Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny kupiliśmy rower ŻÓŁTY po wielu wielu godzinnych debatach udało się
mika17 mam nadzieję że to nie długo mnie też "zalecam" spacerek nawet taki w koło domu
Betty a to wezwania przychodzą na zapisy WOW ja jakoś nie w temacie
anaa ja też ma ten problem że idę na zakupy i kupuję dla Julii a nie dla siebie - nie mogę się z tej choroby wyleczyć,

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

mika niech chandra szybko przechodzi.
domi a jednak się udało super:) ..ja też się z tego nie mogę wyleczyć :/ a potem jojczę, że nie mam w co się ubrać haha

myśmy zaliczyli te rowery ..znaczy dziewczyny rowerowo a my marszowo - biegowo .. i do tego pies przy okazji dostał dawki porządnego ruchu :) ale po kilku podbiegnięciach za resztą rodzinki (ja psa prowadziłam) kolanu zdążyło się już odezwać, że mu się to nie podoba :/.. my padamy a dziewczyny jeszcze siły mają ..a zrobiliśmy z 7 km..bo to trasa którą kiedyś "biegałam" i pamiętam, ze mi aplikacja coś ok 7 km pokazywała - szok, że dały radę.
jutro zakwasy gwarantowane zapewne ;)

Odnośnik do komentarza

Martek73
Niedługo moja siostra cioteczna kończy 40 lat, a jej syn 18.
Macie jakieś pomysły na prezenty??

Martek dla młodego zdecydowanie kasa :D
a dla siostry no cóż pewnie ty najlepiej wiesz co lubi ;) tu możesz poszaleć może to być zarówno coś praktycznego do domu o czym marzy albo jakiś fajny luksus na który sama nie chce wydawać kasy wiesz jak to jest

Odnośnik do komentarza

joanna 19
Czytałam, wczesniejsze wpisy i chyba jednak nie kupimy tego biegowego rowerka bo się zastanawialismy czy dobry na równowagę. Ale zauważyłam że moje najmłodsze nie jest zapalonym rowerzystą
powiem ci, że ja tak myślałam o moim dziecku, a teraz byliśmy na chrzcinach w rodzinie i dziewczynka dostała właśnie rowerek biegowy, który cieszył się zainteresowaniem wśród większych dzieci, moja starsza córka sama na nim jeździła, ładnie go prowadziła, normalnie była bardzo zdziwiona, bo mieliśmy w domu jakiś rowerek, ale nie było zainteresowania, a tu nagle jej się spodobał.

Odnośnik do komentarza

Anaaa, piszesz że Kasia jeździ nadal w foteliku rowerowym. Takim o jaki wcześniej pytałam? Nie wiedziałam że te foteliki "starczają" na tak długo i tak "duże" dzieci jeszcze mogą z nich korzystać. My mamy nowe rowery (tzn. mają ze 3 lata, ale w ostatnich latach nie jeździliśmy prawie wcale bo albo byłam w tym czasie w ciąży albo dzieci miały po kilka miesięcy), teraz mamy zamiar kupić foteliki rowerowe i jeździć na długie wycieczki całą rodziną. Planujemy wziąć rowery na wakacje więc musimy najpierw przyzwyczaić dzieci do jazdy w tych fotelikach.

Też jestem senna, bo wstałam o 4-tej żeby trochę dom ogarnąć.

Martek, ja jestem za pieniędzmi dla 18-latka, a dla kuzynki kupiłabym jakąś kartę podarunkową do sklepu z artykułami do domu, typu Home &you, albo odzieżowego czy drogerii, niech sama kupi co chce.
U nas w sobotę i niedzielę też można było się opalić, pogoda była przepiękna. Ja w ogrodnika bawiłam się w czwartek, robiłam porządki przed domem, posadziłam nowe krzewy, w końcu jakoś to obejście wygląda. ;-) Ja się boję jeszcze sadzić pelargonie, ale posadzę na pewno, bo bardzo je lubię, są mało kłopotliwe, a urokliwe. Ja kwiaty jednoroczne sadzę dopiero po "zimnych ogrodnikach".

Joanna, i co odpowiedziałaś dzieciom? Które takie pytania zadaje?

Bettyy, ja podobnie jak tu ktoś pisał też nie orientuję się jeszcze w sprawach szkolnych i nie wiedziałam że przychodzą jakieś wezwania. Nie rozumiem po co wzywać 5- letnie dzieci do szkoły?! Twój syn pójdzie normalnie do pierwszej klasy tak jak starsze dzieci? Przecież Twój synek będzie miał we wrześniu dopiero 5 lat i 2 miesiące, a "obowiązek szkolny" mają dzieci 6 letnie, co i tak budzi wiele sprzeciwów. A żeby 5 letnie dzieci chodziły do pierwszej klasy to już przesada, dzieciństwa przecież szkoda.

