Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka
Ja nocka średnia bo nie spałam od 3 do 5. Taki mały trening przed kwietniem.
Jbio oby córeczce przeszło szybko i w nic się nie przerodziło.
Maritta dzięki za podpowiedź. A jak masz czas to napisz jaki polecasz, jaki kupiłas i gdzie?
Czy przez internet?
Poważnie rozważę zakup takiego urządzenia.

Pozdrawiam wszystkie forumowe mamusie. Życzę udanej i rodzinnej niedzieli.
My siadamy do kawki.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3qtkf9b22ggko.png
http://www.suwaczki.com/tickers/thgfdqk31s01w6rm.png"]http://www.suwaczki.com/tickers/thgfdqk31s01w6rm.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Monika_84r

Clauwi no to miałaś aktywny dzień i w tygodniu też się zadzieje! Pokażesz nam efekty wizyty u fryzjera? Dzielna babka z Ciebie, ciekawa jestem tej metamorfozy :)Zazdroszczę tego elektronicznego sterowania i ciepła pod pełną kontrolą :) ps. A Ty nie miałaś odpoczywać?! ;> Hm.. czy mi się coś kiełbasi?

odpoczywac musze i sie staram jak mog, ale po tygodniu lezenia to musze sie wyrwac z domu bo bym oszalala:)

dorcia1989

Clauwi wooow to zmiana sie szykuje :D jak rozumiem na ciemniejszy kolor sie farbniesz? Znudzila sie fryzurka czy jakis inny powod decyzji? :) ja kiedys sie pofarbowalam na blond i powiedzialam sobie NEVER EVER ja zostaje przy naturalnych,ale jak juz znajduje siwe wlosy to troche miekne ;) o jak juz cos to wlasnie na jasniejszy a nie na ciemniejszy bo wygladalabym jak truposz. Co do lezenia i odpoczywania sie nie wypowiadam bo juz parokrotnie o tym mowilam a widze gdzie to macie :P

ja od 10 lat farbuje sie na blond jasniejszy lub zwykly a z natury mam baaaaardzo ciemny braz i nie wygladam w nim dobrze:P hehe ale od wieloletniej henny mam strasznie zniszczone wlosy (a mam takie do lini stanika) musze sciac i to raczej tak radykalnie do ramion zeby pozbyc sie tej spalenizny :/ a kolor nie mam bnladego pojecia co zrobic, juz nie chce takich jasnych jak mam teraz i mysle o jakims cieplym jasnym brązowym hmmm nie wiem niech mnie zrobi jak uwaza byle dobrze hehe efektem sie na pewno pochwale:P

jbio
DORCIA ten mój M to czasem taka dupa wołowa.
No nic Misia już ma dawno zaaplikowany anty gorączkowy syrop , oby przeszło szybko.
Kochana najedz się faworków i za mnie, bo mam lenia i jeszcze nie robiłam z tego przepisu od Gosi.

oby przeszlo... moj to taki panikarz jest ze nawet jakby 38 nie mial to by mnie do szpitala wysylal :)

anna_262
takiego urządzenia.
.

polecam, tez mam i jest rewelacyjny, i dla nas i dla mlodego

zbieram sie i jede z chlopakami na sale zabaw :P poszaleja a ja sie kawy napije heh

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie :)

Monika może i masz rację, że to ta pogoda nie nastraja mnie pozytywnie...
Brak promyków słońca zawsze działał na mnie depresyjnie ;) Ale nie jest ze mną tak źle ;)
Rok temu gorzej znosiłam zimę - marzłam na przystankach, marzłam w pracy, ciągle chorowałam i humor był do bani. Dwa lata temu miełam deprechę już z konkretnego powodu. Trzy lata temu przeżywałam osobistą tragedię... A cztery lata temu siedziałam zdołowana w Irlandii ;) Także to i tak jest najlepsza zima od wielu lat, a smutek pewnie tylko chwilowy :)

Wczoraj rzeczywiście dałaś czadu z pisaniem ;) Mało co teraz pamiętam - wybacz ;)
Fajno, że siostra szykuje dla Ciebie taki super prezent :)
Twoich odlotów współczuję :(

