Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżak
Marcelinna :love::love::love:
Ela pochwal się później :36_1_21:

Ja już po badaniach, część wyników będzie jutro, a reszta pod koniec przyszłego tygodnia.

Ja też dziś robiłam badania i mam już wyniki tych co mi zlecił,i mam lekko obnizone wdr-sd.

Odnośnik do komentarza

Świeżak

Ela pochwal się później :36_1_21:

Na obiad mieliśmy łososia, a potem na deser małe naleśniczki serduszka z czekoladą, wiśniami i bitą śmietaną, pycha!

kasiajas
Dziewczyny a u was tez tak duzo papierow trzeba wypelniac przed badaniami?

Ja nic nie wypełniałam.
joasia1973
A ja mam takie pytanie, czy któraś z was jest tak w ogóle grubsza. To znaczy przed ciążą? Ja akurat się przyznaję ,że waże jakieś pewnie pomiędzy 75 a 78 przy wzroscie 165. Dużo. No i ogólnie przez to czuje się teraz fatalnie. Już wyglądam jak gruba krowa a co będzie później. :(

Może nie będzie tak źle, w szpitalu leżałam z kobietą, któa ze względu na nadwagę, wiek i ryzyko cukrzycy ciążowej trzymała specjalnie zdrową dietę i przytyła 3kg, a po ciąży ważyła dużo mneij niż wcześniej. Zresztą moja koleżanka to samo - podczas karmienia zostało jej dosłownie pół, a nigdy nie mogła schudnąć. Tyle że później po karmieniu zaczęła znowu sporo jeść niezdrowych rzeczy i wróciło.
kasiajas
Ja tez przytylam.W wigilie wazylam 55 a teraz dobre 58,ale juz przeszlyvmi ataki gloducna szczescie.

Ja mam to samo, na samym początku +3kg przez jedzenie i przez to, że puchnę. Zawsze miałam problemy z hormonami i puchłam jak balon w niektóre dni. Teraz mam stale biust +2 rozmiary, niestety to boli, nawet lekarz mi powiedział że rzadko ma okazję badać takie napięte piersi. I gęba też jakas taka "nalana", nie przepadam za tym.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Ja n ie wiem ile waże,bo odkąd ur córkę to się nie ważyłam,jedno wiem jestem chudsza niż zanim zaszłam z córką w ciążę,w tedy nosiłam rozmiary 40/42,potem będąc z córką w ciąży schudłam 7kg,potem je odzyskałam +2kg dodatkowe,przy karmieniu zaś schudłam,że teraz noszę rozm 38/36

Odnośnik do komentarza

i ja przytyłam teraz, od grudnia chyba ze 3kg i też taka jakaś napuchnięta jestem, czuję się jak słonik ;), no ale pocieszam się, że w poprzedniej ciąży też na samym początku trochę przytyłam, a potem już tylko chudłam, oby tak było i teraz :)

a jeszcze napiszę, że jestem szczęśliwa, bo skończyły mi się plamienia, a na usg wyszło wszystko ok :))), spadł mi kamień z serca, bo podczas tych plamień to już w chwilach zwątpienia byłam przekonana, że to koniec... za to mdłości, które odpuściły wtedy nadal nie wróciły, więc same plusy :)

jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które miały cesarki- z Waszymi bliznami wszystko ok? bo u mnie na usg wyszła jakaś szczelina w bliźnie i zastanawiam się czy to rozszczelnienie nie będzie postępować...

Odnośnik do komentarza

gaga
i ja przytyłam teraz, od grudnia chyba ze 3kg i też taka jakaś napuchnięta jestem, czuję się jak słonik ;), no ale pocieszam się, że w poprzedniej ciąży też na samym początku trochę przytyłam, a potem już tylko chudłam, oby tak było i teraz :)

a jeszcze napiszę, że jestem szczęśliwa, bo skończyły mi się plamienia, a na usg wyszło wszystko ok :))), spadł mi kamień z serca, bo podczas tych plamień to już w chwilach zwątpienia byłam przekonana, że to koniec... za to mdłości, które odpuściły wtedy nadal nie wróciły, więc same plusy :)

jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które miały cesarki- z Waszymi bliznami wszystko ok? bo u mnie na usg wyszła jakaś szczelina w bliźnie i zastanawiam się czy to rozszczelnienie nie będzie postępować...

