Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu jakbym ja chciała szczepić teraz na pneumo to 4 dawki( ostatnio po roczku a 3 pod rząd co 6 tyg) po 340 , a jak zaczne po roczku to 2 dawki po 340, a menigo to 2 dawki po 140 z 6 tyg przerwą
Monia mam nadzieję, że lepiej trafiłam z tym kurierem ale to nigdy nic nie wiadomo, to super ,że Mateuszek zdrowy.

Nikola mi dzisiaj wynagradza wczorajszy dzień, jest kochaniutka

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
dziewczynki 500 strona!!! wypadałoby to uczcić:Święto::Święto::Święto:

Mamy krzesełko, dotarło tak jak kurier obiecał.Była już pierwsza proba, Nikosia zadowolona , później może wkleje zdjęcia.
Ja narazie leniuchuje, oglądam pierwsza milość i czytam ksiązke, bo Nikola poszła z tata na popołudniowy spacerek.

zazdroszcze ci:Nieśmiały:,ze juz masz:Męki:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Hello Kobity, gratuluję 500 stronki :Śmiech:

Ufff ręce pełne roboty, 2 dni świąt i tyle sprzątania :Padnięty: ale w końcu udało mi wyrwać dzisiaj do fryzjera :Śmiech:włoski lekko przycięte :Śmiech:

Asieńko niezły klocuszek z Juniorka wygląda jak ludzik z Michelina :Śmiech: same fałdki

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

U Nas ząbkowania ciąg dalszy. Młody bardzo niespokojny, rączki non stop w buzi tak nimi masuje sobie dziąsła, że aż trzeszczy :Smutny: smarowanie żelem przynosi ulgę na chwilkę. Najlepsze lekarstwo to noszenie na rękach, śmieję się, że dupsko musi być na wysokości co najmniej jednego metra nad ziemią :Oczko: Czasami mam dość, ale jak zobaczę ten rozbrajający uśmiech i to hę w wykonaniu mojego synka to aż serce topnieje.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ze się nie odezwałam, dzień mi tak szybko minął...

Po szczepieniu ok, Piotruś waży 9100 g i mierzy 69 cm, obwód klaty 48 cm :Zakręcony: Górna granica normy, ale jest dobrze, bo zdrowo się rozwija, nasz kochany Maluszek :)
Płakał bardzo i robi minkę "borsuka" (znacie ją pewnie z jednej takie fotki) przy podawaniu doustnej szczepionki na rota, przy ukłuciu za to nie... W ogóle to był w średnim nastroju, bo szykował się do spania, a tu na szczepienie ;)
Lekarka pochwaliła skórę Juniorka, zresztą wg mnie, On ma naprawdę ok skórę, tylko te niewielkie zmiany uczuleniowe na policzku...

Po szczepieniu poleciałam na rynek i w ogóle na zakupy (kupiłam sobie fajną torbę), potem obiad, zmywanie, i co najlepsze, długa, relaksująca kąpiel :Spoko::Spoko::Spoko:

Juniorek
śpi ładnie już od 21 :)

I tak zleciał dzionek...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Za zdrowie naszych kochanych Dzieci :)

Madziu zdróweczka dla Martynki!!!

Myszko
super, że szczepienie ok i że macie już krzesełko :)

Izulka dawaj foty :) To ząbkowanie to naprawdę niełatwa sprawa, dzieciaczki muszą się bidulki namęczyć :(
Fajnie, że się obrobiłaś ze wszystkim, ja jutro trochę jeszcze posprzątam, po południu ma być teściowa to posiedzi z Małym, a ja ściera i do roboty :Padnięty:
Z palcem super, jakby sporawy nie było ;)

Monia
aż miło się czyta... super, że Mati pięknie rośnie i że jest ok, odstaw malinową kaszkę i będzie si :) Z siusialkiem też się odblokuje :Spoko:

Anulka cieszę się, ze dzisiejszy dzień milszy i spokojniejszy :)

Marysiu mam nadzieję, że Wy już ze zdrowiem lepiej...

Kasia u nas też 30 kwietnia szczepienie kolejne na WZWb, a potem dopiero za kilka dobrych miesięcy kolejne kłucia...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...