Skocz do zawartości
Forum

W czerwcu 2013 będzie dzidzia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zniewolona witamy :)
Mamalina ja używałam 3 tych granatowych, najładniej pachną i sa do skóry która jest wrażliwa, skłonna do podrażnień i alergii. Mój Tymek nie miał nigdy odważonej pupy ani żadnych problemów ale ten rodzaj chusteczek z powodu zapachu najbardziej mi odpowiadał z tej serii :)
Mamalina, Wydra te materace z hevea sa świetne, ja bardzo sie cieszę że go kupiłam i jakbym miała ponownie wybierać materac znów bym zainwestowała w niego :) JA mam ten tylko w pokrowcu Medica Materace 120x60 - MATERAC LATEKSOWY HEVEA ALOE VERA 120/60 - Hevea

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki:) Ale to nie te niesbieskie skin balance? Granatowych w markecie nie widziałam jeszcze.
O i Ty Frojdel też dziś w połowie - w takim razie gratki!

Nas na szczęście odparzenia też ominęły:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

wydra piękna pościel w kroliczkowej sie zakochalam!!

Skurczy nie doswiadczam za to wczoraj dzidzia tak w brzuszku figlowala ze aż mi ręka podskoczyla a mój niedowierzal po czym sam sprawdzil i ze strachu go poty oblaly ale dzidzie czul wyraźnie i brzuszek glaskal. Ci faceci ;)

Ciagniecia czuje takie jakby w talii troszke ponizej moze dosc nieprzyjemne to ale tylko z jednej strony.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

Ja też mam w pokrowcu medica:) Ja teraz będę musiała kupić drugi materac, i też napewno zdecyduje się na heveę. Ten lateksowy będzie lepszy od tego lateksowo-kokosowego? Jak kupowałam to wsumie nie wiedziałam jaki wybrać i ostatecznie wybór padł na ten - takie przeczucie bardziej.

zniewolona widzę, że pierwszy suwaczek źle pokazywał czas ciąży:) Masz więc termin na początek?

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Mamalina te granatowe to Special Care http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/52131_500.jpg
Dziękuje ślicznie za życzenia i Tobie i wszystkim czerwcówką w połowie ciązy ogromne gratulację :)
Zniewolona to mogą być skurcze jak u mnie, ale nie wiem co lekarz na to powie dzisiaj sie dowiem.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

zniewolona nie przepraszaj:) Każdy ustawia jak chce:) Jak cykle są regularne i trwają po 28 dni, to moim zdaniem bardziej miarodajny jest termin wg OM, bo każdy maluszek rozwija się w swoim tempie. Jak jednak sa bardzo rozregulowane cykle, to termin porodu może się znacznie różnić wg OM i wg USG i wtedy bardziej zawierzałabym TP z USG. Dlatego też kobiety rodzą pomiędzy 38 a 42 tc:) Się zobaczy kiedy maluszek faktycznie przyjdzie na świat.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Ach dziewczyny, jak ja Was rozumiem:) Też poprzednio się doczekać nie mogłam, nawet porodu za bardzo się nie bałam, bo tak bardzo chciałam już przytulić tą swoją córeczkę:) A teraz już jakoś aż takiego parcia nie mam - przynajmniej na razie:) Zobaczymy jak będzie kiedy się będzie zbliżał termin:)
Ale napewno nie chciałabym przenosić. Lilkę udało się urodzić równo w 38 tc, więc była donoszona - mam nadzieję na poród w podobnym czasie.

Amarosa termin wg wielkości maluszka powinno się brać pod uwagę, gdy USG było robione do ok. 12 tc. Później każdy mały człowieczek rozwija swoje cechy osobnicze i nie ma sensu określać kolejny raz daty porodu wg wymiarów.

zniewolona o tych nieregularnych godzinach snu nie wiedziałam:) A długo jeszcze będziesz pracować?

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!:):)

zniewolona WItaj! Cieszymy się, że do nas dołączyłaś:)

małaG17 Cieszę się, ze z Twoimi bliźniakami wszystko dobrze:):)

marzenka Gratuluję zdanej sesji:) Ja dziś miałam ostatni egzamin, całą resztę już też mam zaliczoną,a wyniki z dzisiejszego dopiero 7 lutego, ale tak czy owak: WOLNEEEEEE 2 tygodnie od Uniwersytetu. 15 lutego mam jeszcze egzamin kończący, ale to na studiach podyplomowych, które robiłam sobie równocześnie, ale to raczej czysta formalność już:)

JA też chciałabym urodzić zaraz po donoszeniu ciąży:):)

JA dziś skorzystałam z porady Frojdel i zakupiłam chusteczki Kindii ale różowe, bo tych do wrażliwej skóry nie było:) Promocja jest teraz w Rossmanie i 4 paczki kosztują 15,99 zł:):):) więc myślę, ze bardzo opłacalne. Orócz tego kupiłam dziś 2 butelki z Aventu. Miałam też szczęście!! Chciałam kupić w ROssmanie, bo była za 29,99 w promocji mała 125 ml, ale jakoś odpuściłam. Po drodze zajrzałam jeszcze do Tesco i tak się snułam z gazetką w ręku a tam na ostatniej stronie butelki z Avetu seria natural: 260 ml + 125 ml gratis!! za 39,90!:):) Czyli mam dużą i małą w prezencie:):) 30 zł w kieszeni:) Bardzo się opłaca! Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić jeszcze jednego kompletu. Ile butelek będzie nam potrzebnych??? NO i przecież trzeba je wymieniać prawda??

