Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Pchła Szachrajka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

FrankoFelek
Gratuluję zwycięzcom!!!

p.s Uważam,że redakcja dokonała słusznego wyboru...wiadomo,że nie można nagrodzić Wszystkich!A rozżalone posty niewyróżnionych forumowiczów(ek) brzmią dla mnie jak "nie umiem przegrywać" i wprowadzają nie fajną atmosferę na forum...

Wiesz, to Twoja sprawa, jak to "Ci brzmi"... Ja mam tylko nadzieję, że na przyszłość Szanowna Redakcja zastanowi się, zanim coś zasugeruje, by potem nie było wątpliwości...
Poza tym nie brałaś udziału, zatem to chyba oczywiste, że Cię to ani ziębi, ani grzeje, możesz sobie pogratulować i pokazywać wyższość. I nie chodzi mi tu o tę śmieszną książkę za - zdaje się - 17 zł... Po co pisać o "nagradzaniu oryginalnych rymów" - gdy co i rusz rym gramatyczny albo wręcz cały wierszyk na nim oparty? Na dodatek nie uniknęły zwyciężczynie błędów ortograficznych.
Nie lepiej postawić sprawę jasno? "Nagrodzimy wierszyki, które nam się spodobają" - i tyle?

Aha, jeszcze jedno - słowo "fajny" to przymiotnik. Przymiotnik z "nie" piszemy łącznie.

PS. Uwagi na temat wierszy dotyczą niektórych utworów. Mnie też wiele spodobało się i ich autorkom szczerze gratuluję.

Odnośnik do komentarza

FrankoFelek
Gratuluję zwycięzcom!!!

p.s Uważam,że redakcja dokonała słusznego wyboru...wiadomo,że nie można nagrodzić Wszystkich!A rozżalone posty niewyróżnionych forumowiczów(ek) brzmią dla mnie jak "nie umiem przegrywać" i wprowadzają nie fajną atmosferę na forum...
Bardzo dziekuję! Twoja wypowiedź wiele dla mnie znaczy!

Odnośnik do komentarza

Bardzo DZIĘKUJĘ za nagrodę i GRATULUJĘ pozostałym LAUREATOM.

Jednocześnie pragnę przeprosić DROGĄ REDAKCJĘ za to, że w sposób zupełnie niezamierzony przyczyniłam się do niepotrzebnych uwag i nieprzyjemności, jakie spotkały REDAKCJĘ w związku z moją wygraną.
Przepraszam raz jeszcze i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ulubieniec młodszej - Reksio:)

Piesek Reksio to nasz ulubieniec!
Córeczka ceni go szalenie:)
Każdemu podaje pomocną łapkę,
no i pomysłowy jest na dokładkę;)
Reksio to każdego zwierzątka druh,
najmilszy piesek i największy zuch!

Potrójne ulubienice;) - to idolki starszej córeczki;)

Ach, trzy świnki - bohaterki,
chociaż miały kłopot wielki,
sprytnie wilka pokonały,
a łotr ten - bardzo zuchwały -
sparzył pupę, uciekł jak zając...
Więzy krwi zawsze wygrają!

Historia trzech świnek, które budowały domki i broniły się przed niesympatycznym wilkiem to ulubiona bajeczka opowiadana przez babcię:) A babcia tak genialnie wciela się "głosowo" we wszystkie postacie, że nie sposób nie polubić tej historyjki i jej dzielnych bohaterek!

Odnośnik do komentarza

Moja Patrysia kocha Czerwonego Kapturka,
I ciągle domaga się w tym kolorze mundurka.
Codziennie koszyk z jedzeniem pakuje,
I do babci swojej ( na parter) wędruje.
Za każdym razem nadziwić się nie może,
Gdzie to wilk zły chowa się o tej porze.
Jednak dziewczynka dzielna nadziei nie traci,
Że jej brat wilka zabije, o skórę się wzbogaci!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...