Skocz do zawartości
Forum

W czerwcu 2013 będzie dzidzia :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny, ja juz po wizycie u ginekolog!!! wszystko z dzidzia wporzadku:) więc się cieszę... co do anemi to ginekolog powiedziala zebym wiecej barszczyku, orzechow migdalów jadla.. a tak ok jest.. nawet to ze 1,5kg przytylam to calkowita norma jak dla mojej postury, bakterie uroplasme którą mam bedziemy obserwowac tzn mocz mam znow na nastepna wizyte zrobic gdyby sie czasem szyjka zaczela skracac szybciej to podobno wtedy bedzie interwencja... i dziewczyny!! doktor zapytala mnie dzisiaj czy mamy juz imię dla bobasa?? a ja ze jeszcze nie, bo miala potwierdzic czy na 100% dziewczynka:) a ona do mnie ze nie! ze siusiaka widac i mi pokazuje i ze facecik maly jest!!!! no zwariowalam tam:):) hehe bo ja juz w tamtym tyg dostalam od kolezanek z pracy spioszki rozowe i fioletowe:) i na alegro koncepcja oczywiscie wszystko dla dziewczynki:) ale w sumie to chyba bardziej sie cieszymy:) a moj facet to szaleje z radosci dzisiaj jak mu oswiadczylam ze maly facecik:)będzie...

Odnośnik do komentarza

Ulla, Chanel super że wszystko z dzidziami w porządku :)
Chanel wcinaj żurawinę suszoną i pij z nią herbatę, albo soki, może pomoże trochę wypłukać drogi moczowe z bakterii :) Chłopczyk to super, jak dla mnie najlepsze co może sie przytrafić, ale to moje zdanie :) Oczywiście mężczyźni w siódmym niebie bo świadczy to o ich męskości, w końcu strzelili gola :) - mój to jak dowiedział sie że będziemy mieli drugiego syna to skwitował to tak "złoty strzał i że kamień z serca" bo drugi facet :)
Ulla ja tam przy pierwszej ciąży po zjedzeniu parówki berlinki zwymiotowałam i od tamtej pory ich nie jem :) Dzidzie wiedzą co dobre :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Chanel gratuluję :yipi:, a co do tej żurawiny to Frojdel dobrze mówi, trzeba zakwaszać, i pij dużo, bardzo dużo wody przede wszystkim, żeby wypłukać bakterie z siuśków :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

O widzę nową czerwcóweczkę :36_1_21:

Z przyjemnością aktualizuję pierwszą stronę.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Anula to sie strachu najadlas, wspolczuje, a jak sie teraz czujesz?

Kampaczka witaj:Hi ya!: Moj m przynajmniej raz w tygodniu mnie pyta czy bedziemy mieli trzecie dziecko??? Wczoraj stwierdzial ze zeszly rok byl najszczesliwszy w jego zyciu:love: i chce wiecej dzieci:wink: A, ze mam na karku 33lata to skwitowal, ze w wieku 35-36lat jeszcze nie bedzie za pozno na ciaze:na: Niezle sobie to wykombinowal:D

Odnośnik do komentarza

A ja od wczoraj zmagam się ze strasznie upierdliwym bólem głowy...i koszmarami sennymi. Wczoraj to był sen o jakichś spotkaniach z byłym (którego, delikatnie mówiąc, nie darzę sympatią) a dzisiaj jakiś koszmar, że gang jakiś na mnie napadł i koleś mi skakał po brzuchu...straszne, wiecie jak zlana potem się obudziłam? I ten ból głowy :/

Słuchajcie, pierwszy raz mamusie, czy Wy już czujecie ruchy Malucha? Bo ja jeszcze nie i już nie mogę się doczekać. Słyszałam, że w kolejnych ciążach to przychodzi wcześniej, także dlatego pytanie kieruję do tzw pierworódek (świetne słowo....), jak ja. :15_8_217:

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqroeqddnm9ysl.png

Odnośnik do komentarza

Wydra ja mimo iż to moja druga ciąża to czuję maluszka czasami wieczorem, tak jakby coś mi się w brzuchu rozpychała. W pierwszej ciąży już dawno czułam ruchy malucha, ale teraz mam łożysko na przedniej ścianie i przez to nie czuję tak wyraźnie ruchów.
Do 20 tc powinnaś poczuć bo u pierworódek to taki ostateczny termin na poczucie maluszka.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Justina
Anula to sie strachu najadlas, wspolczuje, a jak sie teraz czujesz?

Dzięki Justina za pamięć Jest znaczna poprawa, kaszel ustąpił, pozostaje uporać się z katarem, a to już trwa około tygodnia. Nawilżam i udrażniam nos stosując roztwór wody morskiej. Mam problemy z przełykaniem i uczucie jakby mi coś tam siedziało :( Płukanie gardła jakby trochę łagodziło te nieprzyjemności, więc mam nadzieję, że to już końcówka choróbska.

Co do ruchów maleństwa, to mam to na co dzień i o każdej porze dnia:) Czasami na zawołanie ... pukam do brzuszka, głaszczę a po chwili synuś się odzywa. Grzeczna dziecinka :taniec1: Śmiało napiszę, że to nie bulgotanie a niezłe uderzenia. Do tatusia też przychodzi wieczorami, choć czuje większy respekt :usmiech: Ach ... życzę, Wam dziewczyny takich samych doznań, super uczucie :)

Pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczki.com/tickers/5b092n0a1812vgov.png

07.03.2010 - 14tc.

Ewa :angel_star:, 22.01.2012 - 11tc. [*] Adaś :angel_sar:
Odnośnik do komentarza

Cześć.

Jasminaa powodzenia u lekarza i czekam na wieści po:) U Nas biało i pewnie pójdę z córeczką na saneczki:) Po weekendzie wporządku, w sobotę byliśmy na zakupach, wczoraj u teściów, więc jakoś zleciało.

wydra ja w poprzedniej ciąży ruchy poczułam w 19 tc, i to od razu czułam kopniaczki, także niedługo pewnie i Ty się doczekasz. A może już coś czujesz delikatnego, tylko nie rozpoznajesz tego jako ruchy? Teraz poczułam szybciej, bo w okolicach Sylwestra, ale inaczej - najpierw właśnie takie rozpychanie, potem delikatne trzepotanie, a wczoraj pierwszy mocniejszy ruch.

Anula ale Cię ta gin nastraszyła. Dobrze, że wszytsko skończyło się dobrze.

A mnie coraz ciężej w opiecie nad córeczką. Brzuszek już dość spory, a czasem trzeba dźwigać malutką. Gin mówił, żeby się oszczędzać, ale to dość ciężkie przy takiej małej istotce. Lilcia i tak nie jest nauczona na rękach, umie zając się sama sobą, nie wiem co by było jakby było inaczej. Jeszcze mąż ma niedługo operację na rękę prawą, ale jakoś musimy dać radę!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...