Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś

Ja dziś już troche spokojniej po wczorajszej wymianie zdań z mężem, że nie musi mnie nikt pilnować. Jestem od rana sama z moim 3 latkiem. Wstalam zrobic tylko jemu i sobie śniadanko i nas ubrać a tak to leze. A on obok mnie siedzi i buduje z lego. Przynajmniej cisza i spokój a nie z babcia to zaraz głupie zabawy przychodzą do głowy.

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudyx8dwap5dajf.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbh371kg3s6bvu.png

http://s10.suwaczek.com/20081108560117.png

Odnośnik do komentarza

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P

U mnie nawet spoko jakoś się unormowało .Ale jak nie zrobię sobie popołudniowej drzemki to do wieczora trudno jest dotrwać.W nocy wstaje do łazienki i od razu zasypiam a w łóżku mogłabym cały dzień przeleżeć i przespać

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) tak czytam te wasze opisy...ja to na dwa tyg przed porodema jakos sie wyciszylam chyba bo z mezem sie nie kloce...jakos nic mnie nie denerwuje...strasznie spokojna jestem az podejrzane to jest :) moze dlatego ze wszystko mam gotowe od jakichs 3 tyg no i torba tez juz calkowicie spakowana do szpitala od soboty stoi...
Posciel kupilam tutaj w anglii (bo rozmiary lozeczek poduszek i kolderek sa troche inne niz te pl) ale sprzedaje ja polka z londynu i sa te same na allegro, wzielam z dinusiami...tak mi sie podobaly ze nie moglam sie powstrzymac...druga teraz chce zamowic na zmiane ale wezme taka spokojniejsza w kolorach...po wypraniu nic sie nie dzieje z nimi wiec jakosciowo dobre sa...

Odnośnik do komentarza

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P
Julaa - pierwszy dzidziuś

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

aha to tez nasze pierwsze malenstwo na ktore dosc dlugo sie decydowalam...maz to juz dawno marudzil...a po slubie to juz w ogole...zawsze chcialam najpierw wrocic do polski i wtedy zajsc w ciaze ale za pare dni mija 7 lat jak tu jestesmy wiec pomyslalam, 30 na karku trzeba dzialac :) zdecydowalam sie w maju, w czerwcu mialam ostatni okres a w lipcu juz nie...i szok...myslalam ze troche dluzej to potrwa...mimo tego ze planowane to jak zobaczylam tego plusa na tescie ryczalam jak bobr...a maz akurat w pracy na nocce...mial niespodzianke jak wrocil rano...

Odnośnik do komentarza

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P
Julaa - pierwszy dzidziuś
krejzolka1 - pierwszy dzidziuś :)
KateTony - pierwszy dzidziuś :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P
Leosiowa - drugi dzidziuś

Pojechałam dzisiaj sama samochodem na badania, bo nie miał kto mnie zawieźć. Najgorzej to wejść do samochodu. Jak już weszłam, to jakoś się jechało. Najlepiej, patrzę a tu przegląd do 22 stycznia!! o matko, no to pojechałam na przegląd, jak mnie panowie zobaczyli, to żebym im tam nie urodziła, przybili pieczątkę raz dwa.

Skoro byłam już w przychodni, to zapytałam o położną. Pani kazała wypełnić mi deklarację i że jak urodzę, to zadzwonić i mi przyślą położną, przyznaną na nasz teren.
Udało mi się też dostać parę badań na NFZ, bo zawsze prywatnie robię, ale poszłam do lekarki, że jak może żeby mi dała skierowanie i o dziwo mogła...

Ładne macie pościele, łóżeczka, ja wszystko dla synka mam po córce, kupowałam wtedy w takich neutralnych kolorach. Aż mnie korci żeby mu coś kupić fajnego, ale później dochodzę do wniosku, że to bez sensu ;)

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Jeszcze raz, bo się pomieszało:

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P
Julaa - pierwszy dzidziuś
krejzolka1 - pierwszy dzidziuś :)
KateTony - pierwszy dzidziuś :)
Leosiowa - drugi dzidziuś :)

Odnośnik do komentarza

leosiowa kup sobie chociaz nowa poszewke na poduszke...gadam ci tyle radosci jest...moje to pierwsze wiec moze dlatego tak reaguje...ale nie moge napatrzec sie na te dinozaury kolorowe...sama bym sobie taka kupila najchetniej :)
Ja w polskim sklepie jak robilam zakupy to nie dosc ze pani zawolala mnie do przodu i wszyscy pytali jak sie czuje to jeszcze facet z konca kolejki zaniosl mi zakupy do samochodu, szok...glupio mi az bylo :) ale nie powiem tez przyjemnie sie zrobilo :)

