Skocz do zawartości
Forum

Praca w ogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Natka, wiśnie już macie? :O U nas jeszcze zielone...ech tegoroczna pogoda chyba nie służy roślinkom... Za to jestem już po zbiorach szpinaku i sałaty lodowej, teraz czekam na pomidory, cukinie, marchewki i cebule. Fasola ładnie mi poszła do góry... Wszystko rośnie, a ja już nie mogę się doczekać warzyw :D
Mam coraz większą ochotę na ogród pełen kwiatów... :) Tylko żałuję, że mam tak mało czasu na to, by zająć się podwórkiem :(

Odnośnik do komentarza

Bettyy to świetny pomysł bo jak zamieszkasz to już będziesz miała większe rośliny
a mój ogród zaatakowały ślimaki konkretnie pomrów żółtawy potocznie zwany ślimakiem bezdomnym wczoraj po zachodzie słońca zbierałyśmy je z Nataszą chyba ze 100 złapałyśmy a komary tak nas pokąsały ze szok

Odnośnik do komentarza

Ula po pierwsze co to za drzewo?
mszyca nie gryzie drzew, liści czy łodyg one podstępnie wkuwają swój aparat ssący w roślinę w miejscu gdzie nie jest ona zdrewniała i żywią się sokami a konkretnie produktami asymilacji objawy to zamieranie liści i łodyg w konsekwencji umiera cała roślina i widać oczywiście łodygi oblepione mszycą, jeśli natomiast widzisz zżarte liście to musi to być coś innego mogą to być ślimaki lub jakieś gąsienice przyjrzyj się uważnie liściom od spodu a na pewno dojrzysz szkodnika który tam żeruje zrób mu zdjęcie a powiem ci czego możesz użyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...