Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Ewa ja robię z kilogramowymi ciężarkami.Jeśli to będzie Twój pierwszy trening to weź sobie 0.5 kg, bo przy kilówkach ręce Ci odpadną po 7 minutach

ja sobie z Mel pocwiczylam ramionka:D
ale nic nie mialam w lapkach-ale sobie wezme nastepnym razem,i tak jak proponujesz Ewce,tez sobie wezme mniej:wink:

z tego drugiego filmu,to pocwiczylam,chwile bo mi pociecha sie wybudzila,a pozniej Mel mi uciekla:lol:
wiec tylko poszukalam na youtube pana od brzuszkow,i pomeczylam sie znim:D

a co na pupe polecacie?

teraz moj m bedzie mial urlop,to moze bedzie latwiej znalezc czas na wrocenie do biegania:wink:

Odnośnik do komentarza

Helena

a co na pupe polecacie?

Ja na pupę lubię ćwiczenia z gumami w pozycji kiedy się klęczy na kolanach i podpiera rękami. Postaram się wieczorem jakiś filmik znaleźć, bo w pracy niestety blokada.
Tylko fajną gumę ciężko kupić (albo po prostu ja taka mało zdolna jestem he he), taką żeby miała uchwyty na ręce i na stopy. Na fitnessie ćwiczymy na takich właśnie, a w domu mam zwykłą taśmę z Decathlona i leży zakurzona w kącie :)

Odnośnik do komentarza

Mi to tylko ćwiczenia na brzuch sa potrzebne bo z pupą nieskromnie powiem, nie mam problemów. Wydaje mi się że od hula-hop mi sie ujędrniła. Nogi tez mam szczupłe, tylko ten brzuchol, no i ramiona troche przyduże ale tak jak wcześniej pisałam, zawsze takie miałam...

Ja nadal wagi nie mam takze nie wiem czy sa jakieś postępy :lup:

Ostatnio wieczorami po godzince gram z małym w piłkę na dworze to może coś ruszy u mnie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza

ja mam na tylku celulit:lup:
musze cwiczeniami go przegonic:wink:

ja sie opuscilam z hula-hop,
wkurza mnie to,ze na takie rzeczy mam czas tylko wieczorami
a wieczory czasem tez mialam zajete:/
teraz wakacje dzieciaki maja,ja razem z nimi,zaraz m do nas dolaczy-wiec musze to wykorzystac:usmiech:

Odnośnik do komentarza

ana27
Mi to tylko ćwiczenia na brzuch sa potrzebne bo z pupą nieskromnie powiem, nie mam problemów. Wydaje mi się że od hula-hop mi sie ujędrniła. Nogi tez mam szczupłe, tylko ten brzuchol, no i ramiona troche przyduże ale tak jak wcześniej pisałam, zawsze takie miałam...

Ja nadal wagi nie mam takze nie wiem czy sa jakieś postępy :lup:

Ostatnio wieczorami po godzince gram z małym w piłkę na dworze to może coś ruszy u mnie :)

Zazdroszczę szczupłych nóg.
Ja pośladki i uda mam, że tak powiem, jak do murzyńskich teledysków :glass:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Ana z tego co się orientuje to brzuch schodzi jako ostatni...Co do moich efektów to tak zmniejszył mi się , ale ja dodatkowo stosuję pas piankowy by wypocić mój bębenek na maxa :)

Oopsy to chyba od budowy zależy. Ja jestem typowa gruszka z dużym zadkiem i brzuch bez problemu zrzucam tak, że żebra sterczą, a pupsko jakie było takie jest :)

Odnośnik do komentarza

Racja-też zależy od budowy.Ale jak masz wysiłek dobrany do danej partii ciała to po jakimś czasie zejdzie co nieco ;)

Daff nie mogę ćwiczyć bo mam problemy z nogą.Skręcona kostka z całkowicie zerwanym kompleksem więzadeł bocznych.I tak 2 lata już ... teraz siedzę na zwolnieniu 4 tyg minimum.Za 2-3 tyg zaczynam fizjoterapię i seria zastrzyków.Wczoraj miałam przedsmak zastrzyku i rozryczałam się jak dziecko.W same więzadła poszło:no: Boli i to bardzo boli do tej pory.Spałam od wczoraj jakieś 2.5 h tylko:no:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Racja-też zależy od budowy.Ale jak masz wysiłek dobrany do danej partii ciała to po jakimś czasie zejdzie co nieco ;)

