Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki. A ja się dzisiaj poryczałam. Chodzę na monitoring i niestety pojawił się tylko jeden pęcherz 17 mm przy stymulacji lekami. Lekarz odebrał nadzieje na ten miesiąc. Załamałam się. Dlaczego jest tak ciężko zajść w ciążę :(. Przed miesiączką oczywiście miałam tysiące objawów, przeczucia ... I co ? I nic. Nie umiem wyluzować. A może macie jakieś sposoby ? Bo ja już sobie nie radzę :(

Odnośnik do komentarza

Edaf witaj :) ja sie staralam rok tez co miesiac objawy chyba urojone doszukiwanie sie najmniejszego cienia na tescie i co miesiac zlosc zal placz... testy owulacyjne nie pomagaly.zaczelam czytac sluchac i w sumie nie wiem co nam pomoglo ale jestem w koncu kjuiz w 7msc ciazy :) jesli moge to chetnie polece mleko z bialkiem (bialko wspomaga produkcje plemnikow)takie w puszkach dla sportowcow (z duza iloscia protein!!);) i witaminy wiem ze albo to albo to nam pomoglo bo w 2 miesiace sie udalo (odkad zaczelam faszerowac mojego faceta ) a witaminy popytaj w aptece ale sa specjalne ktore wspomagaja prace plemnikow sa silniejsze jest ich wiecej i wieksze prawdopodobienstwo na zaplodnienie ! trzeba probowac wszystkiego bo czasem glupiej witaminy nam brakuje jakiejs drobnostki :)i zaopatrz sie w cynk i selen dla siebie i dla partnera!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

hej.powiedzcie mi co to może oznaczać ? 4 dni przed owulacją miałam straszne mdłości...zawroty głowy przy wstawaniu i paleniu papierosów oraz bóle i klucie w podbrzusza i brzuchu w okolicach pepka i bol żołądka..w owulacje zaczął mnie mocno boleć lewy jajnik i bol utrzymuje się do dziś czyli już jest 4 dni po owulacje bol czasami jest mocny nie raz tylko cmiacy,gdy boli mnie lewy jajnik odzywaj lekki bol prawego ale to bardzo żądni..ciągle boli mnie podbrzusza a i od bolacy lewego jajnika boli mnie cały bok idący aż do pleców..do tego mam temp w ciągu dnia raz znizona raz wyższa..bol głowy że czasami odczowam pulsowanie w skroni..czuje się senna i osłabiona i nie pokoi mnie że wiecej zaczęłam jeść i częściej chodzic do toalety siusiu..w każdy dzień plodny uprawiała sex z chłopakiem nawet w dzień owulacji..dochodził za każdym razem. we mnie..niech ktoś mi coś spadaj bo boję się że to ciąża a jestem 4 dzień po owulacji (mam cykle 30 dniowe)..proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dziękuję zrezygnowana za słowa otuchy i poradę :* jutro biegnę do apteki. Gratuluję Ci sukcesu, ale radość i niedowierzanie musiało zapanować w Waszej rodzince :) to teraz wielkie odliczanie na przyjście Maluszka. Super. Fajne to musi być uczucie jak się w końcu udaje :) mam nadzieję, że wszystkie starające nas to czeka. Nie zrozumie ten, kto tego nie przechodził ...

Odnośnik do komentarza

no to i ja dołącze do grona tych (nie oszukujmy się:) ) naiwnie pytających i niedoświadczonych w temacie;)

Starań jako takich nie poczyniliśmy jeszcze. Zaczełam od zapisania sie do lekrza i na cytologie. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, ze 03.10 trochę sie pospieszyliśmy. Okres miałam ostatni 23.09, cykl mam średnio 27 dniowy, czyli 03.10 był dniem płodnym. Nie sądzę, ze udałoby sie już niemniej od niedzieli bolą mnie piersi i są pełniejsze, od poniedziałku z małymi przerwami i rozna intensywnością boli mnie dół brzucha. temperature mam 37,2, jestem rozkojarzona. mam swiadomosc, ze moge sobie przypisywac objawy. czy to jednak mozliwe, ze prawie tydz od zapłodnienia czuje jakies zmiany? dodam, ze zbliżający sie okres zawsze czuje, ale nie tak wczesnie (planowany jest na 20.10). wiem, ze na test za wcześnie, ew ten z krwi moge zrobić jutro?

