Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Anaa co do samodzielnego farbowania to robię je sama od lat. Mi również farbowała kiedyś włosy mama. Jeśli chcę mieć jakieś pasemka, balejaż idę do fryzjera, jeśli maluję je na jednolity kolor farbuję je sama. Kupuję 2 opakowania farby, zamykam się na godzinę w łazience i robię domowe spa. Na włosy nakładam farbę, robię piling buzi, nakładam maseczkę, wchodzę do pachnącej kąpieli., masuję się, balsamuję.
Piszesz, że nie łapiesz się na staż ze względu na wiek lub zbyt duże wykształcenie. Jeśli można wiedzieć jakie masz wykształcenie? Jesteś zarejestrowana w urzędzie pracy?
Ja też się boję, że kiedy w przyszłości zacznę szukać pracy mogę mieć problem z jej znalezieniem, a po urzędzie pracy niczego dobrego się nie spodziewam, tzn. żadnej pomocy w jej znalezieniu. :-)

Natka skoro to szkolenie tyle trwa, skoro na pewno zainwestowali w szkolenie stażystów sporo pieniędzy i instytucja w której będziesz ten staż odbywać to nie żadna firma "krzak" może znajdziesz tam po stażu zatrudnienie? Czy na ten staż wysłał Cię urząd pracy i on go finansuje?

Dziewczyny, tak jak pisałam w innym wątku ja widziałam w sklepach dekoracje świąteczne i słodycze już na początku października. Wg. mnie to gruba przesada. Jeszcze trochę a będą je wystawiać zaraz po wakacjach.

Odnośnik do komentarza

adasaga3 tak jestem zarejestrowana.. mam licencjat (kiedyś były jakieś szkolenia ale z podstawowym wykształceniem bądź max średnie nie pamiętam już) mi o tyle trudniej z poszukiwaniem, że mieszkam obok "dużego" miasta gdzie najpewniej znajdę a to się liczy z wyjazdami a przy dzieciach jednak zwracam uwagę aby te godziny pracy były normalne cobym nie była całego dnia poza domem.

Myśmy znów zaliczyli pogotowie..tym razem z młodszą córcią.. spadła na szafkę i czoło rozcięła echh .. skończyło się na jednym szwie .. dobrze, że w ogóle udało się to zszyć bo rana mała niby ale głęboka więc blizna może teraz mniejsza będzie niż jak bez. Co my mamy z tym ancymonem naszym ..może teraz będzie miała nauczkę na dłużej.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Anaa co do samodzielnego farbowania to robię je sama od lat. Mi również farbowała kiedyś włosy mama. Jeśli chcę mieć jakieś pasemka, balejaż idę do fryzjera, jeśli maluję je na jednolity kolor farbuję je sama. Kupuję 2 opakowania farby, zamykam się na godzinę w łazience i robię domowe spa. Na włosy nakładam farbę, robię piling buzi, nakładam maseczkę, wchodzę do pachnącej kąpieli., masuję się, balsamuję.
Piszesz, że nie łapiesz się na staż ze względu na wiek lub zbyt duże wykształcenie. Jeśli można wiedzieć jakie masz wykształcenie? Jesteś zarejestrowana w urzędzie pracy?
Ja też się boję, że kiedy w przyszłości zacznę szukać pracy mogę mieć problem z jej znalezieniem, a po urzędzie pracy niczego dobrego się nie spodziewam, tzn. żadnej pomocy w jej znalezieniu. :-)

Natka skoro to szkolenie tyle trwa, skoro na pewno zainwestowali w szkolenie stażystów sporo pieniędzy i instytucja w której będziesz ten staż odbywać to nie żadna firma "krzak" może znajdziesz tam po stażu zatrudnienie? Czy na ten staż wysłał Cię urząd pracy i on go finansuje?

