Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Oscar Pill i Zakon Medykusów"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Moją ulubioną fantastyczną postacią z bajki jest niesamowity,śmieszny i zabawny Karlsson.Jeśli bywają dni, kiedy czujesz się samotny, nie ma żadnych widoków na to, żeby mieć własnego psa a wszystko wokół wydaje się być szare i ponure - od dzisiaj koniec z tym! Oto za oknem pojawił się Karlsson z Dachu. Małym guziczkiem w okolicach pępka uruchomił śmigło na plecach i unosi się w powietrzu. Zaprasza Cię na małą podniebną przejażdżkę. Szykuj się zatem do lotu z Karlssonem.Niezapomniana książka z mojego dzieciństwa, uwielbiałam ją czytać po 100 razy i od razu miałam dobry humor.

Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona postacią fantastyczną była "Karolcia" z książki Kruger. Zawsze marzyłam o znalezieniu tak cudownego koralika, który byłby w stanie przynieść mi tyle fantastycznych przygód. Znalazłam nawet kiedyś "cudowny" niebieski koralik, tyle, że mój nie spełniał marzeń. Ta książka wywarła na mnie ogromne wrażenie i wywiera je do tej pory, własnie jestem na etapie zarażania lekturą moja 4 letnia córkę, choć na razie jeszcze takiego szału jak u mnie nie widać (na 30 urodziny dostałam edycję limitowaną tej książki :))))) A kolejną postacią fantastyczną, która wywarła na mnie wpływ jest Harry Potter, nie wiem czy same przygody, czy świat magi czy to, że poczułam się nastolatką, czekając na kolejne wydanie, odliczając dni do premiery :) Mój mąż się śmiał, że jak Harry wychodzi, znaczy się, że pizza na obiad przychodzi :)))

Odnośnik do komentarza

Drogie Użytkowniczki :)
Dzieki Waszym odpowiedziom przenieśliśmy się w świat baśni, fantastyki i ciekawych opowieści, które każdy z nas zna :)
Piotruś Pan, Harry Potter czy Pan Kleks to postaci już kultowe, cieszymy się, że je pamiętacie i wspominacie :)
Nagrody w naszym konkursie, w postaci 10 egzemplarzy książek "Oscar Pill i Zakon Medykusów" tym razem trafią do:

1. agaluk1
2. Joaś
3. jolunia559
4. Kugelchen
5. vikkaj
6. krolowa_angielska
7. cudaczek
8. onlyme30
9. kodle
10. motylek1026

Gratulujemy zwycięzcom i prosimy o adresy do wysyłki nagród na konkursy@parenting.pl
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...