Odnośnik do komentarza

adasaga na razie nie bo rower mamy popsuty (w sumie też mało co był używany) ale mam nadzieję, że się jeszcze nada na nią ..nasz też był do jakiejś dosyć dużej wagi a nasza Kasia to może z 15 kg max waży :P więc malota na całego :P .. też mi się marzą takie wycieczki właśnie..wiki już daje radę bezpiecznie jechać ale kasia jeszcze jak pijaczyna jeździ na tych dwóch kółkach więc ona musiałaby w takim foteliku właśnie. .. 4 rano uch chyba bym nie dała rady funkcjonować ;)

a to legalne w ogóle, żeby aż o tyle dziecko szło do szkoły już?
Betty nie popatrzyłam ile Twoje dzieci ma lat - wychodzi mi, że rocznikowo jak Kasia jest ..bo ona w styczniu obchodziła 5 urodziny ..
czy to nie pierwsza klasa a zerówka tylko w szkole?

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja juz zapis Nataszy do pierwszej klasy mam za sobą a konkretnie maż mnie wyręczył z tego obowiązku i o dziwo zdarzył w terminie:D
Marg i jak będziesz kupowała taki rowerek biegowy dla Emi? a Ola już nie jeździła na normalnym rowerku ? jakoś tak mi się coś przypomina
anaaa ja juz jeżdżę rowerem nie są to co prawda długie wycieczki ale dobre i to uwielbiamy jeździć na rowerach

Odnośnik do komentarza

Natka to zazdroszczę my czekamy aż męża się naprawi i potem będziemy myśleć co dalej. Trochę ruchu by się nam przydało choć trochę się boję o moje kolano jak to ze sobą będzie współgrało.

nie wiem czy Kasi i dziś wcześniej nie wybiorę i nie pójdę i jej zrobić zdjęcia do dowodu .. ale zobaczę jaka pogoda będzie później.

Odnośnik do komentarza

Kiedy mój Seba miał we wrzesniu 5 urodziny nastał obowiązek zerówki a że niewiedziałam to dostałam takie wezwanie w październiku i od listopada zapisałam do przedszkolnej zerówki. Ale drugi raz chodził juz do szkolnej bo mielismy jeszcze wybór.
Marg Co do rowerka to myslę ze dzieciom poprostu bardziej podoba sie cudze.
adasaga nie pamiętam co odpowiedziałam ale jestem bombardowana pytaniami przez mojego prawie osmiolatka. A mój prawie czterolatek przegaduje wszystkich, najpierw nie mogłam sie doczekac bo pózno zaczął mówić a teraz proszę aby choc na 5 minut się zamknął

Odnośnik do komentarza

adasaga annaa Kuba pójdzie właśnie do zerówki Gdzie tam od razu do 1 klasy Ale jeszcza pani powiedziała tak że jedne dzieci będą powtarzać a inne nie Zależy wszystko od tego jak się będą dzieci rozwijać czy będą już tak zdolne aby zaczynać 1 klasę
Dla mnie to jest dziwne Dzieci powinny iść cały czas rocznikowo tak samo A nie tak podzielone później

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy :) noo to teraz jasne :) .. fakt bez sensu takie mieszanie .. ale z drugiej strony posyłanie tych maluchów do szkoły wcześniej też jest bez sensu.. a będą teraz zawsze takie pomieszane te klasy bo rodzice odraczają i jednym się uda innym nie.

Wczoraj się wzięłam za robienie piniaty na razie pierwsza część pracy czeka na wyschnięcie potem kolejne warstwy trzeba nałożyć .. dziewczę zażyczyło sobie piniatę w postaci głowy kucyka - tiaa - balon po nadmuchaniu całkowicie okrągły więc trzeba było drugi mniejszy też aby na pysk zrobić - hmm chyba, że w ciul to rzucić i jakoś kubeczek po jogurcie przymocuje .. muszę to jeszcze obmyślić .. ale wymyśliłam kolejna zabawę .. narysowałam na połączonych kartkach głowę kucyka i będą miały dzieci przykleić z zamkniętymi oczami róg do głowy :)
a już zaczynam też przezywać te urodziny chyba albo raczej zorganizowanie tego bo już mi się śniły głupoty w temacie.

Odnośnik do komentarza

hej .. gdzieście wybyły ? ;)
my się zbieramy do wyjścia ..dziewczyny do przedszkola i szkoły a ja w pks i jadę odebrać prezent niestety m ma tak zapchany czas,że nie zdążymy po jego powrocie z pracy :/.. mam nadzieję, że ta wieża będzie poręczna - o właśnie muszę jakąś reklamówkę wziąć wielgaśną ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...