Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Nikola zasnęła wczoraj dopiero o 22 , już nie wiedziałam co robic bo tak sie darła , w końcu wojtek zszedł na dół i wtachał wózek na to nasze 3 piętro ( bez windy oczywiście) i musiałam strasznie nim trzepać ona przestała w końcu krzyczeć i po jakimś czasie usnęła, nawet smarowałam jej dziąsełka żelem, ale to nie to , bo nic nie dało.

Aniu miłej wizyty, może siostra zajmie się dziećmi a ty sobie odetchniesz?
ASiu , życze żeby palec przestał dokuczać
Marysiu zdrówka

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Luby, dziekuje za info o Asi! Mam nadzieje, ze dzis sie juz lepiej czuje?

Aniu, to fajnie, ze na spokojnie mozesz porobic porzadki!!!

Marysiu, to Ciebie chyba wcale nie bedzie w weekend na forum:Śmiech:

Myszko, oj to mialas wczoraj akcje z corcia - wspolczuje:Smutny:

U nas pogoda do d... Jakbym miala chleb w domu, to Viki by penie nie poszla do przedszkola...

Pozdrawiam

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
orientujecie sie czy ja moge jeszcze zaszczepić Nikolę na rota i pneumokoki, czy ona jest juz za duża? Na początku sie nie zdecydowaliśmy a teraz troche tchórze, ale nie wiem czy da sie jeszcze cos zrobic?

na rota za późno, na pneumokoki nie...ja właśnie pod koniec marca idę z dziećmi na szczepienie...najpierw szczepię oboje na pneumokoki a potem za 3 miesiące menigokoki...

MYSZKA_MIKI
Kasiu u nas też pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie
Dzoewczyny chce kupić termometr do ucha dla Nikoli polecicie coś?

ja mam taki Dotykowy termometr elektroniczny 1s SCANEO TS802 (324271877) - Aukcje internetowe Allegro
ma plusy bo nie potrzeba dokupować nakładek do uszu, a poza tym mierzy temperaturę również na czole...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...