dziekuje z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

no to i ja dołącze do grona tych (nie oszukujmy się:) ) naiwnie pytających i niedoświadczonych w temacie;)

Starań jako takich nie poczyniliśmy jeszcze. Zaczełam od zapisania sie do lekrza i na cytologie. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, ze 03.10 trochę sie pospieszyliśmy. Okres miałam ostatni 23.09, cykl mam średnio 27 dniowy, czyli 03.10 był dniem płodnym. Nie sądzę, ze udałoby sie już niemniej od niedzieli bolą mnie piersi i są pełniejsze, od poniedziałku z małymi przerwami i rozna intensywnością boli mnie dół brzucha. temperature mam 37,2, jestem rozkojarzona. mam swiadomosc, ze moge sobie przypisywac objawy. czy to jednak mozliwe, ze prawie tydz od zapłodnienia czuje jakies zmiany? dodam, ze zbliżający sie okres zawsze czuje, ale nie tak wczesnie (planowany jest na 20.10).

Odnośnik do komentarza

oleska,strata kasy na badanie, tak wcześnie jeszcze Ci nic nie wykaże.
Pamiętaj, że po owulacji zanim dojdzie do zagnieżdżenia może minąć od 6-12 dni!!! A beta hcg zaczyna być wytwarzana 24h po implantacji.
nie wiem czy na objawy to przypadkiem nie za wcześnie, ale każda kobieta odczuwa to inaczej.
Niestety bardzo często same się doszukujemy objawów.
Powodzenia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Kochane czytalam jedna z opinii kolezanek ktorej udalo sie zajsc po 3 latach. I widze pewna regule. Tak jak pisalam mi udalo sie po 4 latach - testow, monitoringow, inseminacji I innych badan. Udalo mi sie gdy dalam totalnie na luz. Tak jak kolezanka zaczelam pic koktajle bialkowe z mezem, chodzic na silke I zdrowo sie odzywiac. Moze to w tych koktajlach cos jest, jak pewnie wszystkie dobrze wiemy bialko to podstawa w naszym organizmie. A w testy owulacyjne kompletnie nie wierze - szkoda grosza na nie.

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny, miałam dawać znać co i jak więc piszę, temp nadal się utrzymuje (jutro wypadała bym mi @ której jak na razie ani widu ani słychu) zdziwiła mnie jedna rzecz na którą w zasadzie wcześniej nie zwracałam dużej uwagi : zmiana w sutkach ( o bólu i powiększeniu to już nie wspominam bo są o rozmiar większe - i wylewają się z biustonosza 0_o ) stały się większe i ciemniejsze, powiększyła się jakby otoczka, średnica jakieś 4cm i NIGDY jeszcze tak nie miałam, czy któraś z was tak miała??, kiedy zauważyłyście zmianę w piersiach w początkach ciąży???

Odnośnik do komentarza

Ja miałam takie objawy normalnie jak na okres...ból brzucha itp ... chodziłam z podpaską gotowa na przyjście . Już wiedziałam że znowu się nie udało .... no i nie przyszedł ;) ale test zrobiłam 3 dni po planowanym okresie dopiero żeby się nie rozczarować. Pierwsze objawy pojawiły się własnie około 10 tyg ciąży.. dopiero wtedy ból piersi , senność i wymioty które utrzymywały się aż do 5 msca .. bleeh ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Karinaaaa24
Wiadomości
abcZdrowie
Encyklopedia
Forum
Produkty
Usługi
Tematy miesiąca

W oczekiwaniu na bociana

Powrót+ Odpowiedz
sluzzzzz

Karinaaaa24 • 3 godziny temu OdpowiedzZgłoś nadużycie
Hej dziewczyny:) jak to jest wlasciwie z tym sluzem? Kiedy ma byc jaki....mam 16dzien cyklu ( moje cykle trwaja 26 dni) i mam duza ilosc bialego sluzu na bieliznie....tak jest prawidlowo? Zawsze temat sluzu byl dla mnie czarna magia....dlatego mam nadzieje ze pomozecie mi w tym i wytlumaczycie jakims prostym sposobem a nie tak jak to jest w ksiazkach...:):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...