Odnośnik do komentarza

siunia25-pierwszy dzidziuś
KasiulaZG - pierwszy dzidziuś
Anu - pierwszy dzidziuś
Kasyi - pierwszy dzidziuś
monika.nl - pierwszy dzidziuś
xewcia91x- pierwszy dzidziuś
asti89 - pierwszy dzidziuś
aniast - pierwszy dzidziuś
diem - drugi dzidziuś
mariposa - drugi dzidziuś
magda_z_lasu - drugi dzidziuś
Angie - pierwszy dzidziuś
KarolinaR - drugi dzidziuś
Kasia23- pierwszy dzidziuś :P
Julaa - pierwszy dzidziuś
krejzolka1 - pierwszy dzidziuś :)
KateTony - pierwszy dzidziuś :)
Leosiowa - drugi dzidziuś :)

Odnośnik do komentarza

My nie możemy się doczekać Naszego maleństwa. Ponad 1.5 roku się staraliśmy...Bo niestety pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Najpierw odczekaliśmy 3 miesiące i dopiero zaczęliśmy starania,ale to nie było tak hop siup i w sumie po jakimś czasie stwierdziłam,że co ma być to będzie.Poczekamy cierpliwie i bez planowania zaczęliśmy normalnie żyć. Aż tu nagle po jakimś czasie zrobiłam 4 testy...i kreski jakieś takie niewyraźne,więc pognałam do mojego lekarza,a on na to,że to 8 tydzień i że serducho już biję... Prawie się popłakałam,bo nie mogłam w to uwierzyć... Normalnie chciałam mu się rzucic na szyję...:)
Radość była nie z tej ziemi... i trwa do tej pory.
Cały czas z moim Partnerem-
((jesteśmy w sumie już 8 lat i jakoś nie po drodze Nam było wybrać się USC:):),aby chociaż cywilny zawrzeć,ale jak Mlody się urodzi,to uregulujemy tę sprawę))- zastanawiamy się jak to będzie. Całe Nasze życie będzie praktycznie podporządkowane synkowi,ale nie chciałabym zupełnie zwariować i zakopać się w pieluchach... mam nadzieję,,że chociaż na rower będę miała czas:) Codziennie wieczorem mamy takie rozmowy w łóżku typu -kurna chata,co to będzie...:) ,ale ja się strasznie cieszę i nie mogę się już doczekać.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Dodam,że w tym roku stuknie mi 33 ,więc na bejbika to był najlepszy czas :)
Oby wszystko się udało i zdrowo na świat Nasze wszystkie marcowe cudeńka maleństwa przyszły.

Co do spania,to coraz gorzej. Co godzinę wizyta w WC...i tak na dobrą sprawę zasypiam po 2,budzę się o 3,śpię do 5 ,później mój M.przed 7 do pracy wstaje,więc ja już z automatu nie śpię,tylko leżę w łóżku.Dopiero jak już zostaję sama,to tak do 10 uda mi się komara strzelić,ale później chodzę zła i niewyspana,bo do 12 potrafie w piżamie przesiedzieć zanim wezmę się za coś konkretnego...
No nic,idę gotować zupę:)
Trzymajcie się dziewczynki i Wasze maleństwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

No ja ze swoim jestem 8 i pol roku a malzenstwem jestesmy od 1,5 roku a znamy sie 14 lat. A od czasu wyjazdu z polski to juz 7 lat mieszkamy sami, na poczatku bylo ciezko sie przyzwyczaic ale teraz to juz nie wyobrazam sobie zyc z kims innym :)
julaa ja tez tak mam teraz w lozku...ciekawe jak bedzie, ciekawe Jaki bedzie do kogo podobny i w ogole...jak bedzie za mna "padly" to juz sobie wspolczuje :)

Odnośnik do komentarza

~Leosiowa no z ta jazda samochodem to faktycznie z wsiadaniem i wysiadaniem najgorzej ;p Wiem cos o tym bo codziennie gdzies jezdze :)

