Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,witam Was mamulki!!
ZUZIU BUZIACZKI DLA CIEBIE NA 5 MCY!!
IGORKU BUZIACZKI Z DUZO DUZO ZDROWECZKA NA 7MCY!!
ROSNIJCIE SZKRABIKI ZDROWO...!!

A MY BYLISMY DZISIAJ NA ZAKUPACH A TERAZ WLOSY SOBIE FARBUJE,BO WCZORAJ MI SIE NIE CHCIALO...A PIOTREK I TATA SPI,A KAMIL TAKI ROZPIERDZIEL ZROBIL ZE SZKODA GDAC,WSZYSTKIE KLOCKI I ZABAWKI NA PODLODZE,DO TEGO CZEKOLADKI WYPLUTE,A JA MAM TO W D....I NIECH KTOS INNY POSPRZATA!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Anulka
Maja tez żarłok jest jesli chodzi o obiadki i deserki. Zjada sloiczek i jednego i drugiego w ciągu trzech minut. Zastanawiam się czy drugiego jej nie otwierac...


Anulka
u nas tak samo, tylko obiadków nie daję, same soczki i deserki owocowe i marcheweczkę... Za to Juniorek nie uznaje dyni hihi (wcale Mu się nie dziwię, mnie samo wąchanie już wystarczyło :duren:) :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczynki ja juz po pracy...znow sie przeciagnelo, jeszcze spadl na mnie pacjent kolezanki:Męki:

radość serca
Anulka
Maja tez żarłok jest jesli chodzi o obiadki i deserki. Zjada sloiczek i jednego i drugiego w ciągu trzech minut. Zastanawiam się czy drugiego jej nie otwierac...


Anulka
u nas tak samo, tylko jeszcze obiadków nie daję, same soczki i deserki owocowe i marcheweczkę... Za to Juniorek nie uznaje dyni hihi (wcale Mu się nie dziwię, mnie samo wąchanie już wystarczyło :duren:) :)

hahaha tez jak wachalam dynie z ziemniakami to mi sie nie dobrze robilo...a Mati po 2 lyzeczkach zaczal tak pluc, ze stwierdzialm:nie dobre:Oczko: i zebys wiedziala Asienko, ze MAteusz czasem pochlania takie ilosc.....:Padnięty::Szok:, ze az sama nie moge uwierzyc...a czasem i 7-10 h bez konkretnego posilku...tylko po troszku sobie podjada:Padnięty::Szok::Rozgniewany:
Zdjecia Juniorka...rewelacja...a waga ...heheh no coz...klocus jak moj:Śmiech::Śmiech:
Aniu a co do obiadkow to oczywiscie , ze tez sa...bobovity, gerbera i hippa... to zalezy od sklepu

Myszko tak mnie wkurzyl kurier, ze przesylka chyba wroci do sklepu spowrotem...szkoda gadac

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
Monia a co sie stało, coś nie tak z krzesełkiem ?

nie z kurierem Myszko:Rozgniewany: otoz pan nie powiadomilnas ze bedzie w poniedzialek...to sie umowilisy na wtorek [dzis] miedzy 12 a 13 moja mama siedziala w domu a on o 19 puscil strzale...lol a potem jak T do niego zadzwonil to mowi, ze byl 2 raz i ze przesylka do odebrania w gryfinie...:lol: nosz w morde:Rozgniewany::Zły:

Odnośnik do komentarza

:Męki:Nikola postanowiła dzisiaj wykończyc swoją matkę, nie dośc ,że przez cały dzień tak mi dała popalić ze miałam ochotę uciec z domu jak tylko mąż się pojawił w drzwiach , to jeszcze teraz nie śpi i wcale nie ma zamiaru, nie mówie już o samodzielnym zasypianiu, ale jak tylko wyczuje ze pora spać( kładziemy pieluszke przy buzi, dajemy smoczka,gasimy światło) to drze się jak opętana i wygina w pałąk:Padnięty::Padnięty::Padnięty: dzisiaj nie mam jjuz do niej siły, wzięłam se urlop od macierzyństwa, zobaczymy co Wojtek zdziała

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
No nie chyba jakieś jaja sobie robi, macie sami sobie jechac odebrać? tylko szkoda takiego fajnego krzeselka, Moje podobno dzis juz było w Szczecinku, ale do mnie nie dotarło, zobaczymy jutro, ale tez nie wiem co z tego będzie bo na 12 mamy szczepienie a oni lubia w tych porach przyjeżdzać

Madzia ten kurier to zero kompetencji...on sam sobie.../:lol: i jak mozna tak robic osobom ktore pracuja...a jak cos komus wypada i nie moze przyjechac o wyznaczonej przez siebie porze to sie laskawie powiadamia telefonicznie :whip:...a tu prosze..zonk
:duren::duren::duren: na odstrzal takich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...