Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłam tylko na chwilkę bo strasznie dużo pracy skończe jak mi dadzą koło 5 za to cały weekend wolny...

i takie wesołe i smutne wieści zarazem

Sliffko Ogromne gratulacje :) po Serenie to chwilowo bezciążowo było :)

Dziubalko Strasznie mi żal Maciusia i wiem co musisz przeżywać. Może Cię to pocieszy ale pewnie nie że Nati szpitala w ogóle nie pamięta, a stres po raz pierwszy szpitalny przebrniesz i kiedyś będzie to tylko złe wspomnienie. A w Prokocimiu będzie Dziubalka czy na Strzeleckiej??

Odnośnik do komentarza

Nuchna Ja mam tak dość zmywania naczyn ze mimo ze mieszkanie wynajmowane to wiele bym dała żeby nawet za nasza kase jedna szafke w zabudowe wiecej _ zmyware...

a ja robie sernika na zimno w wersji ubozszej... bez ciach i bez jednego serka... ciagnie mnie na słodkie, a ja miłosniczka galaretki a tu moge tylko w przerwach od pracy wylewac warstwy na siebie...

eeeh na dodatek spiełam sie dzisiaj z M dość mocno i na pewno wieczór nie będzie zbyt miły... moze uda mi się was w weekendzik podczytac...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ja, jeszcze ja:Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

Sliffka GRATULACJE!!!!!! Ale się cieszę, najchętniej, bym Cię wyściskała

Ann nie wiem, czy Tosia będzie chętna do zabawy w pociąg, bo dziś coś nie bardzo, mimo próśb Marysi :Oczko:
Serena super, że Maciuś już się naprawił.
A mi Tosia coś się zepsuła. Wczoraj marudziła z przerwami na wycie do 21.00, dziś krócej, nie wiem ile, bo wyszłam o 20.00. Myślę, że dokuczają jej te dwójki, bo zaraz coś gryzie. Dziś dałam jej Efferalgan przed snem, więc może dlatego szybciej się uspokoiła.

Trzymam kciuki za Dziubalę i Maciusia.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...