Ja miałam jedną wizytę ale nawet nie wiem czy on sprawdzał od środka bliznę,w każdym bądź razie mi nic nie mówił.

Odnośnik do komentarza

gaga nie wiem się nie znam, ale zapytaj o to lekarza przy kolejnej wizycie.

co do wagi w grudniu ważyłam 57-58 kg, wczoraj mnie pielęgniarki zważyły i jest 60kg, ja nie czuje, że przytyłam. Widzę tylko większe piersi i pełniejszy brzuszek, dopinam jeansy jeszcze ale jak siadam to muszę rozpiąć guzik :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Wiedziałam ,ze jestem najgrubsza i najstarsza. Nie lubie siebie :(

joasia, chyba nie jest z Tobą tak źle skoro będziesz miała dzidziusia :) Mąż chyba nie narzeka :) Jesteś śliczna dla swojego mężczyzny i to jest najważniejsze. Wagę zawsze możesz zrzucić, a kiedyś każda się zestarzeje :) Teraz najważniejszy jest dzidziuś. Jeśli miałabym uratować mu życie i utyć 100kg dla niego to zrobię to.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Hej Joasia,a co tu ma wiek lub waga do lubienia?wazne jaka jestes osobavi co masz w srodu.I tak szczerze Ci powiem to ja mam najlepsze kolezanki dobrze po 30 a moj ukochany. ma 41 lat i jest nam razem cudownie.No zapomialam dodac ja mam25 lat.Nawet mam jedna sasiadke super babke co ma 74l.
No a druga jest mlodsza i ostatnio dziala na mnie jak plachta na byka.Jej wnuczka wyszla 2 dni temu ze szpitala po ostrym obustronnym zapaleniu pluc no i dalej jest na antybiotyku,a ta przyszla z nia wczoraj do mojego Jasia.Delikatnie powiedzialam jej ze mala jeszcze raczej zdrowa nie jest i moze zarazic mojego synka, ktory juz wczesniej tez nyl chory ale wvpore dalam mu syrop.Niby zrozymiala,a dzisiaj znow przyszla zebym ja z Jaskiem do nich poszla....n

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Wiedziałam ,ze jestem najgrubsza i najstarsza. Nie lubie siebie :(

no co Ty opowiadasz :), ja znam bardzo atrakcyjne dziewczyny ważące tyle co Ty, waga w ogóle nie ma tu nic do rzeczy. Ja zresztą też nie jestem chudzinką ;)
Pamiętam, że jak mnie kiedyś zważyli w liceum i okazało się, że ważę 55kg to wpadłam w jakąś paranoję, że jestem tłusta jak słoń i przez całe liceum się odchudzałam, wskutek czego... przytyłam kilkanaście kg ;), potem, jak już dorosłam i poukładało mi się w głowie to i waga się unormowała, ale do tych 55 już nie wróciłam, teraz przed tą ciążą ważyłam ok 64 i czułam się znacznie lepiej niż kiedyś ważąc prawie 10kg mniej. Liczy się nastawienie do życia a nie ilość kg :).
A co do wieku, masz 10-letniego syna, jak moja córka będzie w jego wieku, to ja będę w Twoim :)).

