Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Myszko liszaj to rodzaj zmiany ;) no i w zasadzie zeby sie tego pozbyc trzeba usunac przede wszystkim przyczyne ... bo skutek to owszem nawilzanie i jeszcze raz nawilzanie ... nie wiem moze wprowadzilas cos nowego do menu Nikolki ?? nie wiem moze przejdz sie do pediatry moze cos wymysli...

http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/8IdO.jpghttp://lbym.lilypie.com/8IdOp1.pnghttp://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/dFPJ.jpghttp://lb4m.lilypie.com/dFPJp1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Madzia tak jak dziewczyny piszą to liszaj. Kup małej Płyn do kąpieli dermatologicznej Oillan (skład ten sam co Oliatum ale znacznie tańszy) oraz Balsam intensywnie natłuszczający Oillan. Oczywiście nie obędzie się bez wizyty u dermatologa. Jeśli na skórze widać ropne pęcherzyki to radziłabym zrobić to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

radość serca
joasiah
Myszko czasami warto zaufać mężowi

Dobrze napisane "czasami" :Niespodzianka:

ja wychodzę z założenia...ufaj ale obserwuj...

Witajcie Dziewczynki

Mati buziaczki na 7 miesięcy.

Iza modlę się, żeby to były zęby a nie alergia.

Madzia trzymam kciuki za powodzenie w małżeństwie. Skad ja to znam :Padnięty:

A teraz co u mnie...

Wczoraj pojechaliśmy na pierwszą wizytę do naszej nowej pediatry. Wizyta z Mikim i Maja trwała około 2 godzin. Załamka normalnie ale sama tego chciałam. Pani dr obejrzała każdy centymetr ciałka moich dzieci. Dosłownie. Nawet paznokcie i spody stópek. Powiedziała generalnie tyle, że mam bardzo zadbane dzieci i to widać a wszystkie braki w konsultacjach to nie moja wina tylko zaniedbania lekarzy pediatrów, którzy prowadzili moja dzieciarnię. I teraz przed nami bieganina po lekarzach, ale chcę mieć czyste sumienie, że zrobiłam dla moich dzieci wszystko.
Maja - laryngolog z racji przedłużonego kataru (ponad 3 tygodnie), stomatolog, badania: morfologia z rozmazem, CRP, IgE, mocz badanie ogólne, poziom żelaza i wit. D;
Miki - chirurg (przyklejony napletek z jednej strony), wizyta w poradni kardiologicznej (słyszalne szmery w serduszku w 99,9 % spowodowane wzrostem serduszka ale trzeba wykluczyć wadę), nefrolog, reumatolog, badania: mocz badanie ogólne i EKG.

Ponadto podała mi numer telefonu do poradni medycyny podrózy i kazała się skontaktowac z lekarzami, żeby podpowiedzieli czym warto zaszczepic dzieci przed wyjazdem. Przygotowujemy sie też do szczepionek na menigo i penumokoki. Na pewno kazała zaszczepić WZW-A a co dalej zobaczymy.
GENERALNIE po raz pierwszy czuje, że ktos się zajął moimi dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam Dziewczynki

Wstawać baby :Uśmiech:

Anulka dzięki za modły, jest lepiej. Mimo wczorajszego spacerku katar się nie wzmógł a więc jest nadzieja :Niewiniątko:
Co do dzieci, to przykro mi, że aż tyle było zaniedbań ze strony Waszego starego pediatry :Smutny: ale dobrze, że nowy okazał się bardziej spostrzegawczy i wyczulony. Ważne jest to, żeby pewne niepokojące Nas stany u dziecka konsultować jeszcze z innym pediatrą. Tak z ciekawości, a ten stomatolog u Majeczki to z jakiej okazji?

Odnośnik do komentarza

Pisałam Wam, że Miki był u ortopedy w zeszłą środę. Pani dr nic nie widziała oprócz wkładek. Pediatra natomiast kazała iść jeszcze raz do innego, bo według niej Miki ma trochę krzywicza klatkę piersiową. Jest to jak stwierdziła do skorygowania ćwiczeniami, bo szkoda serduszka, które jest uciskane.

Odnośnik do komentarza

u nas nocka koszmar , pobudka co pół lub co godzinę i to z krzykiem,pół nocy przesiedziałam z nia w fotelu bo na raczkach łatwiej jej było zasnąć, dziąseł nie dała dotknąć, jak smarowałam żelem- krzyczała na cały blok

teraz obudziła się znów z płaczem + katar + temp 37.5

nie wiem czy mi ja zaszczepi i co wtedy z ta szczepionką na menigokoki która kupię?

Odnośnik do komentarza

Iza powodzenia dla bratowej,oby dzidzius sam sie zdecydował
no ja właśnie tez tydzień poterminie czekałam, a potem wywoływali bo Nikolka słabo się ruszała, pamiętam te nerwy , jeszcze jak podłaczyli oxy, a jej błyskawicznie tętno zaczęło spadać i pół szpitala się zbiegło, jeszcze jak o tym myslę to mnie dreszcze przechodzą

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Myszko sama wiem co to czekanie, Mikołaj przyszedł na świat 5 dni po terminie. Dzięki Bogu ominęło mnie wywoływanie, lekarz zdecydował się na cc, po pierwsze wskazania okulistyczne, po drugie moja chirurgiczna historia, po trzecie za duże dziecko na moje możliwości ...

Dziewczyny dzięki. Czekamy na wieści. Na razie cisza w eterze :Smutny:

Odnośnik do komentarza

czesc kochane....:Uśmiech:
u nas nocka tez nie najlepsza, ale to chyba po szczepieniu..temperatury nie bylo...bo czopeczek profilaktycznie dalam...ale maly rzucał sie , stekal przewracal....starsznie...takze niewyspana jestem masakrycznie:Śpiący::Śpiący::Śpiący:
Anulko no kurcze to widze, ze znalazlas jakiegos lekarza z prawdziwego powołania...i dobrze...przynajmniej ty bedziesz spokojniejsza....ze robisz wszystko co nalezy...to zycze powodzenia
Myszko współczuje nocki, wiem co przeszłaś...kurcze to nieciekawie z tym liszajem....trzeba wyeliminowac przyczyny przedewszystkim....a oillan jest bardzo dobra tansza wersja oillatum...jak napisala Iza , sama uzywam:)
Marys a jak nocka u ciebie?????
Izunia to trzymam kciuki za bratowa i maluszka:Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Sweethope
czesc kochane....:Uśmiech:
u nas nocka tez nie najlepsza, ale to chyba po szczepieniu..temperatury nie bylo...bo czopeczek profilaktycznie dalam...ale maly rzucał sie , stekal przewracal....starsznie...takze niewyspana jestem masakrycznie:Śpiący::Śpiący::Śpiący:

U Nas po szczepieniu jest ok. Może dlatego, że kupiłam Engerix. Ponoć jest lepsza od Hepavaxu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...