Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Mamy prezent na Dzień Mamy


Bioderma

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

produkty MATRICIUM® do testowania zostały już wysłane do wszystkich osób, które przesłały nam swoje dane.

Lada dzień spodziewajcie się przesyłki :)

Czekamy na Wasze opinie i przypominamy, że testowanie trwa 4 tygodnie, a 5 osób, które podzieli się z nami minimum 2 opiniami i wrażeniami na temat testowanego produktu otrzyma płyn micelarny Sensibio H2O 250 ml dla skóry wrażliwej.

Odnośnik do komentarza

tak, był wczoraj :) dostałam wczoraj- pierwsze wrażenie wow! opakowanie cudowne, małe ampułki poręczne i higieniczne.
Serum ma płynną konsystencje, ale szybko się wchłania.
Rano, widzę ze moja skóra jest promienna i miękka juz po jednym zastosowaniu.
Mam lekki tradzik, wiec mam nadzieje ze te nie zagojone ranki ukoi i wygoi a przynajmniej pomoże :)

Odnośnik do komentarza

marysia.z cieszymy się, że już otrzymałaś nagrodę :)

Chcielibyśmy się dowiedzieć, czy wszystkie Testerki otrzymały już MATRICIUM® do testowania. Dajcie nam znać :)

Przypominamy, że na autorki najciekawszych opinii (wymagane jest minimum 2 opinie w wątku) czeka płyn micelarny Sensibio H2O dla skóry wrażliwej! Zapraszamy do opiniowania :)

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Przetestowałam nowe ampułki MATRICIUM. Pierwsze wrażenie dziwne, gdyż preparat zaczął mnie leciutko szczypać, ale po kilku sekundach minęło, pewnie preparat zaczął działać ;) Nałożyłam serum na twarz, które się błyskawicznie wchłonęło, pachnie bardzo delikatnie, co mi odpowiada.

Od razu po wchłonięciu, poczułam, jak moja skóra staje się wyraziście miększa, delikatniejsza i gładka. Preparat ją najwidoczniej świetnie nawilżył i przygotował na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Ta pierwsza próba zdecydowanie przeszła pozytywnie ;) .

Co do minusów, to tylko to, że cena jest bardzo wysoka tego serum (sprawdzałam na internecie), oraz to, że jakoś mi się źle aplikowało ampułki, mało poręcznie i same w sobie są jakby zbyt płynne, co utrudnia nakładanie preparatu.

Odnośnik do komentarza

Po 5 dniach stosowania ampułek muszę powiedzieć ,że skóra jest bardzo gładka .Ale do Meritum ...

Otwieram piękne opakowanie a tam małe białe ampułki .
Urwałam z pierwszej główkę i patrzę ,a tam płyn jakby woda , w sumie nie pachnie intensywnie ,pomyślałam jak to nałożyć na twarz ?

Najpierw punktowo próbowałam to nakładać ,ale mi szybko spływało nie nadążałam rozsmarowywać .
Następnego dnia wycisłam ampułkę na dłoń i maczając w serum opuszki palców drugiej dłoni , nakładałam na twarz , lekko wklepując.

Skóra mokra po nim prze 2 min jakby po toniku czy płynie micelarnym ,ale po wyschnięciu .... gładkość , jedwabistość , nic mnie nie szczypało , starczyło mi jeszcze na dekolt i szyję .Opanowałam nakładanie do perfekcji , robie to szybko i każdy cm skóry na twarzy pokrywam serum .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mija dokładnie 5 dni od kiedy moja skóra poczuła na sobie działanie Matricium. Zrobiła się gładsza w dotyku. Po nałożeniu preparatu nie muszę dodatkowo nakładać żadnego kremu. Bardzo dobrze działa jako baza pod makijaż. Moa skóra jest delikatnie napięta i nawilżona. Mam nadzieję, że efekty się utrzymają a po całej kuracji efekt będzie jeszcze lepszy. Po 5 dniach widzę takie plusy :
1, bardzo łatwa aplikacja
2,brak zapachu jak dla mnie na plus
3, bardzo dobre wchłanianie preparatu
4, bardzo dobra baza pod makijaż
5,skóra delikatnie nawilżona

Odnośnik do komentarza

Chciałabym jeszcze dodać kilka opinii o ampułkach:)

Na pewno są świetne pod względem, że nie uczulają. Na pewno będę idealne dla kobiet o wrażliwej i alergicznej skórze. Wiem co piszę, bo sama mam uczulenia :(.