Dorcia a Ty nadal połamana biedaczysko :( Bardzo mi Cię żal... Mnie dokuczają bóle krzyżowe, ale nie aż takie, bym nie mogła wstać, czy się obrócić na drugi bok... W pierwszym trymestrze było parę takich dni, że tak strasznie mnie bolało, że nie umiałam się ruszyć, lekarz mi potem powiedział, że to przez prostowanie tyłozgiętej macicy...
A teraz póki co nie narzekam, bo myślałam, że będzie gorzej ;)

Dorcia i wiesz, życzę Tobie/Wam byście po znalezieniu pracy poczuli się niezależni finansowo, bo ja na przykład mimo posiadania pracy nie czuję się tak ;)
Moi rodzice ciągle nam pomagają... Mój mąż, jak to facet, nie lubi, gdy biorę od nich pieniądze, tak więc nawet mu się już nie przyznaję...
A mama oddaje mi za każdą wizytę u ginekologa, dentysty... Czasem da na jakiś ciuszek...
Teraz byłam w piątek u rodziców i mama mówi do mnie, że ma takie życzenie żeby mi dać 100 zł... To wymyśliłam, że pojedziemy do Bigi i tam prawie wszystko wydałam ;)
A moi rodzice nie są wcale zamożni... po prostu tacy już są, że nic dla siebie, a wszystko dla nas - dzieci...
Ale nie czuję bym żerowała na nich, widzę jaką im sprawia radość, że mogą mi pomóc :)

Dominika właśnie tę samą listę dostałam na SR :) Jest na niej i aparat fotograficzny, i telefon z ładowarką ;) Lista dla najbardziej wymagających ;)

Clauwi super pomysł ze fryzjerem :) Lubię metamorfozy ;) Pierwszy raz farbnęłam się dopiero po maturze. Ścięłam naprawdę krótko moje długie ciemnoblond włosy i zrobiłam się na rudo :P Poszłam tak na rozdanie świadectw i wiele osób nie mogło mnie poznać :D Potem wiele razy zmieniałam fryzurki :) Zdjęcia z fb to moje zmiany z ostatnich 3 lat tylko ;) Teraz mam włosy ciemne i długie, ale też muszę się wybrać do fryzjera, bo ostatni raz farbowałam się w połowie listopada... Włosy szybko mi rosną, a że mam już sporo siwych, ładnie to nie wygląda :) No i korci mnie by kolorek też troszku zmienić ;)

Aśka przkro mi, że znowu choróbsko Was nawiedziło :/ Rzeczywisćie bardzo często dziewczynkom coś dolega :( Może klimat im nie sprzyja...

Maritta już niedługo zobaczysz Juniora :) A młodszy Juniorek ładnie już sobie waży ;)

Wybaczcie, że tak wybiórczo :)
Miłej niedzieli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

Agata ojj ja to bym jesień i zimę zlikwidowała całkowicie :P W sumie jesień i zima mogą być- ale tylko takie ze słońcem!! Nie da się żyć kilku miesięcy pod niebem wiecznie za chmurami, mi jest strasznie ciężko i właśnie tak depresyjnie wtedy.
Co do niezależności to nawet się nie łudzę, że od razu tak będzie, pewnie dopiero jak oboje byśmy znaleźli prace to by się coś zmieniło, ale co wtedy z dzieckiem? Jak jedno i drugie na 6 rano dajmy na to albo oboje na drugą zmianę z kolei- do 22ej? Kurcze nie wyobrażam sobie tego zupełnie.. Ale do tego trzeba dożyć ;) Ja minimum rok chcę spędzić z dzieciątkiem, raczej nie dłużej niestety.. ale takiego roczniaka gdzie oddać, komu? Pracować tylko żeby opłacić nianię? czy prosić teściową, czego byśmy niebardzo chcieli?? Aj wogóle mi się o tym myśleć nie chce bo głowa zaczyna boleć :P
Póki co za godzinkę do rodziców ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

:36_1_22: pessar założony, myślałam że będzie gorzej i dłużej :D
Dorcia zazdroszczę faworkòw...zjedz kilka za mnie :D
Agatka, ciesz się i bądź dumna że masz takich rodziców bo to skarb! Moi też wszystko dla dzieci....
Anna, zazdroszczę kawki!!!!! Nebulizator kupiliśmy u ciotki w aptece, doradziła firmy Diagnostic, koleżanka mówiła też o Philips. Ten mój trochę głośny, ale podobno nie ma takich super cichych... I to super sprawa bo nawilża nosek i gardełko. Żałuję, że tak późno kupiłam... Może Gosial jeszcze coś doradzi :D
Jbio, zdrówka dla Misi... Jak ja nie lubię jak dzieci chorują :-(
Monia, o ile dobrze pamiętam i Ty za szykowanie wyprawki się bierzesz :D i gratuluję prezentu!

