Skocz do zawartości
Forum

Nocnikowe potyczki


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
u nas w ogóle mówi siku na kupkę:) cierpilowśc przede wszystkim, wiem, wiem, jeszcze trochę i bedzie dobrze, dzieki za wsparcie

U mnie Kubuś też wołał siku na wszystko co w toalecie. Później dopiero zaczął rozróżniać i wołać siku i pupa :) Na wszystko trzeba troszkę czasu :) Ale trzymam kciuki za Wasze pociechy i życzę Wam cierpliwości :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

U mnie Hania jak załapała że trzeba siusiu trzymać i wołać to i w nocy wytrzymywała,tak więc u mnie jak pozbyłam się pieluch w dzień to jeszcze kilka dni na noc dawałam ale i tak wstawała sucha więc zabrałam.
Z Mateuszem miałam to samo jak odpieluchował się w dzień to momentalnie i w nocy.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)

Nasz synek ma juz prawie 18 miesiecy,jakies 3 miesiace temu dostal nocnik,i na pocztaku bylo dobrze,pozwalal sie sadzac,i powoli zaprzyjaznialismy sie z nocniczkiem,az pewnego dnia ktos mu pokazal ze jak sie paluszka poslini i wsadzi do srodka to zaczyna grac melodyjka:),i sie skonczylo od tamtej pory nocnik kojarzy mu si ejedynie z zabawa....
wiec go schowalam z nadzieja ze zapomni
Macie pomysl jak zachecic maluszka??

Odnośnik do komentarza

ja miałam nocnik z melodyjką, jak Ola miała 7 miesięcy i sprawdzał się, ale potem za jakiś czas bateria się skończyła i nie było już melodyjki i się przyzwyczaiła, ze nie ma, a u mojej mamy kupili jej nocnik też z melodyjką, miała wtedy 9 miesięcy i bała się tej melodyjki, więc wyjeliśmy baterię i było już ok:) teraz, kiedy ma bunt nocnikowy i nie zawsze chce usiąć, to propnuję jej siedzenie i oglądanie bajek lub przystawiam zabawki i jakoś się udaje:)

Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu szukałam na forum pomocy w temacie zaparć u dziecka. Teraz chciałabym się podzielić swoim doświadczeniem.
Kłopoty zaczęły się gdy zaczęliśmy korzystać z nocnika i z dnia na dzień  były coraz większe. Niechęć do jedzenia, bóle brzucha też nie pomagały.
Ratunkiem w tym wielkim problemie były dla nas czopki musujące, które zastosowaliśmy tylko kilka razy. Dobrze regulują rytm wypróżnień u dziecka, nie wchłaniają się i są naturalne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...