Skocz do zawartości
Forum

euro 2012 oglądacie?


Rekomendowane odpowiedzi

rorita
Raszia też miała Nas rozwalić i co :smile_jump: Normalnie czuję w kościach ,że będzie dobrze :36_7_8:

ja bylam jedna z tych,co byli przekonani ze ruskie nas pokonaja:lup:
i tak mnie wygrana czech z grekami wq.....

no to teraz czekam z niecierpliwoscia na sobote:D
i jak sie poswiece dla naszej druzyny-w sobote mam babskie wyjscie do kina i na pogaduchy,ale wroce na czas:D
musze:lol:

Odnośnik do komentarza

drucilla
rajciu, ale z Was optymistki -miło czytać :yes: Ja tak trochę mniej. mam wrażenie, ze z Czechami to będzie nasz mecz ostatni. Czechom prawdopodobnie będzie wystarczył remis (bo wątpię, żeby Rosja przegrała z Grecją) a nas interesuje tylko wygrana. Ergo, Czesi pewno postawią na postawę czysto defensywną, a przy takim układzie łatwo się będzie nadziać na kontrę, no i wiadomo co z tego może wyniknąć../

Dokładnie.Remis z bolszewikami dobry, ale teraz żeby tylko Ruskie się nie podłożyły z Grecją.Mówiło się że pepiczki słabe, a mimo wszystko dowalili Grekom.Bo wystarczy remis pepików i zostajemy z niczym

Wczorajsza gra Polaków -byli dobrze.Pierwszy kwadrans ostro parli do przodu i wydawało by się że jesteśmy faworytem w tym meczu.Jednak potem siły opadły.Pod koniec meczu wiać było mega zmęczenie u chłopaków i grali na czas.Jednak 1:1 daje wiarę ;) Kubo dziękujemy !!!A Smuda to paranoja.Czy on nie zna słowa -ZMIANA??

Co do awantur na ulicy.Od początku wiadomo było że Polscy kibice nie pozwolą sobie na to żeby bolszewickie wszy robiły sobie jakieś przemarsze w Warszawie.

I jestem tak ciekawa na prawdę ile z Was kibicuje na co dzień swoim drużynom również i Polsce, a nie tylko gdy impreza typu Euro czy MŚ :happy: Bez urazy za pytanie.Bo wśród moich znajomych jest teraz ''moda'' na kibicowanie, a nawet nie umieją wymienić 5 piłkarzy grających w składzie lub wytłumaczenia co znaczy karny , spalony itd

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy

I jestem tak ciekawa na prawdę ile z Was kibicuje na co dzień swoim drużynom również i Polsce, a nie tylko gdy impreza typu Euro czy MŚ :happy: Bez urazy za pytanie.Bo wśród moich znajomych jest teraz ''moda'' na kibicowanie, a nawet nie umieją wymienić 5 piłkarzy grających w składzie lub wytłumaczenia co znaczy karny , spalony itd

ja jestem kibicem od wielkich imprez:D

i ani sie nie wstydze,ze np poznaje pilkarzy w czasie meczu:D
a spalony to wiem dokladnie:D wczoraj sobie zrobilam powtorke na wiki:lol:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przez większą część roku zmuszona do kibicowania, bo mój mąż to zapalony milanista. Jak jeszcze byliśmy narzeczeństwem, co chwilę miałam przepydkę ze składu drużyny:)
Naszym kibicuję tylko od święta, ale zawsze lubiłam oglądać mecze piłki nożnej i zaraz włączę tv, bo wkrótce rozpocznie się mecz Włochy:Chorwacja. Oczywiście kibicuję Włochom, jakże mogłoby być inaczej:) Mąż by mnie chyba zabił:hahaha:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60701.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6afb64d460.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...