http://www.suwaczek.pl/cache/957a9d4353.png

Odnośnik do komentarza

Agata ja podobnie od jeżyka po wlosy do pasa od bialego do czarnego przez róż, fiolet i rudy przeszlam... niestety moje kombinatorstwo odbilo sie na wlosach i teraz to dramat :) musze to sciac :/ a szkoda mi troche bo lubie dlugie wlosy :D

Marita - teraz sie przyzwyczaic do krazka i bedzie git :) na pewnie bedziesz spokojniejsza wiedzac ze pessar trzyma szyjke :)

a my wrocilismy z sali zabaw, siedzialam i robilam zdjecia a m latal z mlodym heheh wyszedl bardziej spocony od Adama :D maamazaprosila nas na obiad wiec pojadlam za pięciu hehe teraz chlopaki poszli spac a ja leglam na kanapie:P

Odnośnik do komentarza

Joł laseczki ;)
Maritta - ważne że dzieciątko zdrowe, nie Ty jedna z tym cudem założonym chodzisz, więc głowa do góry :) ej mi mówią że 1700 g to duże dzieciątko będzie a Twoje 2000g to dopiero duży bobas :D
Clauwi - narzekajacymi sąsiadami to nie ma się co przejmować, skoro nic nie robicie to mogą gadać i gadać ;)
Nastka - ale Ci krwi dużo pobrali a czemu tak ?? na jakieś specjalne badania ??
Kofiak - dobrze że masz neta Ty internetowy maniaku ;) zadzwoń do biura obsługi co by Ci limit zwiększyli bo nie umiesz żyć bez kwietniówek ;)
Natalia - u mnie z koleji ze zwolnieniem jest tak że 17 stycznia poszłam na L4 a mój pracodawca do tej pory nie dostarczył tego do zus-u ;/ więc jestem bez kasy póki co ;/
Monika - Ty to ciągle gdzieś biegasz, jak nie lekarz, do urzędu. Odpoczywaj trochę kobieto ;)
Dorcia- ja Michała obcinam sama co 2 tygodnie, więc On nie narzeka bo jedziemy na łyso ;) Ty to naprawdę najbardziej połamana jesteś, no Kamila zagoń niech Cie porządnie wymasuje to moze przejdzie ;) zdrowiej babo jedna :* poczekaj trochę do wiosny i wszystkie smutki miną :) słonko wyjedzie a my na spacerki z dzidziolkami :) Kamil znajdzie pracę i będzie fajnie :D DAWAJ FAWORKI !!!!!!!
Maleńka- wracaj na forum i nie smuć sie :) zakupki są najfajniesze, wiem że człowiek nie ma kasy, ale rzeczy dla maluszka i tak trzeba kupić, dobrze że udało się ukochanemu z przedłużeniem stażu
Dominisiak - odpoczywasz ?? Listę można zrobić ale pewnie i tak ja zapomnę o połowie rzeczy i tata będzie musiał mi dowieźć :)
Aśka - a jak wedzajna ? Przechodzi ??
Agata- kurde ja za kocyk dała 60 zł, ale kupowałam go w smyku i to dlatego ;/ no następnym razem będę bardziej cierpliwa, zjedz cos słodkiego na poprawę humoru :)
Anna - nasz laptop też tylko na kablu bo na baterii działa jakieś 45 minut a ma 3 lata ;/ nie mamy kasy żeby kupić nową więc jedziemy na tej którą mamy
Gosial - i Ty połamana ? oj nie dobrze, leżeć odpoczywać i masować :D
Boże człowiek 2 dni nie zagląda a tu miliony postów. Okropne baby :)
W piątek wzięłam się za sprzątanie i obiad więc mnie wciągnęło :D
W sobotę za to tatuś chciał zrobić mi prezent i .... kupić samochód ;) niestety nie było żadnego fajnego więc trzymamy kase dalej i szukamy autka ;) na wieczór małżonek zamówił pizze :)
Dziewuszki zauważyłyście że lutówki mają 200 stron a my 1100 !! ode mnie obrazek pięknisty ;) SMACZNEGO !!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki.
Dorcia żuć faworkami :D
A propos ,jakiś czas temu któraś podawała przepis na faworki,a ja trąba składniki przepisałam ale przepisu już nie ,więc proszę by się przyznała która to była i napisała mi jak zrobić te pyszności.Właśnie się przeszłam do sklepu po składniki i zastanawiam się by zacząć działać w kuchni.
Maritta a to coś co Ci zakładali to co to i po co? ,bo pytałam i się nie dowiedziałam .

