Skocz do zawartości
Forum

Praca w ogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

My ostatnio posadziliśmy kilka krzewów... Troszkę plewiliśmy ogródeczek bo zarósł chwastami i nie wyglądał za ładnie. Zastanawiam się nad zrobieniem takiego zielnika w ogromnej donicy w której posadzilibyśmy bazylię, lawendę, tymianek, oregano, pietruszkę itp. Tylko nie wiem czy wszystkie te zioła lubią się i czy będą ładnie obok siebie rosły.

Co to jest wing tsun?

Odnośnik do komentarza

Natka przepiękny ogród. Zazdroszczę.
U mnie większość to trawa, aby dzieciaki miały gdzie w piłkę grać. Do tego plac zabaw, kilka drzewek i krzewów owocowych, no i oczywiście warzywniak.

Od wczoraj poporodowo nadganiam zaległości w odchwaszczaniu, bo masakra się przez okres ciąży zrobiła. Chwasty lepiej rosną niż cokolwiek innego ;)
Jak na razie to widać zioła oraz poziomki, truskawki i winogrona :)
Cieszę się, że po tej paskudnej zimie drzewka są w dobrej kondycji i ładnie rosną. Tylko maliny dostały troszkę po tyłku i kilka gałązek niestety przemarzło. Ale krzaczki jako tako mają się dobrze.
Jak już popielę, a mąż mi przekopie ziemię, to chcę ciut warzywek posadzić. Wiem, że późno już, ale w tym roku to tak symbolicznie chociaż cokolwiek wsadzę.

Jakoś zupełnie nie mam wizji mojego ogrodu, a Twój Natka cudny i taki spójny. Nie wierzę, że i mój mógłby tak kiedyś wyglądać... Od czego zaczynałaś? Miałaś jakiś swój projekt, wizję? Czy tak po prostu samo wyszło?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

tak po prostu samo wyszło wiele rzeczy wciąż przesadzam w inne miejsca bo wydaje mi się że tak będzie lepiej a na początku miałam działkę zarośniętą krzakami i dzikimi jeżynami to wymaga czasu i w zasadzie nic więcej bo nawet sadzonki możesz brać od znajomych ja co roku rozdzielam sadzonki i oddaje jak ktoś chce . ja nie wydawałam wielkiej kasy na ogród wolałam sama coś posadzić zrobić po prostu to lubię
u mnie w ogrodzie też rosną wiśnie maliny winogrona śliwki truskawki borówki i zawsze dynie, arbuzy, cukinie, słoneczniki, pomidory trochę kukurydzy koper marchew itp żeby w lato mieć pod ręką świeże warzywa a dzieci owoce na wyciągnięcie ręki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...