Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2014 i 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bliźniaki.pl - wracaj szybko do domku, do Maluszków. Zdrówka życzę.

Ewa - powodzenia. "Potrzymajcie się razem" jeszcze troszkę.

Kociam - mogłabyś napisać jaki masz wózek? Też chcę model jeden obok drugiego. Znalazłam już coś i wejdzie w standardowe drzwi (80 cm szerokości). Ale jestem ciekawa innych modeli.

http://s4.suwaczek.com/201602082081.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny :)
Matys Nasz wybór padł na ten co Wy kupiliście ale my chcemy 2 w 1 a nosidełka chcemy kupić Maxi Cosi Cabrio.
Jednak chciałam spytać co inne dziewczyny też na ten temat myślą.
W ogóle te ceny wózków przesadzone ;(

Maluchy małe duże ;), ciasno mają chcieliśmy 3d/4d i nie dało rady zrobić wtulone buźkami w łożysko ;(

Odnośnik do komentarza

Co do wozkow: mamy tfk twinnera. Jest genialny i moge go smialo polecic: bardzo zwrotny i waski mimo ze jeden kolo drugiego: miescimy sie we wszystkie drzwi. Stelaz zostawiam na dole a gondole z dziecmi wnosze na gore(4pietro bez windy). Spacer farmera mam wiec codziennie;) a jakie miesnie!
W ogole dziewczyny dzis jestem tak zmeczona ze nawet nie mam sily polozyc sie spac i siedze na kanapie. Laze po scianach mimo ze dziewczynki nie sa jakies bardzo wymagajace ale jednak zdarza im sie plakac kilkadziesiat minut na zmiane albo nalrecac sie razem. A kapiel jak jestem bez meza: dranat! Podziwiam Was wszystkie ktore maja jeszcze starsze pociechy dodatkow! Przysiegam chyba bym wyskoczyla przez okno!!! Najgorszy jest brak perspektywy poprawy sytuacji i jakiegos dluzszego odpoczynku. Troche mnie to przybija...

Odnośnik do komentarza

Gosioolek współczuję.. Ja jak juz znajdę chwile dla siebie..a mało jest takich chwil..i siedzę i nic nie robie..to mam wyrzuty sumienia..bo przecież w domu jest zawsze coś co można zrobić. Dziś trochę nadgonilam z pracami domowymi..obiecałam sobie, że jutro nic nie będę robiła, a jak chłopcy zasną to poczytam coś sobie albo przespie się z nimi..ale czy to się uda to się okaże ;-)

Co do wózka..też mam jeden obok drugiego.. tfk twinner z adapterami do fotelików maxi cosi. Tylko ja ze względu na to, że wózek kupowałam dopiero jak chłopcy mieli trzy miesiące, to już bez gondoli (mogłam sobie na to pozwolić bo mam drugi prxydomowy wózek). Tez jestem bardzo zadowolona z niego, lekki, zwrotny, łatwy w obsłudze.

Odnośnik do komentarza

Mamusie i ja od dzis w szpitalu. Na wizycie wyszlo ze prawa coreczka przez 2 tyg przybrala 7g. Potwierdzily to przeplywy bo pojawily sie gory doliny i lekarz mial nietega mine. Druga niunia w dolnej granicy ale przybrala 320g. Mamy wiec 1680g i 1354g w 32+5tc.

Na skierowaniu "centralizacja krazenia u prawego blizniaka" na ktg serduszka ok i duzo skurczy. Jutro badanie przeplywow i moze decyzja. Dostalam dzis pierwsza porcje sterydow.

Mamusie trzymajcie kciuki. Jesli ktoras miala zle przeplywy to niech sie ze mna podzieli doswiadczeniami.

Pozdrawiamy, 2k2o 32+5 ( w waszych szpitalach mowia na to 33tc czy 32? Chcialabym miec porownanie)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Monis. Ja co 3h mam sprawdzane tetno i u Zosienki spadlo do 102-105 i powoli wzrastalo troche spadajac po drodze. Ostatecznie wrocilo do 135 a w dzien bylo 140-150. Pani powiedziala ze moze bawila sie pepowina czy cos jak zobaczyla sie sie rozryczalam. Skurcze coraz czesciej. Dostalam syrop na uspokojenie ale g**no to dalo. Nadal nie spie :(

Odnośnik do komentarza

Olita - trzymam za Was kciuki. Wszystko się ułoży, najważniejsze że coś robią. Może na przepływy podadzą Ci heparyne (?) o ile jeszcze jej nie bierzesz. U Nas mówią że 32+5 dni to prawie skończony 33 tc .
Mami kilogramy, hmm pozostawiam bez komentarza :) u mnie tragiczys +19 kg, ale mam wrażenie że chodzę opuchnięta. Albo jakby przypakowała na siłowni i zakwasy miała.
Dzieki dziewczyny za wózki :)

Mam do Was pytanie, czy dokuczał Wam ból stawów ??

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie. My również nadal kontrolujemy przepływy dwa razy w tyg. Wczoraj byłam na kontroli w szpitalu. Jeden z przepływów na pograniczu normy, ale jeszcze do obserwacji i jeszcze poza szpitalem. Kolejna kontrola w poniedziałek, jeżeli będzie tak jak jest to mogę nadal być w domu. Jeżeli gorzej to do szpitala i ścisła kontrola. W poniedziałek Maleńka miała 1498 gram to był 30 tydz+1 dzień. Teraz jestem w 30+5 i u mnie w szpitalu mówią, że to 30. Dla mnie już 31 jakoś bardziej mnie to mobilizuje. Chciałabym dotrwać do 34. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie mamusie.

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie. Mimo ciazy dwu owodniowego dwu kosówkowej mały miał bardzo złe przepływy jego wyniki w ciagu dwuch tyg. Wyskoczyły ze skali. Badanie usg mialam w piatek, sobota niedziela sterydy, poniedziałek cieli. Lekarz nawet sie mnie nie pytał. Wyszedł z sali bez słowa wrócił z szefem i powiadomili mnie ze rozwiązują ciaze w ciagu następnych dwuch dni. Złe przepływy : za duze do główki za małe do brzuszka. A teraz leży w łóżeczku obok siostry mruczy i opróżnia cycek do pusta. :-)

monthly_2015_09/blizniaki-2014-i-2015_36250.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...