Na razie dziewczyny :)

KOBIETA WIERZY ,ŻE 2+2 ZMIENI SIĘ W 5 JEŚLI BĘDZIE DŁUGO PŁAKAĆ I ZROBI AWANTURĘ

http://www.suwaczek.pl/cache/7566a8eddf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0dc24c5de1.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/39157.png

Odnośnik do komentarza

Czesc wieeczornie !! Ja szykuje kolacje i zaraz bedziemy szamac , humor ok ale jakos nie mam weny do pisania ;)

Clauwi powodzenia u fryzjera i czekamy na rezultaty , ja farbuje sama na złocisty blond i zadowolona jestem ;)
No i fajnie ze niedziela udana i najadlas

Doris pierwszego zwolnienia pracodawca nie daje do Zusu - pierwsze 33 dni on opłaca ;) smacznej pizzy !! No i udanego kupowania auta !!:)

Dorcia smacznych faworkow i w ogole na pewno caly obiad itd bylo smaczne ;)

Maleńka przepis wrzuciła Gosia ;) Co do passera zaklada sie go na szyjkę macicy zeby sie nie pogłebialo rozwarcie czy skracanie ;) Milego pichcenia !!

Maritta super ze paser juz jest i teraz tylko czekac na rezultaty ! trzymaj sie mamuska ;) a juniora zacałujesz jeszcze chwila ;)

Dominika bogata ta lista ;) jak dla mnie za duzo wszystkiego ;) przynajmniej mi sie wiekszosc nie przydała w szpitalu ;) Aparatu nie wziełam T przyjechal z nim ;) szkoda by bylo by zwineli

Milego wieczoru !! wszystko czytałam na bierząco ale nie bardzo wiem co jeszcze napisac ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

