Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

o matko mi to juz nogi w d... wchodzą, zachciało mi się gotowania i od samego rana w kuchni , a to ciasto a to obiad na który trzeba kupe czasu , potem sałatka, mam dość, jeszcze musze odgruzować kuchnie i idziemy dziś do mamy posiedzieć( nikola i wojtek juz poszli i zostawili mnie na tym pobojowisku), zostaniemy na noc, może jakiś gingers mi skapnie, tata wędził dziś mięso na święta, więc pewnie coś się przy wędzonce wykluje, także do jutra

Marysiu Nikola tez ostatnio zrobiła się niemożliwa, ciągle coś jej nie pasuje , czasem już nie mam do niej siły, jeśli Niko jest taki jak ona przez ostatnie dni to współczuje i życze cierpliwości

Monia gratuluje Piotrusiowi ząbków, szybki jest!
Asiu trzymaj się , przykro mi,że tak bardzo boli...
Asiuh mi się wydaje,że jak Zuzia ulewa twarożkiem to dobrze , bo mleczko jest nadtrawione

Miłego popołudnia!!!

Odnośnik do komentarza

nicola23
Witam
Siedze sobie z drugą kawką, ja już po spacerku połączonym z zakupami, mięsko na placek po węgiersku się już smaży...jakaś słabieńka dzisiaj jestem, chyba przez wczorajszy wycisk na aerobicu....nic mi się nie chce, a tu znowu goście jutro...ehh:Szok:

uwielbiam placek po węgiersku...Madzia dawaj przepis :Śmiech:

MYSZKA_MIKI

Aniu dzieki za link do termometru, będe jeszcze ogladać, jak możesz to napisz mi ile jest tych dawek szczepionki na pneumokoki i jak często się je podaje

Trzy dawki, każda po 0,5 ml przy zachowaniu odstępu przynajmniej 1 miesiąca pomiędzy dawkami. Czwartą dawkę zaleca się w drugim roku życia - to schemat od 0-6 miesięcy;

Dwie dawki, każda po 0,5 ml (przy zachowaniu odstępu przynajmniej 1 miesiąca pomiędzy dawkami). Trzecią dawkę zaleca się w drugim roku życia. - to od 7-11 miesięcy;

Dwie dawki, każda po 0,5 ml przy zachowaniu odstępu przynajmniej dwóch miesięcy pomiędzy dawkami. - od 12-23 miesięcy

a jedna dawka powyżej 2 roku zycia..

Pełna odpowiedź poszczepienna pojawia się około 3-4 tygodnie po podaniu szczepionki. Kolejne dawki utrwalają odpowiedź immunologiczną i pobudzają pamięć immunologiczną. U dzieci powyżej 2 lat wystarczająca jest 1 dawka.

Sweethope
marik
Sweeciku ja tam bym sie obrazila :sofunny::sofunny:

ja też :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

marik
wlasnie dzwonil moj malzon ze juz sie powoli pakuja zeby jutro miedzy 6 a 7 wyjechac jak znam zycie wyjada po 8 :Szok:

kamień z serca, co? :Oczko:

Sweethope

super filmik...dobrze, że krzywdy sobie nie zrobił ani guza nie nabił :Oczko:

monika warszawska
czesc!!!
potem napisze bo moj małz siedzi nademna

właśnie to sobie wyobraziłam...ciekawe jak wyglada tak siedząc nad Tobą :sofunny::sofunny::sofunny:

joasiah

wiecie co naschizowalyscie mnie ta krzywicą bo czasemi zapominam malej dawac te krople :>
az sprawdze jej te zebra
Ania a co to za obrecze nadgarstkowe? to tak jak dziecko grubiutke to takie cus ma? jakby sadelko kolo nadgarstkow
eeee za duzo czytacie :P
i proszę mnie tu nie straszyc wiecej :P



Asiu
nikt Cię nie chce schizować...Po prostu mamy obawy. Jesli chodzi o nadgarstki to nie o tłuszczyk chodzi tylko o zgrubienia kości w nadgarstku, tzw. obręcze...i wiem o obręczach nie dlatego, że coś czytałam tylko lekarka mi o nich powiedziała...

monika warszawska
DZIEWCZYNKI WŁASNIE ODKRYŁAM ZE

JEST JUZ DRUGI ZĄBEK!!!
:Święto::Święto::Święto:

