciazowych ??

Odnośnik do komentarza

U nas to samo z waga. Ale ponoc wazne ze przybieraja. Sprawzdalam siatki dla wczesniakow. To jest 25 centyl. W takch zwyklych siatkach sa na samym dole. 3 centyl, wiec przestalam to analizowac zeby sie nie denerwowac, zwlaszcza ze dzieci sie rozwijaja, sa pogodne. Zauwazylam ze miewaja po pare dni wagowego przestoju i potem ruszaja. Staram sie wiec tym juz nie bardzo stresowac.
U nas tez inhalacje zdzialaly cuda! Bardzo polecam.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Pięknie :) cesarka nie jest zła, mimo tego ze boli teraz bardzo to i tak wole to niż naturalne :P
Malce 2500 i 2700 :) Kochane maleństwa :) narazie dużo śpią i jedzą :) radzę sobie, ale dużo mi mąż pomaga, bo jednak ból jest i ograniczenie ruchowe. Dzieci troszkę w inkubatorkach leżały, ale dają sobie radę :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...