Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Cię Domi, uważam, że każdy powinien pisać, gdzie mu wygodnie, tam, gdzie czuje się najlepiej, poza tym nie każdy chce się wypowiadać w wątkach osobnych niż konkursowe, a przecież skomentowanie czyjejś pracy, pochwalenie zdjęcia czy gratulacje to nic złego, mi się wydaje, że to motywujące i inspirujące, mi było miło, jak podobał się pomysł z balonowym Mikołajem albo życzliwie o pracy wypowiedziała się Monabarga czy ktoś inny. Czasami można też kogoś pocieszyć czy siebie nawzajem. Poza tym chyba inne osoby też tak odczuwają, skoro tam piszą. I bardzo dobrze. Piszcie.

Odnośnik do komentarza

Natka jak to w każdym "społeczeństwie" zdarzają się zgnite jabłka,

jednak zauważcie dziewczyny że takich nas(chyba też tak o sobie mogę powiedzieć) stałych forumowiczek jest kilkanaście i właśnie dla tych osób jesteśmy tutaj, a słowa uznania pochwały są fajne i motywują do dalszego działania nawet w dziale konkursowym :)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

wiem domi jesteś tu od ponad roku i znasz to forum bardzo dobrze, może właśnie byłoby trochę inaczej gdyby wszyscy pisali wszędzie a nie tylko w wątkach konkursowych, nie chce byście mnie źle zrozumiały ja oczywiście wyrażam tu swój pogląd i nikt nie musi się z nim zgadzać ale moje odczucia są takie że jeśli chwali się jakąś pracę w trakcie trwania konkursu to wyniki mogą być lekko stronnicze czyż nie? to trochę tak jak z wyborami powinna być cisza do momentu zakończenia konkursu i ogłoszenia wyników a ostatnio miałam taką sytuację ze mój siostrzeniec który też bierze udział w konkursach powiedział ciociu inne prace są chwalone a moja się nikomu nie podoba, pomyślałyście o tym że dzieci które biorą udział w konkursach umieją też czytać? zrobiło mi się głupio nie wiedziałam co mu powiedzieć w pierwszej chwili, może to skłoniło mnie do dyskusji na ten temat

Odnośnik do komentarza

Ja troche popieram Natkę niektóre wpisy pod konkursami są zbędne.I faktycznie czasami jest więcej dyskusji niż prac.
Zresztą można by też przyczepić się do przyznawania nagród .W jednym z konkursów w regulaminie było zaznaczone aby dzieci wykonały pracę a rodzice im pomogli.A wygrała praca która wykonał sam rodzic w dodatku przyznając się do tego wpisem pod samą pracą.Wiele prac widać również bierze udział w innych konkursach.
Więc z takimi konkursami bywa różnie ,zależy kto nim kieruje-pilnuje zasad. A wpisu typu Gratulacje itd.są miłe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...