Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki a wynik testu negatywny


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Anetko że jesteś analitykiem...czy myslisz ze mozliwe jest zeby 4 testy sie mylily? Mozna je juz w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki robic a ja zrobilam ten ostatni dzisiaj czyli w 10 dniu. Tak wogole to normalnie stresowalabym sie chyba zupelnie czyms innym - bo do ginekologa ide na wizyte kontrolna z guzem piersi...ktory zrobil mi sie podczas ciazy i mialam zglosic sie do kontroli po przerwaniu karmienia. Normalnie to ten problem spedzal mi sen z powiek ale teraz to poprostu wpadlam chyba juz w depresje niestety z innego powodu

:kura:

Odnośnik do komentarza

Witam!!
Wczoraj wybierałam się na wizytę do ginekologa jak wszystkie wiecie, jednak już wcześniej zaczęłam odbierać pewne sygnały jakoby miała pojawić się miesiączka, poszłam jednak do lekarza choć nie byłam pewna czy zdarzy mnie zbadac ;) zdarzył...zrobił mi cytologię kontrolną po porodzie i stwierdził ze nie ma się czym martwić bo właśnie zaczyna się miesiączka :) kamień z serca.
Zaproponował powrót do HARMONETU który wczesniej stosowałam a cała sytuacja oczywiście mogła być spowodowana stresem ponieważ mój 3-letni synek poszedł do przedszkola co strasznie razem z nim przezywam no i chyba samym strachem przed kolejną ciążą.USG piersi - wspominalam o guzie - tez okazalo sie prawidlowe :)
Tak więc wizyte u ginekologa moge uznac za owocna w 100%, jestem zdrowa i szczesliwa. Wreszcie moge skupic sie na dzieciach no na mojej Julence ktora jak wam wspominalam zaczyna mowic pierwsze slowka :))
Wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc i chec rozmowy, bardzo mi pomoglyscie. Oczywiscie na forum zaposalam sie poniewaz szukalam pomocy ale teraz chetnie czesciej bede zagladala bo widze ze sa tu rozne tematy z bardzo ciekawymi osobami. POzdrawiam serdecznie i do uslyszenia ;) poniewaz jestem nowa nie wiem czy jakos osobno moge wam podziekowac albyscie mialy wieksza ilosc punktow, postaram sie w miare wolnego czasu poczytac i odwdzieczyc za pomoc.
Pozdrawiam!!!

:kura:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...