Daff nie mogę ćwiczyć bo mam problemy z nogą.Skręcona kostka z całkowicie zerwanym kompleksem więzadeł bocznych.I tak 2 lata już ... teraz siedzę na zwolnieniu 4 tyg minimum.Za 2-3 tyg zaczynam fizjoterapię i seria zastrzyków.Wczoraj miałam przedsmak zastrzyku i rozryczałam się jak dziecko.W same więzadła poszło:no: Boli i to bardzo boli do tej pory.Spałam od wczoraj jakieś 2.5 h tylko:no:

Współczuję :/
Trzymam kciuki, żeby zastrzyki pomogły i było już tylko lepiej :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

ewka
ja dzisiaj zalozylam bluzke, ktorej nie nosilam tydzien- to taka podomka ;) no iii jest luzna na mnie !!! ostatnio byla opieta... a napewno sie nie rozciagnela bo byla po praniu i jest nowa-drugi raz ubrana dopiero ;)) widac w niej nawet ze ma gumke w pasie- bo wczesniej wszystko opiete bylo :D

Od jutra zaczynam ten trenig ramion ktory wrzucilyscie... zobaczymy co z tego wyjdzie...

Ewa super gratuluje, najlepsza motywacja jaka jest jak ciuszek staje się luźny:):)

Ana ja mam to samo, u mnie wszystko idzie w brzuch a nogi jak patyki-:)

Wczoraj spotkałam kolegę - którego nie wiedziałam rok czasu ( wiec widział mnie jeszcze o wadze 57kg i mówi do mnie, ze sie zmieniłam i pięknie wyglądam, ja mu na to, ze co ty mam dużo kg nadwyżki a on ze bardzo owocnie wyglądam hmy i zrozum tu facetów:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek81
ewka
ja dzisiaj zalozylam bluzke, ktorej nie nosilam tydzien- to taka podomka ;) no iii jest luzna na mnie !!! ostatnio byla opieta... a napewno sie nie rozciagnela bo byla po praniu i jest nowa-drugi raz ubrana dopiero ;)) widac w niej nawet ze ma gumke w pasie- bo wczesniej wszystko opiete bylo :D

Od jutra zaczynam ten trenig ramion ktory wrzucilyscie... zobaczymy co z tego wyjdzie...

Ewa super gratuluje, najlepsza motywacja jaka jest jak ciuszek staje się luźny:):)

Ana ja mam to samo, u mnie wszystko idzie w brzuch a nogi jak patyki-:)

Wczoraj spotkałam kolegę - którego nie wiedziałam rok czasu ( wiec widział mnie jeszcze o wadze 57kg i mówi do mnie, ze sie zmieniłam i pięknie wyglądam, ja mu na to, ze co ty mam dużo kg nadwyżki a on ze bardzo owocnie wyglądam hmy i zrozum tu facetów:):)

Kwiatuszek nie staraj się ich zrozumieć, to niemożliwe :hahaha: Najważniejsze, że się podobasz, to powinno Ci wystarczyć :)

Odnośnik do komentarza

Hello Ladys

Ja utknelam na działce,bez wagi,bez czasu na net,z marna dieta...ale dużo czasu sie zajmowałam synkiem więc dzis przyjeżdżam,pierwsze co na wagę,zeby sie dobić a tam...KILO poszło w dół!!!!!!czyli 65kg.Dzis od razu na silke uderzam,nadrobić tydzień bez cwiczen bo tylko raz mi sie udało pocwiczyc i pobiegac ale spacerów sporo.
O Widze temat cwiczen:heart:

Daffodil ja swoje gumy kupiłam w Rossmanie- za grosze nawet ok.Czerwona i zielona.
Mam tez bujaczek do cwiczen na brzuszki taki kupiłam fajny wynalazek ale w domu dużo miejsca zajmuje i złożyłam go(poczekam jak wybudujemy kiedyś dom i zrobię minisilownie:oczko:)
No i hantle 0,5 i 3 kg.
Pas neoprenowy o którym pisze Daisy super na spinning i na bieznie i wogole.Swoj na silce kiedyś zostawiam i nie moge sie zebrać zeby nowy kupic a koniecznie chce fioletowy a zazwyczaj są niebieskie i jest dużo tanich,chińskich podrob.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...