No tak podejrzewałam, że dużo nie będę miała do nadrobienia, ale bez przesady dziewczyny, kilka postów? :P niedziela jest więc wybaczone :D i rzeczywiście już 1100 stron pękło, eh kolejny powód żeby cieszyć się z terminu na kwiecień- takie fajne dziewuchy mi się trafiły ;)
Maritta widzę od razu poprawę humorku, tak trzymaj!!
Doris dziękuję za dobre słowo :* mam nadzieję, ze u Ciebie sprawa z kaską szybko się wyjaśni i pieniążki na kolejny zakupowy szał przyfruną :D
malenka no gratulacje wypieku :D
clauwi a pewnie że szalej :D od 6 do 22 masz pełne pole manewru ;)
Malaga smacznej kolacji choć pewnie już zjedzona :P
U rodziców cudownie. Ulka przez trzy tygodnie normalnie się zmieniła ;) Gada jak najeta i słownictwo jej się ubogaciło ;) Szkoda mi Asi bo od jutra zaczyna pracę od 8-18 (w swojej starej świetlicy plus teraz jako pedagog szkolny na zastępstwo) i same widzicie jak się z Ulką będzie widziała- szykując ją do teściowej i potem szykując ją w domu do spania i widzę jak mocno to przeżywa, do tej pory pracowała 3 dni w tygodniu na popołudnia więc inaczej. No i ja tak chciałam pomóc ale teraz nierealne żeby za nią biegać, żeby w porę reagować (bo lubi dziewczyna "życie na krawędzi" :D) dzisiaj po kilku godzinkach siedzenia przy stole (w międzyczasie leżenia na kanapie) ciężko mi było wyjść i jak doszłam tutaj to poprosiłam tylko Kamila o pościelenie łóżka, ległam i leżę do teraz.
Schaboszczaki mojej Mamy będą mi się śniły po nocach hehe tak jem jem i nie wierzę, aż musiałam spytać czy to pierś czy schab, jak się dowiedziałam, że schab to chciałam ją wyściskać :P I to nie to, że to u Mamy to lepsze, bo wróciliśmy do domu a Kamil do mnie z rozmarzeniem: "ej Dorka no i weź porównaj schabowy od twojej mamy i od mojej.." ;) Zjadłam chyba po faworku za każdą, która o to prosiła :D ;) Jakieś 8sztuk i 4 (!:hmm:!) pączki domowej roboty. Ah.
No i żeby nie było powrót do rzeczywistości- wracamy i nie można znaleźć NIC na swoim miejscu, ogólnie pokój teoretycznie w stanie w jakim go zostawiliśmy tylko rzeczy które zawsze leżą w innym miejscu teraz leżą w innym (w domyśle lepszym). Ale jak zobaczyliśmy xbox do góry nogami to nawet mi serce zamarlo, szczególnie, że włączył się dopiero przy którejś z kolei probie. Kamil poszedl perswadować z teściówką o co jej chodzi i czemu to robi no i od slowa do słowa ona mówi: " to żyjcie sobie w syfie!" WTF?? Specjalnie sprzątałam przed wyjściem żeby nie powtarzał się stary scenariusz a ona z takim tekstem, że aż mi się smutno zrobiło.. Gdyby nie ta szkoła rodzenia i gdyby nie schody w moim domu ktore teraz są jak mount everest dla mnie to jak Boga kocham spakowalibyśmy się i jechali do rodziców. Mam dość życia pod czyjeś dyktando i w atmosferze kiedy co dwa dni jest kwas, dwa dni spokoju i tak w kółko.. Noooo to się pożalilam kolejny raz :)
A żeby zakończyć miłym akcentem to mam 3 wieeelkie torbiszcza ciuszków ;) Z tym, że są to takie od pół roczku do 4 lat ale jest dosłownie wszystko, bluzy, bluzki, spodnie- szok jak to wszystko pooglądałam ;) Ja takiej garderoby nigdy nie miałam :P I tak więcej jak połowa jest z Nexta więc naprawdę w dobrym stanie mimo, że używki. Teraz już nie może być dziewczynki :P No więc brakuje mi bodziaków śpiochów i pajaców na początek, a potem z głowy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Tomek z Kacprem pod prysznicem wiec i ja na chwilę ;)

Maleńka gratuluje udanych wypieków !! Wyślij pare !!:D:D

Dorcia super że wyjazd udany ;) widze że psychicznie zaraz lepiej ;) No i schaboszczak :D miło że Kamil świadomy ze mamuśka nie jest "idealna" ;) a co do sprzatania i tekscie o syfie u mojej teściowej to samo , tylko Ty masz Kamila po swojej stronie a u nas było troche inaczej , eh jak dobrze chociaz te 5 km dalej ;p trzymaj się !:) No i super ze ciuszki wpadły !! To ma Michaś garderobę ;) a nexta bardzo dobre ciuszki ;)

Pisałam wam ze zarezerwowałam huśtawkę , wczoraj napisałam ze ją kupie ma mi tylko napisać czy ponowi aukcje czy jak i zakupie , wiec napisał mi facet ze wystawi ją znów na allegro i wysle link , i zamiat kutwa napisac najpierw do mnie maila to wystawił ją potem wysłał a ze niedziela nie weszłam od rana i kutwa ktoś ją kupił ,normalnie zaczełam sie śmiać bo co mi zostało . masakra ;p bałwan :D

Nic ide pod prysznic i do łożka , dzisiaj mi mocno brzuch twardnieje i słabo czuje ruchy jak jutro nie bedzie lepiej to skikne do lekarki

