Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

kasiulkaka - dni plodnych nie liczylam, bo moje cykle mega sie rozregulowaly przez stres i w sumie to czekalam az sie ureguluja :P a tu taki fik-mik :) Posluchalam rady przyjaciołki: "nie myślcie o dziecku tylko sie seksijcie kiedy macie na to ochote" - polecam :)

Trzymam dziewczyny kciuki za Wasze testy. Ja jutro tez mam wyniki Bety choc to chyba czysta formalnosc, bo dzis trzeci test wyszedl juz mega pozytywny :) Powodzenia!! :*

Odnośnik do komentarza

moja małpa ma przyjść dopiero 22-go, ale smiałam sie dzisiaj podczas zmywania naczyn, ze coś woda mi dziwnie "smierdzi" chlorem :P jestem ostatnia od wkrecania sobie objawów, nawet jak w tamtym cyklu mi sie okres 5 dni spoznial to testu nie zrobiłam... mój mąż mówi, ze on sam mi powie, kiedy jestem w ciąży bo co miesiacz poznaje kiedy ma przyjść@ a dzisiaj mi powiedział, ze coś ładną cerę mam i gzreczna jestem na razie ;P :)

Odnośnik do komentarza

kasiulkaka - juz chyba gdzies to pisalam... co do objawow przed testem to na tydz. przed okresem jeden dzien mega bolaly mnie piersi. W kolejnym tygodniu 2 dni mialam mega bol glowy. Oczywiscie piersi sie z lekka zaokraglily i w 30-31 dniu cyklu zauwazylam brazowawy odcien sluzu, ale to bylo doslownie 2 razy. Do tej pory nie mam zadnych innych dolegliwosci poza bolacymi i stale rosnacymi piersiami i czasem taka gule w gardle czuje, ale mdlosciami nazwac tego nie moge... za to apetytu za bardzo nie mam.

Co do odnajdywania ew. objawow to chyba kazda przez to przechodzi i doszukuje sie czegokolwiek... ja tam co miesiac mialam mdlosci :P

Odnośnik do komentarza
Gość saphireYasmina

Malutka55 ja widze 2kreski, druga blada, ale jest ;)
Wg. kalendarzyka mam dostac 28 @ (czyli co 28dni) no ale nie wiem, nie bardzo w to wierze. Moze i sobie wkrecam.. nadal nie mam apetytu, zjadlam niedawno na sile rosól i doslownie czuje jak mi rosnie w gardle po nim... ;/ ponadto jem zazwyczaj tylko slodkie, chociaz nie przepadalam wczesniej. Owszem jadlam, ale sporadycznie, moze dwa razy w miesiacu. A teraz jem codziennie, bo inaczej sie slabo czuje i mam mdlosci... wczoraj czulam znowu bóle w jajniku, ale nieco slabsze. Dzisiaj tez slabsze, za to dostalam mega wysypki wszedzie, swedzacej strasznie... i cos mi polecialo. Nie wiem co to mialo byc? Jakas woda, bo nie sluz...bylo to przezroczyste i calkiem sporo, musialam sie przebrac.. :( bylam juz sie zapisac, 21 ide do ginekolog i nie robie do tego czasu zadnych testów.. czy mam jej mówic o objawach?

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie- czy możliwe jest zajście w ciąże po 2 stosunkach przerywanym ale bez dokładnego mycia? Jestem 9 dni po owulacji...strasznie bolą mnie piersi od kilku dni, jajnik i plecy. Jestem ciągle zmęczona i głodna. Czy to może być ciąża? Czy nie za wczesnie na takie objawy? miesiączke mam mieć za 4 dni

Odnośnik do komentarza

Malutka55 może powinnaś spróbować jeszcze inny test? Ja już to kilka razy pisałam, mi w tym samym czasie na kilku testach wychodziły mniej, lub bardziej widoczne kreski. Nie ma się co sugerować tym że mają "niby" taką samą czułość.

Tusiaczek jak najbardziej jest możliwe zajście w ciążę po stosunku przerywanym - myślę, że większość ciąż nieplanowanych pojawia się w ten sposób ;)
9 dni po owulacji...u niektórych z nas w tym czasie pojawiają się pierwsze objawy, ale nie jest powiedziane, że w Twoim przypadku to ciąża. Musisz poczekać kilka dni i jeśli nie przyjdzie @, zrobić test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...