Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki a wynik testu negatywny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!
Mam pytanie zwiazane ze spozniajacym sie okrese...mianowicie miesiaczke powinnam dostac 7 pazdziernika a do dnia dzisiejszego nie dostalam. 5 dni po spodziewanym terminie miesiaczki zrobilam sobie test ciazowy ktory wyszedl negatywnie, uspokoilam sie /przepraszam ze tak pisze ale jestem mam 2 dzieciaczkow - 3letniego syncia i 6miesiecznej corci i nie jestem gotowa na kolejne dziecko/ poniewaz okresu nie dostalam kolejny test zrobilam 6 dni po spodziewanym terminie miesiaczki - tez wynik negatywny. Wszystko niby ok ale okresu nadal nie bylo w serode czyli 8dni po spodziewanym terminie zrobilam 3 juz test i tez wyszedl negatywny. Teoretycznie powinnam sie uspokoic ale nie jestem spokojna poniewaz miesiaczki nadal nie mam, obawiam sie kolejnej ciazy bo jak napisalam drugie dzieciatko urodzilam zaledwie 6 miesiecy temu...Jestem umowiona do lekarza ale za pare dni do tego czasu chyba zwariuje, prosze o pomoc. Co to moze oznaczac?

:kura:

Odnośnik do komentarza

Przed ciaza stosowalam tabletki antykoncepcyjne ale teraz juz nie, w zasadzie powiem tak ze wspolzyjemy ostatnio bardzo rzadko przez te moje obawy bo bardzo boje sie kolejnej ciazy, mialam poprosic lekarza o jakies srodki delikatne ale na wizycie jeszcze nie bylam. Jakies 3 tygodnie przed okresem piescilismy sie tylko ale "bez dochodzenia" ze tak powiem i w zasadzie nie powinno byc mozy o zadnej ciazy ale ta zwloka poprostu mnie psychicznie rozwala i dlatego mysle juz o wszystkich ewentualnosciach

:kura:

Odnośnik do komentarza

Maz tez mi to powtarza...a czy myslisz ze te 3 testy moga sie mylic? bo skutecznosc takiego testu jest bardzo wysoka, ta zawsze mowil moj ginekolog, ze on czasem nie wykryje ciazy bo jest zbyt wczesna a test wykarze...wiec skoro 3 wyszly negatywnie to chyba nie ma takiej opcji jak ciaza? poza tym mozna je juz po pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki robic...Boze chyba zwariuje a tu jeszcze w pracy trzeba pozory stwarzac...

:kura:

Odnośnik do komentarza

Co do testow to bywa roznie, dopiero 3 czy 4 cos tam wykazuje.
Ale tak jak Anulka mysle ze to streszwlaszcza ze piszesz ze ostatni okres tez si espoznial - organizm sie jeszcze reguluje, niedawno odstawilas maluszk aod piersi i pewnie stad te wachania. Stres ktory teraz Ci towarzyszy dodatkowo dziala "opozniajaco".
Zrelaksuj sie i odpocznij.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

No tak to trudne a w łazience czeka na mnie jeszcze jednen test ciążowy - już czwarty...ale chyba zrobie go juz jutro rano tobedzie 10 dni po spodziewanej miesiaczce...mam nadzieje ze tez wyjdzie negatywny. Jeszcze tylko przetrwac kolejny dzien w pracy i nie dac po sobie niczego poznac. Moja 6-miesieczna Juleńka wlasnie pierwszy raz powiedziala "mama" i od razu lepiej mi sie na duszy zrobilo. Życze spokojnej nocy

:kura:

Odnośnik do komentarza

Witam...Kolejny dzień nowy stres...nie spałam cała noc a o 5 rano wstałam żeby zrobić 4 już test ciążowy. Wynik negatywny...tak bardzo marze o tym żeby to była prawda, tylko dlaczego nie mam nadal okresu? Dziś już minęło 10 dni od terminu spodziewanej miesiączki więc myślę że te testy nie mogą się mylić...oby...przepraszam wszystkie mamy że tak piszę - sama jestem mamą 2 dzieciaczków, w tym jak wam mówiłam córcię urodziłam zaledwie 6 miesięcy temu, dlatego ten mój paniczny strach przed ciążą... :((

:kura:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...