Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Starletka a troche nerwowo jezeli chodzi o prace bo mamy konkurs ogloszony na dyrektora naczelnego
poza tym mialam zawirowania w malzenstwie ale mysle ze w koncu wszystko sobie wyjasnilismy i najgorszy okres mamy za soba
w maju niestety zaczyna sie dla mnie maraton lekarski tj ginekolog, gastrolog, nefrolog a od czerwca rehabilitacja.
Martynka w lipcu wakacje w sierpniu do przedszkola zastepczego (chyba bo jeszcze nie dostalam odp)
a od wrzesnia do zerowki w przedszkolu.
Kubus (odpukac) juz nie choruje jest inny niż Martynka (dlugi i chudy;)) w przyszlym roku bede probowala go zapisac do przedszkola, zaczyna ladnie mowic
Moja coreczka ciagle nas prosi o kupno psa mamy male mieszkanko nie jestem mocna w tym temacie zupenie nie wiem jaka rasa (nie wymagajaca obcinania siersci, niska gora do kolan) jest dobra dla dzieci.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo :)

My mieliśmy weekend udany, był towarzyski, zakupowy i meczowy. Byliśmy na meczu Wisła-Górnik :Śmiech:. Wrażenia niesamowite, szkoda tylko, że akurat wtedy przeszła nawałnica deszczu i burzy, ale na szczęści dzieci się nie bały.
Otwarliśmy sezon rowerowy, mam nadzieję, że na dłużej ;). Maciuś wreszcie dał się namówić na rower i tym razem mu się podobało. W zeszłym roku był tylko raz i szybko się zniechęcił a hitem była hulajnoga :Śmiech:. Adaś też był na rowerze i nauczył się jeździć na 2 kółkach, szybko poszła nauka, pół godziny i gotowe. Ciekawe czy mobilizacja w postaci Bakugana w tym pomogła :Oczko:

Serdeczności imieninowe dla Monik!

Starletka – na szczęście wszawica było „tylko” u kilkorga dzieci, ale była :(. Potem podpisywaliśmy zgodę na sprawdzanie głów naszych dzieci.
A przed długim weekendem wisiało info, że są w przedszkolu 2 przypadki różyczki. Ciekawe w której grupie zachorowały dzieci.

Justyś
– gratulacje Ciociu!

Ania
– w kwestii małych psów to unikaj sznaucerków miniaturowych, bo to bardzo szczekliwe pieski w porównaniu do innych ras, a jak nikogo w domu nie ma to potrafią szczekać pół dnia :(

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

U nas słonecznie ale zimno :Kiepsko:

Dziś w Adasia grupie są zajęcia integracyjne z rodzicami, trzeba będzie się wykazać kreatywnością plastyczną, której u mnie brak :Nieśmiały:, ale pani mówiła żeby się nie przejmować bo Adaś jest kreatywny. To mnie pocieszyła :D

Ann - super, że Szymi próbuje na 2 kółkach :great:. Ja na razie się cieszę, że Maciek w ogóle polubił rower, bo w zeszłym roku wsiadł na niego tylko raz i koniec. W tym roku wykazuje dalsze chęci na jeżdżenie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...