Iwa, a w przypadku drugiej cesarki robi się nacięcie w tym samym miejscu czy jakoś obok? Tzn. liczę, że uda mi się teraz urodzić naturalnie, ale to nigdy nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza

gaga
marcelinna
gaga nie wiem się nie znam, ale zapytaj o to lekarza przy kolejnej wizycie.

póki co lekarka powiedziała, że na tym etapie to nie ma wpływu na ciążę, a "potem zobaczymy", nie dopytywałam, bo byłam zajęta przeżywaniem, że z dzidzią wszystko ok ;)

Ja też wiecznie zapominam spytać o coś moją Gin, chyba zacznę sobie wszystko na kartce zapisywać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

gaga
joasia1973
Wiedziałam ,ze jestem najgrubsza i najstarsza. Nie lubie siebie :(

no co Ty opowiadasz :), ja znam bardzo atrakcyjne dziewczyny ważące tyle co Ty, waga w ogóle nie ma tu nic do rzeczy. Ja zresztą też nie jestem chudzinką ;)
Pamiętam, że jak mnie kiedyś zważyli w liceum i okazało się, że ważę 55kg to wpadłam w jakąś paranoję, że jestem tłusta jak słoń i przez całe liceum się odchudzałam, wskutek czego... przytyłam kilkanaście kg ;), potem, jak już dorosłam i poukładało mi się w głowie to i waga się unormowała, ale do tych 55 już nie wróciłam, teraz przed tą ciążą ważyłam ok 64 i czułam się znacznie lepiej niż kiedyś ważąc prawie 10kg mniej. Liczy się nastawienie do życia a nie ilość kg :).
A co do wieku, masz 10-letniego syna, jak moja córka będzie w jego wieku, to ja będę w Twoim :)).

Iwa, a w przypadku drugiej cesarki robi się nacięcie w tym samym miejscu czy jakoś obok? Tzn. liczę, że uda mi się teraz urodzić naturalnie, ale to nigdy nie wiadomo...

Ja miałam w tym samym miejscu ,nawet mój gin mi trochę skorygował bo pierwszą bliznę mialam krzywą bo robil kto inny a on chciał aby była prosta.

Odnośnik do komentarza

gaga
joasia1973
Wiedziałam ,ze jestem najgrubsza i najstarsza. Nie lubie siebie :(

no co Ty opowiadasz :), ja znam bardzo atrakcyjne dziewczyny ważące tyle co Ty, waga w ogóle nie ma tu nic do rzeczy. Ja zresztą też nie jestem chudzinką ;)
Pamiętam, że jak mnie kiedyś zważyli w liceum i okazało się, że ważę 55kg to wpadłam w jakąś paranoję, że jestem tłusta jak słoń i przez całe liceum się odchudzałam, wskutek czego... przytyłam kilkanaście kg ;), potem, jak już dorosłam i poukładało mi się w głowie to i waga się unormowała, ale do tych 55 już nie wróciłam, teraz przed tą ciążą ważyłam ok 64 i czułam się znacznie lepiej niż kiedyś ważąc prawie 10kg mniej. Liczy się nastawienie do życia a nie ilość kg :).
A co do wieku, masz 10-letniego syna, jak moja córka będzie w jego wieku, to ja będę w Twoim :)).

Iwa, a w przypadku drugiej cesarki robi się nacięcie w tym samym miejscu czy jakoś obok? Tzn. liczę, że uda mi się teraz urodzić naturalnie, ale to nigdy nie wiadomo...

Powiem tak u mnie w szpitalu nie miała byś szans na poród naturalny bo za krótki odstęp od pierwszej cesarki i bali by się komplikacji,ja jak zaszłam w ciąże to było 5l od pierwszej cesarki i mój gin powiedział że na pn mam małe szanse chyba że akcja będzie postępowała szybko i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

No. Wlasnie ostatnoi tak mnie wrzucili na rote. Nie cierpie tego. Normalnie pracuje od 7.30 do 16.30 na pokojach ale kilka razy w tygodniu mam MOD czyli menadzera on duty i w normalny dzien tygodnia wypada od 14.30 do 23 ale w weekend od 9 do 23. No i ostatnio tak sie porobilo ze ten noge zlapal ze ta zaszla w ciaze i Asie na zapchaj dziure wstawili . Juz 3 tydzien robie weekendy. Za to jutro mam wolne i leze na sofie caly dzien. No chyba zeby wiosna zawitala bo cos sa takie przeswity to moze na spacer nad ocean pojedziemy. Chociaz mnie tak caly czas to biodro boli i jak dlugo chodze to zle sie czuje.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...