Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Albertinka

Dmuchane klocki waflowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z wa dawał może dziecku dmuchane klocki waflowe

Wyglądają ciekawie, i chyba sporo dałoby się z nich zbudować, ale nie mieliśmy jeszcze czegoś takiego, więc chętnie się dowiem.
?

W życiu: ni to ninja ni to owca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albertinka - te w mniejszej wersji ma moja chrześnica 2,5 latka. Do klocków dołączone było autko z przyczepką i masa zwierzątek. Te zwierzątka można nakładać na pionowo ułożone klocki. Sama się nimi fajnie bawiłam w święta; )

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my tez mamy takie waflaki i są super. to jedyne klocki którymi bawi się moja córa a ma i lego duplo i wadera zwykłe. m
my mamy wersję tych klocków bez żadnych zwierzątek czy samochodzików. same wafle.
polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To muszą być niezłe, skoro wygrywają z lego:)
Ja też planuję zakup czegoś takiego, bo ogólnie to nie wiedziałam że one się "wafle" nazywają i szukałam po hasle "klocki drabinki"...

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiliśmy tańszy zestaw tych klocków (klocki waflowe ) dla zatestowania i są super, nie wiem wprawdzie jak długo dzieciaki się pobawią, bo im to sie wszystko szybkoo nudzi,
ale to ja zawsze chowam w szafie i za parę dni wyciągam to znów sie chcą bawić (trochę oszczędzam tym sposobem na kupowaniu coraz to nowych zabawek). Bo ile można

Po teście: Klocki są miękkie dmuchane, ale nie takie ciapkowate czy rozmemłane - normalnie sztywne, ale miękkie, więc i bezpiecznie się nimi bawi, i można swobodnie budować wieże rózne

W życiu: ni to ninja ni to owca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...