Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

MYSZKA_MIKI
jeszcze pytanko

czy odbijacie jeszcze swoje dzieci po jedzeniu, czy juz nie trzeba są duże i same sobie radzą z nadmiarem powietrza?

Raczej tego już nie robię, Młody radzi sobie z tym sam bardzo dobrze :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze do wczoraj to robiłam za każdym razem, ale dzisiaj juz zwątpiłam , pomyślałam sobie : kobieto to nie jest noworodek, tylko pół roczna babka i odpuściłam, ale zobaczymy jak będzie. Jak nikoska była młodsza i się jej nie odbiło, to budziła się po jakims czasie i jak się ja podniosło to sobie porzadnie beknęła, przeszkadzało jej to w spaniu

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Myszko czasami jak Mały jest taki niespokojny to podnoszę Go albo sadzami i się mu wtedy porządnie odbija. Na ogół przy przewracaniu się na brzuszek, sam likwiduje sobie problem (jak nie z jednej, to z drugiej strony :Oczko:).

Odnośnik do komentarza

Dobry Wieczór!

Lepiej późno niż później :Padnięty:
U nas dzionek mija głównie na placu zabaw, potem jak dzieci spią ogarniam mieszkanko...góra prasowania czeka, ale za cholerę nie mam ochoty się za nią brać :Wściekły::Wściekły:
Maja mi dzisiaj z łóżka zleciała...a wszystko dlatego, że chciałam biedulkę napoić, a Miki wściekał się i skakał po łóżku. Oczywiście mowy o piciu nie było, bo Miki rozpraszał :Wściekły::Wściekły:Wziełam go na ręce po 15 razie proszenia o to by wyszedł z pokoju, wyniosłam dwa kroki dalej na korytarz a mała w tym czasie na brzuch, potem kolejny obrót, na szczęście siadła na pupie a potem poleciała na bok, ale zdążyłam ją w powietrzu złapać, więc główka ocalona :duren::duren::duren::duren: Jak nie urok to sraczka :duren::duren::duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

witam od rana wściekła !!!

skóra nikoli wygląda strasznie, plamy sa bordowe, popękane z pęcherzykami, obdzwoniłam od rana wszystkie przychodnie w mieście i nie ma w szczecinku dermatologa, który przyjąłby półrocznego dzieciaka z taka skóra wczesniej niż pod koniec czerwca . a co do tej pory?? dziecko nie da mi sie dotknąć, wziąc na ręce ubrać, płakać mi się chce bo widze ze ja to bardzo boli. Sytuacja się zmienia gdy postanawiam wyjąc z kieszeni 90 zł za prywatną wizyte, znalazł się termin i to na dzisiaj o 17 10.

Najlepsze w tym wszystkim jest to,że wojtkowi z pensji pobierają co miesiąc prawie 700 zł na ubezpieczenie zdrowotne . cholera mnie bierze

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Nikolko Twoje zdrowie i za powrót mojego Ptaszyska :Nieśmiały:

Witam Dziewczynki

Nocka średnia ale zawdzięczam to mojemu małżowi który od 3 nad ranem wybierał się do stolycy :Oczko: tłukł się przy tym tak niemiłosiernie, że obudził Małego. Mikołaj od razu uśmiech na twarzy i nawijka do 5 :Niespodzianka:

Madziu a co powiedziała pediatra przy szczepieniu? Bo dla mnie to co dzieje się ze skórą jest bardzo niepokojące i jeszcze to wczorajsze szczepienie na meningokoki. Może zadzwoń do niej i spytaj się co masz zrobić.

Ania no to widzę, że masz w domu małego kaskadera :Oczko: dobrze, że złapałaś Małą. U Nas tydzień temu Mikołaj sturlał się z wersalki pod kaloryfer, dzięki Bogu zatrzymał się na rurze, bo zaliczyłby glebę jak złoto.

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :)

Na początek, spóźnione, ale prosto z serca życzenia dla Piotrusia :)

Rośnij zdrowy i szczęśliwy!!! Monia ucałuj Synka od cioci Asi :)

Anulka
jestem pod wrażeniem Waszej nowej pediatry, tylko pogratulować, pozałatwiaj te wizyty i niech się Majusia z Mikim zdrowo chowają... Zdjęcia super (co już skomentowałam na NK :))

Sweetka
Twój Mateuszek super się rozwija, sama radość normalnie, nim się obejrzysz a będzie zasuwał po domku ;)

Myszko nie za fajne z Nikolką :( Przykro mi, że dokuczają je te problemy skórne, że się tak męczy i Ją boli, trzymam kciuki za pomyślną wizytę u dermatologa! Wszystko sie wygoi i będzie dobrze!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Izunia co ja widzę, Ptaszka Wam się gdzieś wymknęła? :(

W piątek wieczorem wyszła na pole i od tamtego czasu nie wróciła do domu. Przeszukaliśmy całą okolicę, wypytałam się wszystkich nikt nic nie widział.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
radość serca
Izunia co ja widzę, Ptaszka Wam się gdzieś wymknęła? :(

W piątek wieczorem wyszła na pole i od tamtego czasu nie wróciła do domu. Przeszukaliśmy całą okolicę, wypytałam się wszystkich nikt nic nie widział.

:Smutny::Smutny: Niech szybko się odnajdzie, cała i zdrowa! (Pewnie bidulka cała wystraszona jest teraz gdzieś) :(

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

pediatra powiedziała wczoraj ze mała jak najszybciej musi zobaczyc dermatolog

co do szczepienia nie miała watpliwości, ja już zgłupiałam bo nikola ma dzis jeszcze większy katar, spała niespokojnie ale goraczka sie nie pojawiła
Ja ufam tej lekarce, to jest najlepszy pediatra w szczecinku, ona ma juz z 60 lat, ale z nowinkami tez jest na bieżąco, po mieście krąży mnóstwo legend, jak to ona dziecku życie uratowała, pracuje też w szpitalu na dziecięcym oddziale, nie wiem moze tym razem sie pomyliła...

Iza a co z tymi menigokokami, na szczepionka jest jakoś szczególnie źle tolerowana czy cos takiego? wiesz cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...