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ycikfl69g.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2xzdvnpt0jll4.png

Odnośnik do komentarza

Ja praktycznie od początku karmiłam butelką i na początek miałam 4 sztuki małych po 125 ml. Potem jak Lilka jadła więcej kupiłam 3 większe po 260 ml i jedną ładną, dekorowaną 340 ml, ale tyle mleka to ona nigdy nie wypijała i wypijać nie będzie. Zresztą chyba żadne dziecko na raz nie jest w stanie tyle wypić. Smoczków miałam tyle ile butelek - najpierw 0+, potem 3+ i 6+. Butelek nie wymieniałam.
Na początku dziecko pije częściej, potem jak wprowadza się już pokarmy stałe, to ilość porcji mleka się zmmiejsza. Dlatego warto na początku mieć więcej, żeby nie musieć co chwilę myć i wyparzać.
Jeśli planujesz karmić piersią, to myślę, że te dwie Ci wystarczą, bo w razie jakiś trudności w karmieniu piersią można zawsze butelki dokupić.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Podobno świetne są też butelki Tommee Tippee Closer to Nature Anti Colic Plus Bottle. Oglądałam je też dzisiaj komplet 2 szt po 260 ml kosztował w promocji 38 zł. W środku ma taką rurkę, która zbiera powietrze czy cuś i wskaźnik temperatury::P:) Ale jak sobie pomyśle o myciu tego dziadostwa:::):):):):) Czy któraś z Was słyszała coś o tych butelkach Tommee??

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bmg7ycikfl69g.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2xzdvnpt0jll4.png

Odnośnik do komentarza

Gunia ja mam TT, ale te zwykłe. Jakoś mnie nie przekonały te anti colic. Tak jak piszesz - pewnie zbyt dobrze ich umyć nie idzie, albo jest to bardzo trudne i czasochłonne, poza tym są droższe od tych zwykłych, a nie każde dziecko ma kolki.
Ja kupiłam smoczki TT anti colic (one chyba były tylko 3m+), ale drugi raz ich nie kupie, bo się smoczek co chwilę zasysał do środka. Przy butelkach zwracałam tylko uwagę, żeby podziałka była w kolorze czarnym.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Mamalina i Frojdel to nasze doświadczone skarby :D wszystko powiedzą-na pewno będę się kierować waszymi radami przy kupnie tych wszystkich rzeczy :) ja oglądałam dzisiaj na stronie Ikei komplety pościeli do łóżeczka przypadły mi do gustu 2 VANDRING SKOG Komplet pościeli dziec - beżowy - IKEA i TORVA BLAD Komplet pościeli dziec - IKEA lubię łagodne wzory w pastelowych odcieniach a te będą pasowały i dla chłopca i dla dziewczynki :) tylko będę musiała poprosić kogoś ze znajomych co bywa w Poznaniu żeby mi zrobił zakupy:) Do tej pory się zastanawiam dlaczego jeszcze nie otworzyli Ikei w Szczecinie.. Co do ubranek tych w rozmiarze 56 i 62 to praktycznie nie mam co dokupić od siebie bo mam wszystkiego (koszulek, pajacyków itd) po 7-9 sztuk! Szok, kuzynka mi wszystko oddała i to w idealnym stanie, niektórych nawet mała nie założyła i plus jeszcze taki, że wszystko w uniwersalnym kolorze:) Także jestem wniebowzięta, bo kuuupe kasy zaoszczędzę :) I mam takie pytanie, czy jeśli kołdra i poduszka dla niemowlaka jest wypełniona poliestrem to źle? Co powinno być w tym wypełnieniu pościeli? A czy w ogóle trzeba zakupić taką bardzo płaską poduszke do łóżeczka i podkładać ją już dla niemowlaka? Czy śpi on całkowicie na płasko na materacu (bo chyba któraś o tym już pisała ale nie pamiętam a nie chce mi sie przekopywać forum..:P)
Chciałam też się z Wami podzielić tym, że kupiłam dzisiaj w biedronce arbuza (za takiego malutkiego zapłaciłam ponad 11zł.. :kiepsko:) i myślałam, że nie będzie dobry, bo w końcu zima ale okazał się tak przepyszny -słodki i soczysty, że zjadłam całego na raz :36_2_4: jutro lecę po następnego hihi :D

http://www.suwaczki.com/tickers/82do20mmkgzh8xz8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...