Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochane

Nocka bardzo dobra, Piotruś zasnął o 23 i obudził się o 8 :) Pospałam :)

Luby na angielskim, Maluszek teraz odpoczywa na leżaczku-bujaczku, a ja postanowiłam poklikać na forum :)

Co do wczorajszego mojego awatarka to Lubego poniosło :duren: W ogóle to stwierdził, ze awatarek zgodny z realem, na co niestety nie miałam kontrargumentu (bar mleczny) :duren:

Kasiu witaj w Nowym Roku i fajnie, ze komp już naprawiony...

Sweetka i Anulka dobrze wykombinowałyście, że to Luby porządził z awatarkiem ;)

Joasiu my też teraz dopiero drugi proszek i płyn do płukania dzidziusiowy kupujemy, a 1-2 w tygodniu piorę Jego ciuszki, nie za często, ale ma sporo ubranek, zresztą i tak ta pralka ciągle chodzi :bigboulay:

Myszko piękne zdjęcia ślubne, jesteś bardzo ładną kobietą :)

Anulka Wasze fotki ślubne też świetne, piękna z Was była i JEST para :) A Tobie i ładnie w blond i w ciemnych włosach :)

Ola a Wy kiedy ślub planujecie? Bo coś nieśmiało (małymi literkami) wspomniałaś...

Monia to, ze angażujesz się w pracy czy w to co robisz tylko dobrze o Tobie świadczy :)

Izunia nio Ciebie Kochana brakuje na naszej-klasie :( Super, że po południe Ci wczoraj tak miło i towarzysko minęło, i jakie rarytaski pojadłaś mniam :)
Powodzenia dziś u ginka i udanych zakupów...

Marysiu co by szczepienie Nikodemka przebiegło szybko i sprawnie ;)

Aga dziękuję również za zaproszenie na naszej-klasie :smieszne: Nasz Piotruś też wcześniej niż teraz zasypiał, ale po Chrzcie Mu się przestawiło o 2-3h do przodu :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

moja stronka a wiec i dedykacja:)
http://cap09.caption.it/3/captionit042211I343D37.jpg
u nas tez -7 ale ja i tak wybede na spacerek, bo w taka pogode to zarazki pousypiane, a i zaczelo ladnie popadywac...sniezek wreszcie , moze ten sie dluzej utrzyma
Joasiah ja jeszcze jade na 1 proszku do prania dla malego a plyn do plukania byl kiepski i juz nie uzywam kupuje 2w1
Asia to zycze udanego randkowania...
maly wlasnie zjadl bo dopiero sie przebudzil, i teraz "okupuje" lozeczko w ciszy i skupieniu:smieszne::sofunny:dziurki od nosa poszerzaja mu sie z 3 rozmiary :smieszne:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Naina
kogo? Lenkę :)
do -10 można chodzić ;)

Naina z takim maluchem to tylko do - 5 , i to pod warunkiem że jest bezwietrznie! Do - 10 to dopiero po skończeniu roku!!!
Nie puszczaj Lenki na taki mróz, tak ostre mroźne powietrze może jej zaszkodzić!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Naina
nooo to teraz mi zrobiłyście wodę z mózgu...
i nie wiem czy ma iść na ten spacer...
jest słońce... na moim termometrze w słoncu jest -1 a w dużym pokoju na balkonie -7
no i nie wiem co zrobić

nie patrz na termometr w slońcu, tylko na ten w cieniu bo on pokazuje rzeczywista temperaturę, a jesli do tego jest wiatr to pamietaj że odczuwalnośc jest dużo niższa...
naprawde, daruj sobie dzisiaj spacer z malutką... jest za zimno, zbyt ostre powietrze dla jej dróg oddechowych i skóry...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...