Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś może wpadł już na pomysł jak wydłużyć dobę? Choćby o godzinkę? Czas płynie szybko a tekstu w moje pracy przybywa powoli. Do tego weekendy mam imprezowe. W ten było wesele, w przyszły komunia. A na weselu nie mogłam z własnym Mężem zatańczyć, bo Go córki obległy :Szok:

Dziś Marysia występuje dla Mamy i Taty, a jutro Tosia. Marysia wczoraj kilka minut po zaśnięciu przebudziła się z płaczem, że nie pamięta całego wierszyka. Za to Tosia zupełnie przeciwnie, ostatnio nie chciała na próbie w przedszkolu śpiewać i mówić wierszyków. Jak mi potem powiedziała, nie chciała, bo już wszystko umie :Śmiech:

Ita o tym samym pomyślałam :Oczko::Śmiech: Nasze dziewczyny, to odrębna kategoria :Śmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam
Iwa super masz syna.

Renia potanaczysz sobie z K jak dziewczyny za kilka lat bedamiec swoich chlopakow.
Niestety recepty na wydluzenie doby nie znam, a szkoda.

U nas jutro wystep w szkole na zakonczenie roku, mimo ze ostatni dzien szkolny to 3 czerwca.
Mialam Wam dzis zdradzic co mi po glowie chodzi ale niestety w niedziele sie nie udalo, pogoda nie dopisala wiec plany przelozone na za tydzien. Potrzymam Was w niepewnosci... a tymczasem trzymajcie kciuki zeby w niedziele wypalilo bo jak nie to dopiero po moim powrocie z Polski.
Za nami fajny weekend, w sobote chlopaki bawili sie na urodzinach a pozniej wybralismy sie na kregle a niedziela byla leniwa ( deszczowa wiec czesciowo spedzona z ksiazka w reku).

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo :)

Ja też marzę o dłuższej dobie :). Póki co chodzę spać po północy zamiast o 23.00 więc w sumie mam jakby dłuższą dobę :sofunny:
Wczoraj Maciuś miał występy z okazji Dnia Rodzica a jutro ma Adaś :). Wracając w niedzielę z Jackowa na szybko w galerii handlowej szukaliśmy dla Adasia białej koszuli. Na szczęście nie trzeba było długo szukać, uff ;). Krawatu nie musiałam mu kupować bo teściowa znalazła jeszcze taki po K. Tak więc krawat przechodzi z pokolenia na pokolenie :)

Iwa - super Komunista ::):

Justyś - a tak czekałam na wieści od Ciebie, i siłą rzeczy wypatrywałam suwaczka, nie wiem dlaczego :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam

Dziubala ja ten patent na wydłużenie doby dawno już wprowadziłam. Do 1.00 działam i od 6.00 już na nogach. A i tak doby mi brak, nie mówiąc jak to wpływa na organizm. Wytrzymać jeszcze do 18.06.
Ita rozumiem, że to ma być konkurs na idealną figurę dziecka, nie mamy :Oczko:
Justys trzymam kciuki za realizację marzenia.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

No skok ze spadochronem fajna sprawa.

A ja mam dziś przedstawienie na dzień mamy u mojego przedszkolaka,mam nadzieję że da rade bo go nie było kilka dni w przedszkolu bo alergia go dopadła i ma napady kaszlu duszącego.

Miłego i ciepłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza

Witam środowo :)

Dziś u Adasia mamy przedstawienie z okazji Dnia Rodzica :). Dobrze, że wczoraj dopytałam o strój galowy, bo okazało się, że trzeba go spakować i dzieci się potem przebiorą, a z informacji na kartce i od innych rodziców wynikało, że dzieci mają od razu przyjść na galowo.

Renia - byle do 18.06., czas szybko leci (nie)stety ;)

Justyś - powiadasz, że suwaczka nie będzie na razie... :Oczko:
Za skok ze spadochronem trzymam kciuki!

Iwa - a co mały dostawał na taki kaszel duszący?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam środowo :)
Iwa - a co mały dostawał na taki kaszel duszący?

On na stałe dostaje seretide,singular5 bo ma stwierdzoną astmę a jak dostaje takiego kaszlu to rano i wieczorem robie mu inhalacje z pulmikortu a w południe berodual w aerozolu.

Przedstawienie się udało było fajne i przy okazji pożegnali 3 kolegów bo od września idą do 1 kl.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Dziś Dzień Matki więc życzę BYŚMY MIAŁY JAK NAJWIĘCEJ POWODÓW DO RADOŚCI I DUMY Z NASZYCH DZIECI! Wszystkiego dobrego kochane Mamy!

Iwa - a to już poważniejsza u Was sprawa, bo u nas jak są kaszle poranne (po nocy) to podaję tylko wapno. Zdrowia!
U nas pożegnanie 6 latków idących od I klasy będzie 16 czerwca.

Ann - przedstawienie u Adasia śliczne i wzruszające, pięknie wszystko im wyszło :Podziw:

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...