Dziewczyny, tak jak pisałam w innym wątku ja widziałam w sklepach dekoracje świąteczne i słodycze już na początku października. Wg. mnie to gruba przesada. Jeszcze trochę a będą je wystawiać zaraz po wakacjach.

cały projekt współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach europejskiego funduszu społecznego a co do pracy to oczywiście jest to jak najbardziej możliwe że zostanę a jak nie to będę szukać

Odnośnik do komentarza

anaaa
adasaga3 tak jestem zarejestrowana.. mam licencjat (kiedyś były jakieś szkolenia ale z podstawowym wykształceniem bądź max średnie nie pamiętam już) mi o tyle trudniej z poszukiwaniem, że mieszkam obok "dużego" miasta gdzie najpewniej znajdę a to się liczy z wyjazdami a przy dzieciach jednak zwracam uwagę aby te godziny pracy były normalne cobym nie była całego dnia poza domem.

Myśmy znów zaliczyli pogotowie..tym razem z młodszą córcią.. spadła na szafkę i czoło rozcięła echh .. skończyło się na jednym szwie .. dobrze, że w ogóle udało się to zszyć bo rana mała niby ale głęboka więc blizna może teraz mniejsza będzie niż jak bez. Co my mamy z tym ancymonem naszym ..może teraz będzie miała nauczkę na dłużej.


anaaa kurcze dobrze ze tylko na tym jednym szwie się skończyło pewnie płacz był ogromny co?
z dojazdami to faktycznie masz rację ja teraz do wawy na to szkolenie jeżdżę w jedna stronę 1,5 godziny bo korki są takie że masakra normalnie 35 minut jadę bez korków traci się tyle czasu na te dojazdy że szok

Odnośnik do komentarza

no strachu zapewne więcej było szczególnie czy tam co nie popękało ale ok.. szycie na żywca było bo stwierdził, że nie ma co dodatkowych ukłuć robić aby dać znieczulenie choć stwierdził lekarz po, że myślał, że będzie bardziej się wyrywać i krzyczeć .. dzielna malota ale mało pamiętliwa..nauczki chyba nie wyciągnęła z tego na ogół zachowań niepożądanych.. tylko w łazience zachowuje się przywozicie gdzie do upadku doszło

adasaga aa podziwiam za samodzielne farbowanie chyba bym nie umiała
Natka to życzę abyś mogła zostać po stażu :) .. no to faktycznie Ci pożera czas ten dojazd mocno

Odnośnik do komentarza

NATKA08

cały projekt współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach europejskiego funduszu społecznego a co do pracy to oczywiście jest to jak najbardziej możliwe że zostanę a jak nie to będę szukać

NatkaA jak się dowiedziałaś o tym projekcie? Ktoś Cię skierował? Byłaś zarejestrowana w urzędzie pracy?

Anaaa nie wiem w jakim zawodzie szukasz pracy ale może uda Ci się ją znaleźć w Twoim mieście i uniknąć dojazdów? Jak długo już szukasz pracy? Wiadomo, ze nie ma to jak praca na miejscu. Ja w moim ostatnim miejscu pracy pracowałam w godzinach 9.30-18.30, na szczęście była na miejscu, bo inaczej to by mi się nie opłacało do domu wracać. :-)

Dziewczyny, co do zmiany czasu to uważacie że to dobry pomysł? Niektóre kraje nie zmieniają godziny. Dla mnie jest to chybiony pomysł, nie cierpię gdy o 16-stej zaczyna się ściemniać.

Odnośnik do komentarza

adasaga o tym projekcie było głośno w mojej okolicy, ogłoszenia w internecie i ulotki aby do niego przystąpić trzeba było być bezrobotnym i zarejestrowanym w urzędzie pracy a z tym nie było problemu bo rejestrujesz sie w ciągu jednego dnia no i dalej to wypełnienie papierów i gotowe ja się bardzo ucieszyłam bo nawet za to szkolenie mam płacone a to na ogół jest odwrotnie ze za szkolenie trzeba płacić mam zwracane koszty dojazdów i na szkolenie i na staż do tego catering i ubezpieczenie żyć nie umierać :)

Bettyy pamiętamy o zmianie czasu dla mnie to masakra wstałam dziś o 5.00 :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...