Skocz do zawartości
Forum

Przetestuj mnie!


Sudomax

Rekomendowane odpowiedzi

oosaa
dziewczyny, może to i głupie pytanie ale wole się upewnić - mogę g stosować będąc w ciąży? ma w składzie olejek lawendowy stąd mam wątpliwości. Gdzieś mi się obiło o uszy, że olejku w ciąży powinno się unikać ... no i zgłupiałam, a Sudomax jeszcze na maila nie odpisał ...

A ja myślałam, że to krem dla maluszków na odparzenia?...:neutral:

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka też stosowała tego typu krem na problemy z cerą, to było na studiach, twierdziął, że jej pomaga.

oosaa- myślę ze ilość olejku w Sudomaxie jest na tyle znikoma, że nie powinna zaszkodzić w ciaży. Co innego jakbyś zrobiła sobie aromatyczną kąpiel z dodatkiem olejku lawedowego. Ale wcześniej nie słyszłałam o tym, że tego olejku nie można stosować w ciąży. Generalnie na wszyztkich olejkach czy ziołach piszą, że nie zostały przebadane pod kątem kobiet cieżarnych i karmiących i zaleca się ich nie stosowanie.

Odnośnik do komentarza

Oliwka ma ostatnio lekko zaczerwieniona pupcię, bo ząbkowe brzydsze kupki nie zawsze trafiają do nocnika. Na noc posmarowałam jen wczoraj sudomaxem i rano już ładnie wyglądała pupcia ::): Tak samo działał inny krem tego typu, a ten (o Sudomaxie piszę oczywiście) jest tańszy ::):

Odnośnik do komentarza

Próbki przyniesione do pracy i jeszcze dzisiaj zostaną rozdane rodzicom maluchów pieluszkowych :)
Większe opakowanie zostawiłam dla nas i przetestowałam na razie na sobie :) Mimo że stara baba ze mnie, to czasem na ryjku lubi mi coś wyskoczyć, jak za czasów młodzieńczych :glass: Sudomax bardzo fajnie podsusza, pryszczol nie zdołał się rozwinąć :)

Odnośnik do komentarza

Krem Sudomax u nas się świetnie spisał. Posmarowałam zaczerwienioną pupcię córci dwa razy i śladu już nie ma jakimkolwiek zaczerwienieniu.
Dodatkowo jest gęsty i bardzo wydajny więc na długo nam starczy.
Zapach tez jest przyjemny (inne kremy tego typu pachną zbyt intensywnie).
I bardzo ważne- krem spiera się z ubranek.
Od dziś tylko tego kremu będziemy używać.

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiem tak że myślałam że to będzie to samo co Sudocrem Ale się mocno zdziwiłam Ogólnie jestem bardzo zadowolona samym wachlarzem zastosowań jakie Sudomax Stosowałam już go wcześniej więc mogę napisać tak
- Wielki plus za wydajność
- za pomoc w odparzeniu dla dziecka (opinia koleżanki-dostała próbkę )
-za pomoc W otarciach ( obtarły mnie buty -nowe po posmarowanie ranki szybko przyschły i nawet nie zrobiły mi się strupki
- Mama miała małą rankę na ręce po oparzeniu i tu również pomógł bardzo ładnie się zagoiło .
- Mąż miał takie krostki na ręce (moze z kleju ,farby ???nie wiadomo z czego ) smarował,pudrował a w końcu pomógł sudomax .
- I przyznaję jeszcze na wypryski też dobre
- duży plus to też cena niższa niż przy innych kremach :)
I naprawdę mogę go polecać bo jest dobry nie tylko dla dziecka ale i dla dorosłych Trochę się rozpisałam...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kremik do mnie dotarł, więc jeszcze nie mieliśmy okazji go wypróbować, próbki oczywiście pójdą do moich koleżanek, które mają małe dzieciątka.

Zacznę stosować dzisiaj na moim roczniaku, któremu zrobiło się tydzień temu takie okropne bordowe skorupiaste odparzenie po zażywaniu antybiotyków przez 3 tygodnie, nic nie pomagało, aż dostał maść na receptę, jest już lepiej ale od 3 dni stanęło w miejscu, ma róźowawe cały czas, mam nadzieję, że SUDOMAX pomoże,

pozdrawiam,
Lidzia
:36_3_19:

Odnośnik do komentarza

A do nas kremik trafił w samą porę ! Akurat mój synek pierwszy raz w swoim skromnym życiu (rok i dwa miesiące) dostał strasznego odparzenia pupci. Smarowaliśmy wszystkim, przestaliśmy używać chysteczek nawilżanych - a zamiast tego przemywać pupę wacikiem z wodą, ale to nic nie dawało. No i wtedy jak na zawołanie przyszedł Sudomax :D Jakie było nasze zdziwienie gdy już po jednym dniu smarowania skóra pieluszkowa wyglądała o niebo! llepiej :) Poza tym pięknie pachnie, jest lekkiej konsystencji, wydajny, i naprawdę wystarczy cienka warstwa żeby zaczął działaś. Naprawdę polecamy ten kremik wszystkim . PS. Moj nastoletni brat zabrał próbkę do internatu bo męczy go trądzik młodzieńczy - jestem pewna że już niedługo :) Od dziś stosujemy tylko sudomax :36_2_25::36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rx1hp0kshuc3n.png

http://s2.pierwszezabki.pl/044/044036992.png

Odnośnik do komentarza

u Nas tez w pore doszedł krem ::):

-Synek (18miesiecy) w dniu kiedy przyszedl kremik dostał okropnego odparzenia - zwykle po innych kremach te odparzenia schodzily co najmniej po 4 dniach albo i nawet dłużej.
Sudomax uzylismy od razu - i zaskoczenie po 1,5 dnia brak odparzenia.

-Córka (3lata) natomiast posmarowała sobie ramiona twierdzac ze ma "ała" i zeby lepiej krem sie wchlonąl i zadzialał poszla spac na popołudniową drzemke - po przebudzeniu pytam nadal masz "ała" na ramionach odpowiedziała ze "nie", ale "pupa ma ała" wiec krem poszedl znow w ruch razem z moją samodzielną córeczką ::):

- ja co jakis czas mam zmiany skorne na plecach bardziej takie niby pod grzybice ale nikt nie umial mi pomoc w tym kierunku. Po drugiej ciązy niby to zniknelo. Ale teraz znow sie pokazało tym razem w innym miejscu - smaruje codziennie wiec czekam na rezultaty - troszkę zeszło wiec mam nadzieje ze Sudomax mi pomoże.

Ogólnie jestem zadowolona, z opakowania, z zawartosci - zapach kremu nie dziala drażniąco. A przede wszystkim z dzialania kremu oraz skladu ::):

Probki trafily do mojej siostry i przyjaciołek ::): czekam na opinie od Nich.

Odnośnik do komentarza

Ja próbki rozdałam koleżanką, natomiast sobie zostawiłam duże opakowanie:) Sudomax świetnie wysusza krostki i nie daje szans na pojawienie się nowych:) Oczywiście kremik stosowałam także u synka na odparzenia. Działa kojąco i łagodząco. Nie powoduje podrażnień i ma taki lekko wyczuwalny miły zapach. Jest baaaardzo wydajny:)
Dziękuję za produkt do testów :23_30_126:

:love_pack:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...