Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

już jestem, pani doktor powierdziała ze moje dziecko nie ma zadnek krzywicy i zeby skończyc ten temat bo to sie juz praktyczxnie w krajach rozwinietych nie zdaza , oczywiscie po dokladnym badaniu to powiedziala
natomiast wystajace zeberka sa przez zbyt wczesne sadzanie, chociaz my sie staramy jak najmniej ale ona caly czas saMA sie podnosi do gory, jak jest np na kolanach to nie chce lezec tylko ciagle sie siłuje
podobno przepona przesuwa wszystkie organy wewn do góry , podczas siadu, i zeberka sa rozpychane i odginaja sie bo sa jeszcze mieciutkie

sorki ze bez polskich liter ale jedna reka karmie nikole

aha nikola wazy 7300 , jest na 75 centylu, czyli wszystko w normie

Odnośnik do komentarza

Kupiłam dziś Nikoli innego smoka , do tej pory miała nuka i zawsze po dłuższym cycaniu miała na policzkach głębokie bruzdy w miejscu gdzie kończył się plastik, szczerze mowiąc myslałm że to wina jej pucułowatych policzków, ale okazało się ,że te nuki w porównaniu do innych są bardzo zaokrąglone takie jakby głębokie, kupiłam jej teraz canpola, który jest prawie płaski, zobaczymy może będzie lepszy

Odnośnik do komentarza

Myszko, ciesze sie ze u was wszystko o.k.:Śmiech:
A nie chcesz odzwyczajic coreczki od smoczka? Wlasnie mam pytanie - czy ktos juz nie uzywa smoczkow oprocz nas???

Iza, dobrze Cie "poczytac":Śmiech: To szkoda, ze nie da sie meza wygonic na spacer:Smutny:

Monia W, ja Ci serdecznie wspolczuje z ta miloscia braterska...U nas nie ma takich akcji. Viki oczywiscie bardzo lubi byc w poblizu braciszka, ale narazie nic nie wyczynia. Trzymaj sie dzielnie!!!

Phillipkowi ida chyba zabki...od wczoraj jest bardzo niespokojny. Ale co mnie dziwi...moj mezus wypatrzyl biala kropeczke na dziasle - to by byl chyba piaty zabek u gory po prawej - myslicie, ze to mozliwe? Viki wyszly najpierw dwojki...
Moj synek sie obudzil, wiec uciekam...

Czy mi sie wydaje, czy Asiu dzis jeszcze tu nie bylo???

Pozdrawiam

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...