Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Aureliaa gratulacje!!!!
Widzę że przygotowania do kolejnego cyklu jest. Super dziewczyny. Trzymam mocno kciuki aby się udało.
Ja od 11 września robię sobie testy owulacyjne i niestety do dnia dzisiejszego nic. Poczekam jeszcze do końca tygodnia i jak dalej nic nie będzie wychodzić pójdę do lekarza porozmawiać o tym.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa, od jakiegoś czasu staram się o maleństwo, także pozwólcie że do was dołączę.
Okres dostałam 03-09, w niedziele 14-09 test owu pokazał dwie grube kreski, wczoraj były jeszcze intensywniejsze także działaliśmy :) w nocy obudziłam się z bólem w podbrzuszu. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

Annnia życzę powodzenia.
Dziś znów wyszedł taki słaby test. Nie wiem co już o tym myśleć. Może coś przegapiłam bo robię je o 21 a może powinnam zrobić je w połowie dnia. Trudno najwyżej w tym miesiącu nic nie wyjdzie i trzeba będzie testować i starać się dalej.
Najgorsze jest tylko to że tak tym wszystkim się przejmuje że tracę chęci na przytulanki :-(

Odnośnik do komentarza

Aurelia gratulacje. Nie martw się będzie dobrze. Może faktycznie owulacja ci się przesunęła trochę i dlatego taki wynik.
Mi dziś test wyszedł pozytywny więc będziemy działać,bo jutro mąż jedzie w delegacje na dwa dni więc trzeba skorzystać. Mam nadzieję że się uda i też niedługo zobaczę dwie kreski.
Boże jakie to wszystko stresujące a jeszcze do tego się martwię o siostrę bo położyli ją na patologie ciąży bo jest już po terminie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
U mnie hmm dziwna sprawa okres spoznia mi sie juz 2dni od wczoraj lekkie plamienie ale nie czerwone tzn. Bez zywej krwi. I to tak delikatne ze jakbym sie nie "podcierała" to bym nic nie wiedziala bo wkladka ciagle czysciutka...
Mega bym sie cieszyla z ciazy ale dziwne to o tyle ze w 22dniu cyklu dopiero zaczelismy staranki( wtedy dostalam zielone swiatlo od pani doktor)
Hmmmm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Olciap a robiłaś test? Zrób dla pewności.
A co do owulki to bardzo prawdopodobne,bo ja w tym cyklu kontrolowanym testami owulacyjnymi u dopiero wczoraj( czyli w 19 dc) wyszedł mi test pozytywnie(dwie takie same kreski) a dziś zrobiłam o 12 bo mnie coś jajniki bolą i podbrzusze i wyszła o wiele ciemniejsza kreska od kontrolnej. Więc myślę twoja późna owulacja była możliwa
Trzymam kciuki za dwie kreski

Odnośnik do komentarza

Dziekuje :-), tez sie ciesze. Teraz z doswiadczenia wiem ze gdy bedziecie w ciazy to bedziecie to czuly. Sama przed kazdym okresem doszukiwalam sie objawow ciazy majac jednak gdzies w srodku swiadomosc ze to oszukiwanie samej siebie. A ten jeden raz bylam dziwnie pewna.. Trzymam za Was kciuki Laseczki!

Odnośnik do komentarza
Gość Andzia0912

Witam, dołączę się do starających się i wmawiających sobie ciążę.
Otóż od jakiegoś tygodnia bolą mnie piersi, zawsze bolały mnie na@ ale teraz bolą od wewnętrznej strony nie na "środku", sutków nie mogę dotknąć i wyskoczyły mi na nich takie niby "pryszcze". Jestem ciągle senna, mdli mnie, a za chwilę jestem mega głodna. Zawroty i ból głowy od tygodnia mnie nie opuszczają. Brzuch wydaje mi się jakiś taki pełny i czasami boli ale inaczej niż na okres.
Myślicie że jest szansa?
Gratuluję wszystkim przyszłym mamom ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...