Ampułka wydaje się mała, ale powinna starczyć na całą twarz łącznie z szyją. Na pewno nie warto przesadzać z ilością nakładania preparatu, gdyż złudne jest, że kosmetyku należy nałożyć dużo. Nic bardziej mylnego, ma ona takie właściwości, że na pewno cienka warstwa powinna wystarczyć;).

Polecam i pozdrawiam :) Suziii

Odnośnik do komentarza

I jeszcze coś (za wolno myślę, za szybko działam:)).

Ampułki idealnie nadają się na dobry prezent dla mamy, babci lub przyjaciółki. Oczywiście wcześniej upewniając się, czy to nie będzie gafa dać ampułki, które po pierwszym spojrzeniu przypominają(przynajmniej mnie) ampułki z dozą do zastrzyku;). To taki mały żarcik ;).

Ampułki nadają się dla każdej kobiety, która zna swoją wartość i dba o siebie. Opakowanie jest bardzo gustowne, w stonowanych odcieniach, łatwe do otwarcia i poręczne.

Na pewno każda Pani będzie usatysfakcjonowana takim prezentem ;).

Suziii :)

Odnośnik do komentarza

Serum w tych ampułkach uważam ,ze bardzo trafione ,iż nie wkładamy rąk z bakteriami w tubkę czy opakowanie , dzięki temu , produkt nie wietrzeje i higieniczny , ja podzieliłam się ampułkami z mamą ,która jest alergikiem i o dziwno moze ich uzywać , jesteśmy obie dadowolone .Skóra nawilżona , ujędrniona i bardzo odżywiona .

Odnośnik do komentarza

Serum po kilkudniowym stosowaniu:
skóra staje z dnia na dzień co raz gładsza, gdy rano wstaje i patrzę w lustro, to widzę rozpromienioną skórę, która ma bardzo piękny kolor.
Bardzo odżywia skórę, szczególnie, że ma zawarte naturalne składniki, które występują w skórze.
To serum nadaje się nie tylko dla dojrzałych kobiet ale także innych, których skóra wcześniej zaczęła się starzeć.
Może i serum nie przypada wszystkim do gustu ze względu na swoją płynność, to ja jestem zwolenniczką takich konsystencji, lubię nakładać i patrzeć jak szybko wchłania się.
Jak na pojedyncze ampułki jest wygodny i higieniczny, nie dotykamy go palcami jak w innych kremach czy serum.
Do tej pory nie zapchał mi porów, a mam cerę mieszaną, zapachu właściwie nie ma, wygładził i rozjaśnił mi trochę blizny, ujędrnił fajnie skórę, nie ściąga skóry. Plusem jest że nie posiada alkoholu.
Ampułka bardzo wydajna wystarcza na szyję i dekolt :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jestem praktyczni w połowie kuracji preparatem Matricium firmy Bioderma i póki, co nie mogę potwierdzić entuzjastycznych opinii innych testerek:-(
W wyniku silnych zaburzeń hormonalnych moja skóra ma tendencję do łuszczenia się, jest sucha i łatwo ulega podrażnieniom. Byłam bardzo ciekawa, czy produkt wpłynie na poprawę jej kondycji, ale niestety na razie nie widzę pozytywnych zmian.
Nie da się jednak ukryć, że generalnie serum ma kilka istotnych plusów. A mianowicie:
fajnym rozwiązaniem jest podział preparatu na codzienne dawki w postaci sterylnych ampułek; wodnista i delikatna konsystencja sprawia, że łatwo i przyjemnie się go nakłada; choć chwilę trzeba poczekać, to dobrze się wchłania,a skóra staje się po nałożeniu nawilżona i rozświetlona, choć u mnie niestety tylko przez dość krótki czas.
Przede mną jeszcze kilkanaście dawek,więc absolutnie nie przekreślam szans kosmetyku! Mam nadzieję, że w drugiej części testu mile mnie zaskoczy:-)

Odnośnik do komentarza

Mija dokładnie 4 tygodnie od zakończenia mojej przygody z Matricium firmy Bioderma.

W ciągu tych 30 dni kuracji, dzień po dniu, systematycznie nakładałam zawartość ampułki zawsze wieczorem - połowę z 1ml oraz rano - drugą połowę (po otwarciu dzięki zakręcanej zatyczce można zamknąć powtórnie opakowanie ampułki i zawartość zużyć po upływie 12 godzin).

Aplikacja bajecznie prosta, gdyż konsystencja wygodna żel-krem, dodatkowo szybko się wchłania w skórę twarzy i szyi. Zaleca się zastosowanie po aplikacji dawki codziennego kremu - ja używam kremu nawilżającego Bioderma.

Matricium zastąpiło mi dotychczas stosowane serum. Jeżeli chodzi o zapach to według mnie jest absolutnie bezwonny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...