Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Natka u nas nie ma takiej akcji .. to jest odnośnie dnia ziemi czy tylko taki zwyczaj? Pamiętam, że jak jechaliśmy w zeszłym roku na wakacje to mijaliśmy jakąś mieścinę i się dziwiliśmy co to za dzień, że tak wszyscy mieszkańcy sprzątają :P

U nas piękna pogoda nadal aż człowiek ma więcej energii :) ..
przerwę w sprzątaniu sobie zrobiłam ale zaraz idę kończyć .. :)
Miłego dnia dziewczyny Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza

Bettty niezły tekst synusia hihi
Margeritka zdrówka dla dzieci

nas wczoraj babcia odwiedziła.. poszłyśmy na rolki i rower w zależności od preferencji .. chyba bardziej my się umordowałyśmy niż dziewczyny hehe
Wiki dziś pojechała właśnie z drugimi dziadkami na "wycieczkę"
u nas się dziś coś zachmurzyło ale mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje za mocno :)

Odnośnik do komentarza

Anaaa, ten konik świetny. Skąd Ty wzięłaś taki pomysł by coś takiego w ogóle zrobić? Ile koleżanek zaprosiła Twoja córka na urodziny? Bo to to taki wiek że chłopców chyba się jeszcze nie zaprasza? To pierwsze urodziny które odprawia dla znajomych Wiktoria? Wiesz już co im przygotujesz do jedzenia?
Wspomniałaś o wakacjach, gdzie byliście w zeszłym roku? Ja już nie mogę się doczekać wakacji, odliczam dni do wyjazdu.

Bettyy, ja też wczoraj widziałam bociana, przeleciał nad naszymi głowami. Zresztą w tym roku jakoś dużo ich widuję.

Margeritka, ja też zakatarzona, załzawiona-co roku o tej najpiękniejszej porze roku męczy mnie straszna alergia.

Natka, piękna akcja. Kto był pomysłodawcą tej akcji sprzątania wioski? Szkoda że tak nie jest wszędzie, czasem aż wstyd jak się widzi te wszystkie śmiecie przy drodze i nikomu one nie przeszkadzają.

Dziewczyny, a Wy też odprawiacie urodziny dzieci dla ich znikomych? Moje dzieci jeszcze malutkie więc na razie zapraszamy tylko rodzinę, ale za dwa, trzy lata, jak córka będzie chodzić do przedszkola pewnie będzie chciała zaprosić swoich znajomych. Wiem od różnych kuzynek i znajomych mam że od kilku lat jest modne organizowanie urodzin dziecka w rożnych klubach, salach zabaw, na basenach, dawniej w McDonaldach itd. Czasem chodzimy ze swoimi dziećmi do sali zabaw i tam już kilkakrotnie byliśmy świadkami urodzin jakiegoś dziecka, jest trochę jedzenia, muzyka, szaleństwa w Małpich Gajach. Dzieci zapraszają swoich znajomych z przedszkola, młodszych klas podstawówki i bawią się na takiej zorganizowanej zabawie. Choć mama ma z głowy organizację urodzin, to jednak to trochę kosztuje, ostatnio mama znajomej pięciolatki mówiła mi że kilka miesięcy odkładała na taką imprezę. A jak jest u Was? Jest moda na urodziny poza domem?

Odnośnik do komentarza

adasaga inspiracja z netu standardowo :P ... na liście do zaproszenia większość dziewczyn z klasy więc ok 9 jest na ten moment .. ale wątpię aby wszystkie przyszły ..a do jedzenia sama jeszcze nie wiem .. jak byłam kiedyś z Wiki i Kasią na pewnych urodzinach to najbardziej szły chipsy :P .. a w zeszłym roku byliśmy na basenach na Węgrzech z nocowaniem pod namiotem.
..a urodziny pierwsze dla koleżanek .. ja jakoś się do tego nie paliłam .. :P
u nas w mieścinie nie ma sal zabaw a wątpię aby komuś chciało się zawozić dziecko 20-25 km dalej plus tak jak napisałaś koszt spory ..kiedyś patrzyłam na ceny takiej imprezy i niestety nie dla nas ona.

współczuje mocnej alergii ..choć mi też coś kaszel zaczyna wracać ..pora dokupić wiec zapewne jakieś leki przeciwalergiczne ..niestety zauważyłam, że jak je biorę to kaszel się zmniejsza i ustępuje ..

Odnośnik do komentarza

adasaga3

Natka, piękna akcja. Kto był pomysłodawcą tej akcji sprzątania wioski? Szkoda że tak nie jest wszędzie, czasem aż wstyd jak się widzi te wszystkie śmiecie przy drodze i nikomu one nie przeszkadzają.

adasaga w zasadzie prekursorem tej akcji byłam ja 12 lat temu i tak co roku pod koniec kwietnia wieszamy ogłoszenia i zbieramy ludzi potem wspólnie sprzątamy i po sprzątaniu robimy ognisko, nie wszyscy biorą w tym udział ale spora grupa zawsze się zbierze szczególnie dzieci, najważniejsze ze śmieci jest mniej dla porównania na początku zbieraliśmy po 60-70 worków dziś to zaledwie 10-20

Martek ciekawa jestem jak podejdą do sprawy ale rozczarowanie Szymka musiało być ogromne

anaaa a jakie kwiatki przesadzałaś?

Odnośnik do komentarza

Natka nieźle :) no i plus też taki oprócz mniejszej ilości śmieci, że integruje mieszkańców :)
a kwiatki ..nie mam pojęcia jakie to będą ..mąż dostał od koleżanki z pracy - możliwe, że mówiła ale on nie zapamiętał hehe

Pogoda się popsuła buu .. a ja muszę się przejść do urzędu w końcu po papiery na dowody dla dziewczyn ..bo i Kasia w końcu się dorobiła zdjęć

Odnośnik do komentarza

Natko świetna inicjatywa, fajnie że już tyle lat działacie superr
U mnie lepiej, ale ja nadal jestem "pociągająca" -czyli mam katar Julcia zdrowa
u mnie od paru tygodniu mamuśki biegają z petycją dotyczącą jednej z lekarek w naszej przychodni, (Pani Dokotr skończyła się umowa i nie przedłużała jej ) jednak niektórym osobom to się nie podobało i chcą aby ona nadal była, a jak rozmawiałam kilka tygodni temu z tą lekarką to mówiła w prost że nie zostanie głównie z powodów nieporozumień ze swoją szefową i zła atmosferą w pracy (za dużo skierowań wypisywała za dużo zwolnień)....

ja dzisiaj porządki przed domek pewnie kosiarka pójdzie w ruch muszę się streszczać bo na lubelszczyźnie zapowiadają burze

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...