Skocz do zawartości
Forum

Prosimy o głosik :)


antalis

Rekomendowane odpowiedzi

75sylwia1
oczywiście ze tutaj prosić o głosiki można ale nie piszemy na kogo oddaliśmy swoje serduszka tylko że zagłosowane, ja tez nie udzielam się w wielu watkach, ale to jest w końcu tylko zabawa a nie wyścig po nagrody, ostatnio wiele dziewczyn pisało w tym watku bo do tego jest stworzony ze prosi o głosik i same równiez oddawały swoje serduszka ale nie pisały na kogo, doszłyśmy do wniosku ze tak jest uczciwiej bo głosuje sie na fotkę która nam się podoba a nie tylko dlatego ze dana osoba na nas zagłosowała.


acha...:wink:
tajemnica glosowania,noi dobrze:usmiech:

********


jesli podoba sie zdjecie moich dzieci,zapraszam do oddania glosu:usmiech:
Zagłosuj na moje zdjęcie

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
75sylwia1
oczywiście ze tutaj prosić o głosiki można ale nie piszemy na kogo oddaliśmy swoje serduszka tylko że zagłosowane, ja tez nie udzielam się w wielu watkach, ale to jest w końcu tylko zabawa a nie wyścig po nagrody, ostatnio wiele dziewczyn pisało w tym watku bo do tego jest stworzony ze prosi o głosik i same równiez oddawały swoje serduszka ale nie pisały na kogo, doszłyśmy do wniosku ze tak jest uczciwiej bo głosuje sie na fotkę która nam się podoba a nie tylko dlatego ze dana osoba na nas zagłosowała.


acha...:wink:
tajemnica glosowania,noi dobrze:usmiech:

********


jesli podoba sie zdjecie moich dzieci,zapraszam do oddania glosu:usmiech:
Zagłosuj na moje zdjęcie

dziekuję za zrozumienie:))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

75sylwia1
Dziewczyny ja z prośba o nie wymienianie się serduszkami
tylko o głosowanie anonimowo, w poprzednim konkursie taka zasada się przyjęła
więc może i tym razem? Co innego konkursy nie związane z parentingiem tam
ta zasada nie obowiązuje. Po co potem mają być dyskusje i jakieś oskarżenia
z tego powodu, niech to będzie gra fair play.
:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Zgadzam się owszem możemy prosić o głosy ale nie zdradzajmy na kogo głosowaliśmy .

Wojenka weź usuń ten wpis jeśli możesz :)

75sylwia Arisa ma do tego tyle że pewnie osoby tak jak ...... muszą się uwziąść na kimś i pisać na kogoś bo przecież nie można żyć normalnie więc nie zwracajmy na to uwagi .
Bo wejdzie ktoś parę razy na wątek i myśli że zrobi awanturę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

75sylwia1
kwiatuszek9876
Sylwia nie chodzi o inicjatywe . BYła bardzo dobra i popieram że na naszych konkursach parentingowych nie pisać ze na kogoś głosowałyśmy a na innych tak .
Tu poprostu chodzi o coś innego . Więc olewajmy takie wypowiedzi

ok zastosuję się choć nie wiem czy mi to wyjdzie bo jak czytam coś takiego to się we mnie gotuje:Real mad::Real mad:

Nie tylko tobie wierz mi

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
75sylwia1
a ja z prośba jak któraś ma jeszcze konto na fb i nie głosowała to proszę o polubienie mojej pracy:))

Photos de ŝyj KOMFORTOWO - G�osowanie na najciekawsze prace konkursowe | Facebook

A co muszę zrobić żeby dodać głos ??
najpierw musisz polubić stronę główną a potem poprostu nacisnąc lubię to pod moja praca, dodam że są nagrody dla głosujących za komentarze pod zdjęciami wygrywa najciekawszy:))
wklejm linl do strony głównej
Ĺťyj KOMFORTOWO | Facebook

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

na 3 serduszka zagłosowane - anonimowo ::):

powodzenia w konkursie

kwiatuszek9876

75sylwia Arisa ma do tego tyle że pewnie osoby tak jak ...... muszą się uwziąść na kimś i pisać na kogoś bo przecież nie można żyć normalnie więc nie zwracajmy na to uwagi .
Bo wejdzie ktoś parę razy na wątek i myśli że zrobi awanturę !!!!!

awantury zazwyczaj zaczyna ten kto wtrąca sie nieproszony o wypowiedz ::):

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ten wątek powstał właśnie po to, abyście mogły prosić o głosy w konkursach.
Wiedziałam, że zgadzając się na kolejny konkurs będą jak zawsze problemy, ale uwierzcie nam nie jest przyjemnie, jeśli za każdym razem przy takich konkursach są "awantury"
nie o to chodzi ani nam, ani sponsorom.

W takich sytuacjach, jaka miała miejsce przed chwilą- lepiej wziąć głęboki oddech i nie dać się sprowokować ;)

życzę wam spokojnej nocy i ciepła w sercach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...