Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane ja Wam proponuje tak: zdrowy tryb zycia, zdrowe odzywianie I radosc z seksu. Ja przeszlam przez wszystko I dopiero gdy odstawilam te durnowate testy I starania to zaszlam. 4 lata wizyt u lekarzy, rozkladania rak w niemocy itd. A wystarczylo zadbac o siebie I kochac sie dla przyjemnosci niekoniecznie w dni plodne.

Odnośnik do komentarza

Popieram koleżankę wyżej ! Ja zaszłam w ciążę w momencie kiedy bym się tego nie spodziewała :) A na testy szkoda kasy. Starajcie się też kochać nie tylko w dni spodziewanej owulacji, bo czasami może okazać się, że nie trafiacie w jej daty - u mnie raczej właśnie tak było

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie sobie założyłam że będę chudnąć 3 miesięcznie więc do świąt powinnam mieć ok 10 mniej.
Na ten cykl nie będę kupować testów żeby nie stresować się. Stwierdziłam że porostu będziemy się kochać w jak wyjdzie to wyjdzie.
Miłej niedzieli kochane

Odnośnik do komentarza

Witajcie, może mnie któraś z was oświeci bo nie wiem co o tym myśleć , mianowicie, cykle mam 27-28 dniowe - regularne, ostatnią @ miałam 13.09.2014r. od 2 dni strasznie boli mnie brzuch (a nigdy przed @ mnie nie boli) ten ból wystepuję po przytulanku, taki dziwny kłująco - rozpierający, (ból czuję w dole brzucha i jakby w pochwie i zrobiło się tam strasznie ciasno)ból tak strasznie mocny ze aż musiałam wziąźć tabletki i jakoś niespecjalnie mi przeszło, jestem jakoś dziwnie osłabiona, piersi też jakby trochę bardziej są nabrzmiałe i bolą przy dotyku( normalnie przed @ są tylko lekko nabrzmiałe i bolące). W pierwszym dniu @ był stosunek do końca. Czy może to być ciąża?? Dodam jeszcze że temp w pochwie 37,7 Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam mega zgage potem zaczęło mnie mdlić i to mega aż miałam ''na gardle''(sorki za dosadność wypowiedzi) ratowały mnie embriony. Tą zgagę to miałam też jakiś tydz temu przez pare dni ale potem jakby przeszło i wczoraj znów ale potężniejszą. Temp dalej się utrzymuje, do przewidywanej @ jeszcze 2 lub 3 dni...

Miłego Wam Dnia :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...