Miłej nocki !!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Malaga dobra akcja z huśtawką :P No właśnie ja się nie znam na tym allegro kurde i boję się, że sama tak kiedyś zawieśniaczę :P Okazja jeszcze niejedna się trafi na huśtaweczkę :) Mi dzisiaj też brzuch się stawia, ale podejrzewam, że od siedzenia, no i od spięcia przede wszystkim, ale ruchy są- słabsze jak zawsze przy skurczach ale są. Mam nadzieję, że przez noc Ci przejdzie
No nic, ja zjadłam trochę ptasiego mleczka zamiast kolacji hehe dostałam od Dziadka wzamian za faworki, wiecie, taka wymiana handlowa :P a teraz spać, jutro rano "lecę" z moczem ;) do jutra!
p.s. Anka pewnie leży gdzies w słońcu na hamaku a kofiakza dużo filmów z neta naściągała, że jej transfer zabrali znow ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Dorcia - współczuje życia z teściową, my nigdy nie mieszkalismy z kims, od poczatku sami, moi rodzice ok nie sadze by bylo zle, ale z tesciowa za zadne skarby swiata nie zamieszkalabym !!!! ona na stale jest w kanadzie od prawie 20 lat i przylatuje na dwa tygodnie raz na 5 lat ... uwierzcie mi ze te 2 tyg to koszmar... spi u nas i mam stale mieszkanie przemeblowane, moje pamiatki i ukochane swieczki albo wywalone albo pochowane gdzies po szafach i ciagle strofowanie ze wszystko robie zle... masakra... na szczescie m trzyma moja strone ale mimo to wizyty sa meczace :)

Odnośnik do komentarza

Witam z rana ;)
Nie śpię od 5 ;) Dzidziuś od 6 :yes: Ale zaraz zmykamy z powrotem pod kołderkę ;)

Doris no popatrz, myślałam, że może kupiłaś ten kocyk taniej... Ale Smyk się ceni ;) Ja tam nawet nie wchodzę... Można się zdołować ;)
Mówisz, że zaraz mamy marzec hehe ;) Ale ja też jakoś tak czuję, że luty zleci szybko :)
Trzymam kciuki za szybką wypłatę, i za znalezienie odpowiedniego autka ;)

Dorcia fajnie, że tak miło spędziłaś dzień u rodziców :) Szkoda, że nie możecie się do nich przenieść... Widzę, że teściowa coraz częściej Ci działa na nerwy... Podziwiam, że już tyle z nią wytrzymałaś :)
Super, że wpadło tyle ciuszków :)
Pozytywnych wyników z moczu i krwi!

Natalia a to pech z tą huśtawką :/ No szkoda, że źle się zrozumieliście z panem sprzedawcą ;) Ale na pewno znajdziesz jeszcze niejedną ciekawą ofertę :)

Ja zamówiłam wczoraj przez allegro używany śpiworek do spania :smile: Bardzo podobny (jeśli nie taki sam) widziałam w TKMaxx, a był sporo droższy :) Ten podobno w idealnym stanie, zobaczymy jak dojdzie ;)

Teraz przymierzam się do zakupu pościeli i tak sobie myślę, że zrezygnuję z przybornika na łóżeczko... Czy któraś z Was miała i używała go ?
Bo dojrzałam chyba do myśli, że jest on zbędny ;) Ładnie wygląda (przynajmniej dla mnie, bo pewnie nie dla każdego :wink:), ale czy taki pomocny ?
Chyba wolę jednak kupić jakieś fajne koszyczki na komodę :)

Dzisiaj będę miała zajęty dzionek, i nawet jeśli znajdę czas na forum, to pewnie tylko na czytanie ;) Musimy z mężem ogarnąć mieszkanko, potem obiad, potem SR, a potem przyjeżdżają do mnie dwie ciotki ;)

Tak więc życzę Wam miłego poniedziałku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09ked4pby06.png

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg3tjq40e0glj2.png

Odnośnik do komentarza

czesc Dziewczyny :) jejku jakie pustki :) nadrabiałam Was regularnie w weekend , ale oczywiście nie chciało mi się nic odpisać :) takiego lenia mam , że szok..... jeszcze totalnie wypierdziana sie czuje :D
W sobote pojechalismy na ten turniej i sie wymeczyłam jak nie wiem co.... siedzenia były okropne , brzuch mi sie sciskal :D poza tym bylam sama pcią piękną i sie dziwnie czułam wsrod tylu facetów :D
Po powrocie zrobilismy obiadek i ..... poszliśmy spac :D:D wstalismy po 19 .... normalnie nie wiem jak mu to zrobiliśmy :D ale byliśmy totalnie nietomni :D przez co posiedzielismy do poźna a wczoraj wstalismy kolo poludnia :D Jaśko juz nie wytrzymywał na lewym bo i tak mnie bombardował, że byłam zmuszona wstać :D
Po południu R. naprawial komus komputer i tak sie nabluźnił :D :D:36_1_21::36_1_21: stwierdził, że ostatni raz takiego stacjonarnego rzęcha naprawia, bo tylko szkoda czasu na to :D jeszcze mieli 40 GB zdjec i musial to wszystko pozgrywac ....... masakra :D :D

