Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Sweethope
radość serca
Sweethope

To ja sie dolaczam...do tego mialam dzis rozmowe z tesciowa rano...co mi wogole podnioslo cisnienie....:Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany: szkoda gadac...

To tak jak u mnie, musimy wyluzować i olać... nie ma co...
aSIU NO JA JUZ NIE MOGE ...WYCHODZI NA TO ZE O 8 RANO mam byc zwarta i gotowa bo przyjedzie po nas brat tomka zebysmy zjedli sniadanie i swieconke u T mamy
lol...ja nie moge wstac spokojnie nkarmic dziecka zjesc w spokoju i podzielic sie wlasna swieconka bo mi tesciowa juz dzien zaplanowala...to ja naprostowalam...bo juz mnie szlag trafia
:Zakręcony:

no masz...:duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

Najgorsze ,że na tym stanęło , nikt nic nie powiedział, a ja naporawdę nie mam ochoty,żeby mi się zwalili całą ferajną , p;owiedziałam Wojtkowi ,żeby cos z tym zrobił, bo jak opni przyjadą to ja biorę dziecko w wózek i heja na spacer, on mówi że zadzwoni i powie ,że nie chcemy żeby przyjechali, ale to tez tak troche głupio

szlak mnie trafia , bo człowiek nie może zrobić tak jak ma ochote tylko musi się oglądać nie wiadomo na kogo

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Poprałam, poprasowałam, odmrażam lodówkę ... końca nie widać, a jeszcze okna zostały :Padnięty:

Agnieszka gratulacje oj jeszcze zatęsknisz za tą przedegzaminacyjną nerwówką (ja już się tak stęskniłam, że chcę od października ruszyć ze studiami podyplomowymi).

Odnośnik do komentarza

JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA!!!! Nikoluś zasnęła sama w łóżeczku i to bez sekundy płaczu, ani razu do niej nie podeszłam!!! Położylam ją o 21 , dałam buziaczka i smoczka zgasiłam światło i usiadłam w fotelu, ona śmiała się w głos gadała, wyciągała i wkładała smoczka i po ok 20 minutach patrzę a ona śpi. Jestem bardzo dumna z mojej córci bo myslałam,że będzie dziś bardzo płakać,a ja się poddam...

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA!!!! Nikoluś zasnęła sama w łóżeczku i to bez sekundy płaczu, ani razu do niej nie podeszłam!!! Położylam ją o 21 , dałam buziaczka i smoczka zgasiłam światło i usiadłam w fotelu, ona śmiała się w głos gadała, wyciągała i wkładała smoczka i po ok 20 minutach patrzę a ona śpi. Jestem bardzo dumna z mojej córci bo myslałam,że będzie dziś bardzo płakać,a ja się poddam...

:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Sweethope
radość serca

To tak jak u mnie, musimy wyluzować i olać... nie ma co...
aSIU NO JA JUZ NIE MOGE ...WYCHODZI NA TO ZE O 8 RANO mam byc zwarta i gotowa bo przyjedzie po nas brat tomka zebysmy zjedli sniadanie i swieconke u T mamy
lol...ja nie moge wstac spokojnie nkarmic dziecka zjesc w spokoju i podzielic sie wlasna swieconka bo mi tesciowa juz dzien zaplanowala...to ja naprostowalam...bo juz mnie szlag trafia
:Zakręcony:

no masz...:duren::duren::duren:

To faktycznie ją poniosło :Szok:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA!!!! Nikoluś zasnęła sama w łóżeczku i to bez sekundy płaczu, ani razu do niej nie podeszłam!!! Położylam ją o 21 , dałam buziaczka i smoczka zgasiłam światło i usiadłam w fotelu, ona śmiała się w głos gadała, wyciągała i wkładała smoczka i po ok 20 minutach patrzę a ona śpi. Jestem bardzo dumna z mojej córci bo myslałam,że będzie dziś bardzo płakać,a ja się poddam...

:brawo::brawo::brawo:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

radość serca
Izabelin
A co do wagi, to w piątek idziemy na szczepienie i dowiem się ile waży moja kluseczka (podejrzewam, że 9 padnie na wadze jak nic).

My mamy szczepienie pojutrze i też spodziewam się wagi w okolicy 9...

Zobaczymy :Śmiech: ważyłam się z Młodym u rodziców i z obliczeń wychodzi 9kg :Padnięty:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Stronka za zdrowie forumowych dzieciaczków i ich rodziców

radość serca
U nas na szczęście święta udało się zaplanować ugodowo, w niedzielę do teściów, w poniedziałek do moich rodziców :Śmiech:

My w niedzielę jedziemy do Krakowa do brata teścia, poniedziałek spędzimy u moich rodziców a późnym popołudniem idziemy na imieniny do kuzyna Artura.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
radość serca
Izabelin
A co do wagi, to w piątek idziemy na szczepienie i dowiem się ile waży moja kluseczka (podejrzewam, że 9 padnie na wadze jak nic).

My mamy szczepienie pojutrze i też spodziewam się wagi w okolicy 9...

Zobaczymy :Śmiech: ważyłam się z Młodym u rodziców i z obliczeń wychodzi 9kg :Padnięty:

No w sumie jutro też wejdę na wagę z Piotrusiem :Spoko: Co by tylko cyferek nie brakło :Oczko:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...