Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

dotlenieni, po wizycie na poczcie (Natka wyszlo dzis priorytetem wiec licze ze jutro odbierzesz), w aptece i sklepie (dziś Ula po raz pierwszy weszła sama do warzywniaka i kupiła koperek - cała dumna z siebie że jak dorośli :Śmiech:

GRoszko dobrze ze to nic groznego i super teskty
Renia dedykacja super, ilosc zabkow :Szok: dzielna Tosia
Megan ale mi tu Ciebie brakuje, to chyba polityka przyzwyczajania mnie do tego ze jedziecie na urlop i Ciebie nie bedzie :Oczko:
Neta Kraków jeszcze nie

Odnośnik do komentarza

Wzięłam się za sprzątanie chatki i aż miło teraz w mieszkanku. Maciuś zasnął więc korzystam z „chwili dla siebie” :Oczko:

GRoszko – zdrówka dla Miłoszka! Eurespal znamy.
Troskliwy Miłoszek o mleczko dla braciszka :Śmiech:

Renia – a Marysia na spacerach, też idzie za rękę?

Ania – dobrze, że Martynka ma swoje łóżko :yes:

Ann – fajna Ulcia na zakupach :). Adaś ostatnio chciał sobie lizaka kupić. Nie wiedział, że trzeba za niego zapłacić :Oczko:. Myślał, że wystarczy powiedzieć „proszę” i „dziękuję” :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Hejka.
Nocka znośna, chyba Maciek wynagradza mi w dalszym ciągu ciężkie wieczory. Wczoraj zasnął po 22, ale spał prawie do 5, i po karmieniu jeszcze do 8:30. O 12 wyszliśmy na spacerek i Maciek dosypia w domku już ponad godzinkę. Fajne te długie drzemki, ale jednak wolałabym np. 2 dwugodzinne niż jedną 4 godzinną. Bo on jak się wczoraj obudził o 16 to zasnął dopiero o 22. :roll: Cóz, liczę na lepsze czasy.
Dziubala wedle tych kryteriów które ja miałam to dziecko wcześniej uczęszczające do żłobka dostaje za to pkt. Więc nie powinno być źle. ;)

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...