Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie 2013 :))


Rekomendowane odpowiedzi

~chcę_szybciej_rodzić
Cześć Dziewczyny:)
Chciałabym się przyłączyć do dyskusji, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale;) Przygarnijcie mnie...:) Mam termin na 5 listopada, tak jak JesiennaMama, ale bardzo chciałabym urodzić pod koniec października. Boję się być "po terminie", przeraża mnie wywoływanie porodu itp. A jeśli chodzi o torbę do szpitala, to od dłuższego czasu mam "prawie" spakowaną. Drażni mnie to "prawie", ale ciągle się okazuje, że coś jeszcze chcę kupić...

Witaj!
Ja tez chciałbym urodzić wcześniej, bo moja koleżanka miała 2 razy wywoływany poród i podobno po podaniu oksytocyny bóle są silniejsze i poród trwa dłużej :( Ja nie chcę znieczulenia więc chciałabym to przeżyć w miarę spokojnie :) Od kilku dni czuje takie ciągniecie i rozpychanie w pochwie i silniejsze twardnienia brzucha więc mam nadzieję, że Malutka już się szykuje do wyjścia :) Za tydzień kolejna wizyta i mogłoby się już coś tam dziać ;p Ciekawa jestem tego wyniku z posiewu na paciorkowca i chyba zadzwonię do przychodni i się dowiem ;)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki. chyba każda chciałaby urodzić wcześniej ;-))) ja równiez chodz mam więcej czasu jak Wy . to pić herbatkę z lisci malin Wiesiołek i może coś ułatwi ;-)) już sie nie mogę doczekać wizyty u lekarza we wtorek ciekawe co tam ciekawego u mojego małego Gabrysia .
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość chcę_szybciej_rodzić

JesiennaMamo, ja też mam wizytę w piątek;) I podobnie mam nadzieję usłyszeć, że poród nadchodzi:) Ale niestety zupełnie nic nie czuję w pochwie, a brzuch nie twardnieje mi częściej:( No ale zobaczymy.
Moniś, herbatki z liści malin się boję, ale wiesiołek zażywam i liczę na efekty:) A Ty na którego masz termin?

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki! Kurczę tak mnie boli kość spojenia łonowego, że chodzić nie mogę :( Dobrze, że wizyta niedługo to się "poskarżę" lekarzowi i mam nadzieję, że mnie uspokoi trochę albo powie, żeby jechać do szpitala bo rodzę ;p |Mała skacze jak fryga cały czas. Wbrew wpisom na rożnych kalendarzach ciąży ruchy nie zmalały no może faktycznie więcej śpi :) Aaa.... nie mogłam się doczekać wyników posiewu na paciorkowca i zadzwoniłam wczoraj do przychodni i nie wyhodowali nic na moich danych ;p ufff...

Odnośnik do komentarza

hej kochane. ja po wizyciewczoraj byłąm . paciorkowca nie mam . wyniki perfekt szyjaka długa czop jest wieć narazie ok. ale dr mowi że urodz można w każdej chwili bo mam dużo skurczy ale i nie musze. kazała brać magnez 3razy po 2 tabl i przez ok 1.5 tyg chociaż odpoczywać ;-))) żeby nie bbyło wcześniaczka. wieć musze się szanować jako tako . a potem już spokojnie okna myć firaneczki i reszte rzeczy dla maluszka typu pościel prześcieradło itp

Odnośnik do komentarza

~MONIś26
hej kochane. ja po wizyciewczoraj byłąm . paciorkowca nie mam . wyniki perfekt szyjaka długa czop jest wieć narazie ok. ale dr mowi że urodz można w każdej chwili bo mam dużo skurczy ale i nie musze. kazała brać magnez 3razy po 2 tabl i przez ok 1.5 tyg chociaż odpoczywać ;-))) żeby nie bbyło wcześniaczka. wieć musze się szanować jako tako . a potem już spokojnie okna myć firaneczki i reszte rzeczy dla maluszka typu pościel prześcieradło itp

u mnie wrecz zwiększyły się te ruchy masakra. skacze kopie czasem aż sama brzuch podnosze bo tak w jajniki kopie

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski:) mialam dzisiaj Usg moj maluch wazy 3300g(36tc2dni) brzuch mnie boli jak na miesiaczke od kilku dni.Mam ktg 2 razy w tyg.w nocy juz spac nie moge jak nie bol brzucha to siku a jak juz zasne to mam koszmary.Snia mi sie glupoty.Wy tez tak macie? Kurcze piszecie o tym badaniu na paciorkowca .W Angli takich badan nie robia.Troche sie tym martwie.