Ja siedziałam i łapałam okazje ciuszkowe na allegro :D i stwierdziłam ,że musze sie uspokoic,bo juz prawie bez funduszy zostalismy. Tylko jeszcze musze upatrzec gdzies takie, spiochy, pajace, polspiochy, kaftaniki i rampersy, czyli rzeczy bieliźniane .... Macie cus takiego na oku? To sie podzielcie :P

Aaaa jeszcze pragne sie pochwalic, że na 11:20 ide do drugiej przychodni gdzie przyjmuje moja lekarka zobaczyc Jasiulka :) wiec dzisiaj ja mam nadzieje pochwale sie waga Maluszka :)

Teraz trzeba cos zjesc i zaczac sie szykowac,bo z moim tempem to sie zejdzie :)

Milego dnia Mamuśki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Witam prykrasnyje dzielczata ;)
Ja juz wrocilam z laba masakra kolejka ze szok, nauczka zeby w pon nie chodzic do laboratorium :) oczywiscie wszyscy kurczowo sie trzymaja kolejki i w dupie maja, ale chociaz odpusciliby sobie wgapianie sie w brzuchol w takim razie.. Boje sie dzisiejsze wyniki odbierac normalnie.. ;/ ale zobaczymy, moze mnie przeczucie myli i tryskam hemoglobina :P Kamil zakazal mi isc na szkole rodzenia moze to i racja bo teraz przejscie do szpitala po drugiej str ulicy to duzo, jutro popytam doktorka, najwyzej bede raz w tyg chodzic na mierzenie i sluchanie bo tego nie odpuszcze. Chcialabym wrocic do normalnosci..
Apropos wracania do normalnosci to obudzilam sie w nocy dwa razy :D chyba zmeczenie materialu znowu i przede wszystkim katar i bol gardla zelzal :D to na bank przez syrop z.cebuli mojej mamusi ;)
Anna powodzenia na wizycie zaciskam kciuki i czekam na wiesci!!!!!
Nastka alez humorem tryskasz, no nie moge.:D mila odmiana ;) Tobie tez zycze rychlego podgladania Jaska i chwal sie wynikami, ciekawe czy Maritty juniorka i Doris Bartusia przebije waga, obstawiamy ?:P
Malaga czyzbys jednak jechala do pani doktor bo widze, ze sie nie odzywasz. Oby nie bylo potrzeby a jesli pojedziesz to naciesz oczy malenka Rozalka :) aha i wrocilam i po wczorajszym zabralam sie za sprzatanie.. od dzisiaj nie dziwie sie Twojej schizie apropos sprzatania jesli slyszalas codziennie takie teksty ;)
Milego poniedzialku, odzywajcie sie kobietki bo zostajemy w tyle ;)
A wiecie co, ja przezywalam styczniowki jak sie rozpakowywaly, teraz siedze na lutowki zerkam, marcowki to juz wogole a jak my sie zaczniemy rozpakowywac to zawalu chyba dostane ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Dawaj Dorcia obstawiaj :P chociaz mam przeczucie, że dziewczyn nie przebije :D we mnie jest długa , chuda żaba :P mówie Ci :P a Malaga to pewnie jeszcze śpi :P ostatnio coś tak się Nam rozleniwiła :D
a zeby nie było tak radośnie od poniedziałku R. właśnie dzwonił,że samochod sie pospuł... coś z elektryka ehhhh jak działa to działa a jak sie zepsuje to zapewnie cos konkretnego :/ fuck jakbysmy mieli mało wydatków :/ dupa dupa dupa dupa dupa dupa

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Nastka ja tez obstawiam, ze nie przebijesz no przynajmniej Maritty :)) wspolczuje problemu z elektryka bo mielismy problem w poprzednim samochodzie i uh kasozerne to.. :/ ale u Was pewnie jakis drobiazg poszedl ;) a co do Malagi to widzialam jej podzeiekowania z dzisiaj dlatego sie zastanowilam, ale moze wczoraj po polnocy jeszcze buszowala poprostu ;) moj Michas sie wypina od rana :P

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...