Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Redakcja
Olinka spróbuj może użyć innej przeglądarki bądź wyczyścić ciasteczka w obecnie używanej. Czekamy na wiadomość czy to pomoże.

krolowa_angielska osoby do testowania zostaną wybrane na podstawie udzielonych najciekawszych odpowiedzi na pytanie nr 6, tak jak jest w regulaminie i pierwszym wpisie w tym wątku :)

Próbowałam z innej przeglądarki, ale za każdym razem musiałam od nowa otwierać ankietę, bo przycisk "dalej" nie działał. Nie wiem, czy ankieta się zapisała.

Co do pytania nr 6 to było raczej mało twórcze, więc ciekawa jestem jak zostaną wybrani laureaci :)

Olinka, jak pisaliśmy powyżej, jeśli ankieta zapisała się, po jej wypełnieniu powinien pokazać się komunikat "Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Spośród przesłanych odpowiedzi rozlosujemy aż 100 zestawów kosmetyków Sweet Baby dla chłopców i dziewczynek.

Zapraszamy do zapoznania się z nową serią kosmetyków Sweet Baby, które można przetestować wypełniając powyższą ankietę."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krystyna kowalczyk

Już jedno dotknięcie skóry niemowlęcia wystarczy, by poczuć jak bardzo jest ona cienka i delikatna. Potrzeba naprawdę niewiele, aby pojawiły się na niej bolesne podrażnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Rodzice,

mamy dla Was dobrą wiadomość - przedłużamy naszą akcję testowania produktów Sweet Baby! Ankieta będzie aktywna jeszcze przez dwa najbliższe dni, do niedzieli (25.08.2013) włącznie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zwycięzcy konkursu otrzymają informację o wygranej na podany przez nich adres mailowy w ciągu tygodnia od zakończenia testu konsumenckiego, dlatego nie zapomnijcie sprawdzić swoich skrzynek pocztowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wcześniej można było wybrać dowolny rok urodzenia dziecka, a teraz w ankiecie wyświetla mi się chyba tylko d 2009 - dlaczego? Moja córka urodził się 2008, zatem już nie możemy brać udziału? Trochę mały przedział wiekowy, skoro kosmetyki są dla dzieci od lat 3.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Rodzice,

właśnie wybieramy finalistów konkursu, a szczęśliwcy już wkrótce dostaną od nas maila z informacją o wygranej :)

Uzbrójcie się w cierpliwość, otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, a konkurs zakończył się w niedzielę ;)

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!!! Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, kosmetyki są przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia, zatem data urodzenia jest jak najbardziej brana pod uwagę przy wyborze testerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redakcja
Zgadza się, kosmetyki są przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia, zatem data urodzenia jest jak najbardziej brana pod uwagę przy wyborze testerów.

Tak, ale na początku można było wybrać dowolny rok urodzenia, a potem już tylko do 2009 roku - dlaczego, skoro kosmetyki są dla dzieci od 3 lat?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod uwagę bierzemy wszystkie zgłoszenia, ale oczywiście nie damy dzieciom, które nie mają 3 lat do testowania kosmetyków, które są przeznaczone dla 3-latków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Rodzice,

Osoby, które otrzymają kosmetyki do testowania otrzymały maile z prośbą o podanie danych do wysyłki. Natomiast w tym wątku czekamy na Wasze opinie na temat testowanych kosmetyków Sweet Baby. Aby wziąć udział w konkursie napisz co najmniej 2 opinie (po jednej dla każdego z testowanych produktów). Na najbardziej aktywnych testerów czekają atrakcyjne nagrody - 10 osób otrzyma bony do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/zestawy_Sweetbaby_girl_tlo.jpg

Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, otrzymałam e maila o tym iż otrzymam kosmetyki, także wraz z moją córeczką czekamy na testowanko:) , a wiadomo dla każdej kobiety małej czy dużej kosmetyki są bardzo ważne.

dziękujemy i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...