Julaa ja mam dokladnie to samo ;p W nocy ciezko spac a później spie do 10 i do 12 ciezko sie ogarnac :) Dobrze ze maz z pracy wraca po 14 to chociaz mam motywacje zeby wstac i jakis obiad zrobic ;p Bo czasami to bym mogla przelezec caly dzien takiego mam lenia ;p No ale spac ciezko ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 2 dni i zacznie sie 37 tydzien :):):):) I wszystko moze sie zdarzyc! :D Chyba sobie jeszcze nei zdaje sprawy z tego co mnie czeka :P
Ja tez sie pochwale łóżeczkiem : http://allegro.pl/show_item.php?item=3925866756 czekamy na kuriera mam nadzieje ze szybko przyjdzie :) Bo juz bym chciala miec wszystko złozone :) W sumie to na poczatku maly bedzie spac w kołysce koło łóżka :) Taki mam plan, że w nocy w kołysce obok nas a w dzien w łóżeczku :) Później z kołyski zrezygnujemy i Piotrus przeniesie sie do łóżeczka na stałe :) Nie chciałabym uczyc go spac z nami w łóżku ale zobaczymy czy wytrwam w tym postanowieniu ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kczkni8xy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Leosiowa mam tak jak Ty z tymi zakupami. Też Młody ma wszystko po starszej siostrze, z wyjątkiem ubranek. Hania miała dużo różowych, w kwiatki, serduszka, więc dla Staśka naszykowałam męskie wersje. Chociaż tyle radości z kupowania :)
Co do wieku to ja jeszcze przed trzydziestką, w tym roku 29 mi stuknie. Taki miałam plan, żeby dwójkę dzieci do trzydziestki urodzić i się udało :)

Odnośnik do komentarza

xewcia ja mam ten koszyczek na dzien, nie kolyske ale taki koszyk jest do 3 mca i tam planuje klasc go w dzien w saloniku a w nocy do lozeczka normalnie...jak maly wyrosnie z koszyka to mam taki mniejszy kojec na dzien...kojec fajny bo do 15 kg moge go podniesc do gory, a pozniej spuscic na dol jak maly bedzie wiekszy... z reszta jak Moj, Nasze malenstwa... :)beda mialy 3mce to bedzie czerwiec wiec mam nadzieje ze duzo czasu na dworze bedziemy spedzac...

Odnośnik do komentarza

Kochane połączyłam nasze listy abyśmy się nie pogubiły;] jak są jakies bł.proszę poprawić:D
jak narazie chyba jednak wiecej pierworódek';]

29 dzieci:
- 10 dziewczynek
- 18 chłopców
- 1 niespodzianka
na świecie : 1
w brzuszku :28
Już na świecie:
Basia_88 -----> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014
Jeszcze w dwupaku:
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery (I dzidziuś)
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon :)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz (I dzidziuś)
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni (I dzidziuś)
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja (I dzidziuś)
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan (I dzidziuś)
Kasiula.ZG -------> 11.03.2014r córka Oliwia(I dzidziuś)
Becia8008 -------> 13.03.2014r. córka Ewa
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś (I dzidziuś)
Dinowa89--------->?17.03.2014 syn Franciszek
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip (I dzidziuś)
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś (II dzidziuś)
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek (I dzidziuś)
Malek---------->23.03.2014 Synek
monika.nl--------->23.03.2014 coreczka?synek? (I dzidziuś)
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
kasia23---------->26.03.2014 synek
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena (I dzidziuś)
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś (I dzidziuś)
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz (II dzidziuś)
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
Leosiowa -------> 31.03.2014r??? syn Leoś (II dzidziuś)
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja (II dzidziuś)
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś (II dzidziuś)
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja (I dzidziuś)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Jeśli chodzi o rzeczy, to tylko typowo dziewczęce, sukienki, i różowe rzeczy odrzuciłam po córce. Mam tyle body, kaftaników, pajacyków, że na początek nic nie kupuję. Ale odbiję to sobie później ;) Jak pójdziemy z Leośkiem na zakupy, to będzie szok. Oczywiście weźmiemy tatusia, bo ja też muszę coś sobie kupić. Całą ciążę nie kupiłam sobie nic, bo nie czułam takiej potrzeby i zdzierałam to co mam. ALe jak schudnę, to nie odpowiadam za siebie zakupowo ;) i mąż ma to zapowiedziane :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,

czytam te Wasze historie o dlugosci zwiazku I staraniu sie o dziecko I tak mi sie wydaje ze my jestesmy extra szybcy. poznalismy sie 2.02.13 potem kilka smsow (mieszkalismy w roznych krajach ja uk on francja) potem pod koniec lutego polecialam go odwiedzic na tydzien, 17 marca przeprowadzil sie do mnie do uk, chyba tak na poczatku kwietnia zaczelismy sie starac o dziecko noi w polowie lipca dowiedzialam sie o ciazy :)
wydawalo by sie ze para gowniarzy I nieprzemyslane decyzje ale ja w kwietniu koncze 32 a on skonczyl pod koniec stycznia 41 wiec to raczej swiadomosc ze chcemy byc razem I nie ma na co czekac z dzieckiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371pp5kfhpx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...