:brawo::brawo::brawo:

monika warszawska
No Wiedzialam Ze Cos Bedzie Z Kamiciem....w Nocy Nie Msialam Wlaczac Kalorytera Bo Taki Byl Goracy!!!!dzisiaj Rano Mial Ju Mniej Bo 37.3...
Ale Pojechalismy Do Przychodni No I Zawsze Cos Msi Byc!!!!
Tym Razem Zapalenie Gardla!!!
Ale Narazie Bawi Sie I Est Wesoly Tylko Jesc Za Bardzo Nie Chce....gorzej Wieczorem,nawet Nie Chce Myslec!!!no I Msi Antybiotyk Brac....cholera!!

napiszę krótko:

jak nie urok to sraczka :duren::duren:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Hello Kobity :Śmiech:

No nie powiem było trochę czytania :Śmiech:

Po pierwsze Sweetka fajny filmik, biedny Mati ale jaki dzielny, a Alma boska, co za fryz :Śmiech:

Asieńko współczuje bólu, ja bym na Twoim miejscu już dawno na Ketonalu jechała :Smutny:

Maryś wracajcie mi tam szybko do zdrowa, co to za chorowanie ... wiosna idzie :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Dzisiaj byliśmy z Mikołajkiem w kościele na błogosławieństwie misyjnym (misje w parafii). Młody grzeczny, pośpiewali mu trochę to i zaraz Go spanie rozebrało :Śmiech: w ogóle to mój syn lubi muzykę (Pszczółka Maja leci na okrągło, bo strasznie się cieszy jak Wodeckiego słyszy) :Śmiech:

Boże jak ja Wam zazdroszczę tego zapału do sprzątania, u mnie leń jak maksa :Smutny: posprzątała tylko w mojej bieliźnianej szufladzie (nie wiedziałam, że mam aż tyle fikuśnych majtek :Oczko: :Śmiech:). Okna zostawiam sobie na poniedziałek, o ile oczywiście Młody pozwoli :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

http://cap07.caption.it/76/captionit020902I616D32.jpg

U mnie bez zmian, dziś czekam na telefon od mamy i po południu jadę do szpitala, nie wiem jak to będzie wszystko i nie wiem, kiedy się odezwę na forum :Smutny: Fizycznie i psychicznie jestem wypompowana :Smutny:

Widzę, że u Was porządki na całego, no ja też miałam plany, mycie okien, pranie, prasowanie firan, itp. Posprzątam jak będę w stanie...

Sweetka
gratuluje BIEGACZA :)

Izunia też wzięłabym Ketonal, ale karmię Piotrusia, więc pozostaje mi tylko nędzny Paracetamol...

Joasiah
nie powiedzieli w klinice wszystkiego w sprawie dalszego leczenia i pielęgnacji, gdybym wiedziała co mnie tak naprawdę czeka nie zdecydowałabym się na ten zabieg tydzień temu...

Aniu fajnie, że spotkanie udane :) I że porządki opanowane :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

hejka
Aniu fajnie ,ze imprezka z warszawiankami wypalila :)
Asienko kochana , to cie delikatnie mowiac wkopali w niezle bagienko...przy malym dziecku to ciezko a jeszcze jak boli tak mocno to juz wogole nie jestem w stanie wyobrazic sobie co przechodzisz...wspolczuje i mam nadzieje, ze w koncu cos poradza na twoje dolegliwosci...i humorek lepszy wroci...aha i dziekuje za gratulki :p
http://img110.mytextgraphics.com/myrainbowtext/2008/03/16/a2bd11c68fcf017cd273a2e18cbc171a.gifhttp://img702.mytextgraphics.com/myrainbowtext/2008/03/16/0a3fc6103d9ae56359e3f1454f04f924.gif

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla Wiktorka!!!

Hej!

Asienko, trzymaj sie kochana!!! Jestem z Toba i przytulam!!! POWODZENIA!!!

Aniu, super ze spotkanie sie udalo!

Moniu, gratuluje dwu-zebnego syneczka:Śmiech: Zdrowka dla Kamcia!

Marysiu, i jak, mezus wrocil? Odsypiasz???:Oczko:

U nas pada:Smutny: Szkoda, mielismy ochote wybrac sie na wycieczke:Smutny:

Milego dnia!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...