Odnośnik do komentarza

mi teraz USG nie robiła. szkoda mnie tez tak brzuch pobolewa ale to juz od msc.dzis dopakuje reszte torby i juz bede spokojna.
raczej zawsze robia badanie na paciorkowca.bo gdy wykryją to podaje sie antybiotyk dziecku po narodzinach .może zapytaj . pozdrawiam. kurcze Ty już bliżej jak dalej ;-))))a jak szyjka skraca sie??? czy narazie wszystko ok???

Odnośnik do komentarza

Monis nie wiem co z szyjka.Dopiero sprawdzaja szyjke w 39 tyg .W Angli jest zupelnie inaczej niz w Polsce.Pytalam sie lekarza o paciorkowca to mial taka mine jakbym pytala sie kosmite.Tak samo jest z witamina D3 dla malucha.Polozna byla w szoku jak jej powiedzialam ze w Polsce sie podaje dzieciom.Jej odpowiedz byla zabawna.Powiedziala ze wystarczy dziecko wystawiac na slonce.Tak hahaha slonce w Angli i to Listopadzie.Moja poczucie humoru:)

Odnośnik do komentarza

wstawać kobietki robota sama sie nie zrobi ;-))) hi ja już po śniadaniu mały pupunie plecki wypina . deszczowo ale co tam w samochod i na miasto do pracy na godz poczta sklep i do domciu. torby wczoraj na perfekt spakowane niech sobie leża . w weekend uczelnia poźniej odwiedziny u znajomych ;-) i tak zleci i kolejny tyz sie zakonczy. teraz to czas ucieka naprawde . dobrze ze w szpitalu u Nas gwarantują dla maluszka wszystko

Odnośnik do komentarza

monika1682
Zamowilam przez internet zestaw do zrobienia badania na paciorkowca w domu.Po dokonaniu wymazu mam
im przeslac probki i do 3 dni bede miala wyniki.Nie wiem czy to bedzie dokladny wynki ale lepsze to niz nic.

nom zobaczymy co tam wyjdzie . daj znać odrazu podobno to częsta bakteria.ale skoro nie robią w UK to może nie wiem zawsze profilaktycznie dają antybiotyk czy jak !

Odnośnik do komentarza

Witajcie! w sobotę miałam wizytę i znowu zakończyła się badaniem KTG :) Na wizycie Malutka szalała i miała tętno 170-180! A w szpitalu książkowo 140 :) Mąż stwierdził, że nasza córcia lubi podróże samochodem ;p Poza tym lekarz orzekł, że nie ma oznak porodu, że główka jest wysoko i pewnie spotkamy się jeszcze 9.11- data porodu. Planujemy z mężusiem wzmożony seksik w ostatnim tygodniu miesiąca to może uda się nam przyspieszyć poród ;p Ale póki co to córcia niech sobie jeszcze siedzi w brzuszku :)

Odnośnik do komentarza

no włąśnie jakie terminy ... która pierwsza??? ja na 16 listopada. wizyte mam jeszcze 12 listop. dobrze ze przypomniałyście o tym że musze sie z położną umowić na obejrzenie porodówki. ja moze na wizycie jak bedą to coś powiedzą o szyjce czy jakimś rozwarciu taka ladna pogoda jeszcze bym na spacerki z maluszkiem wyszłą ;-)))

Odnośnik do komentarza

JesiennaMama
monika1682
Ja mialam dzisiaj ktg.mam skurcze od rana.nie sa regularne ale daja znac o sobie.Polozna powiedziala ze porod jest tuz tuz.Moze za kilka dni przywitam juz swojego malucha :)

Ale Ci zazdroszczę :) Który to tydzień? Ja nie mogę się już doczekać, ale moja córcia jeszcze się nie wybiera nigdzie :)

też zazdroszcze ;-))) <3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...