Skocz do zawartości
Forum

Reakcja na pomysł Ministerstwa Zdrowia - "Wyślij podpaskę do minister Kopacz"


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pomysłem Ministerstwa Zdrowia, by rejestrować kobiety w ciąży i kontrolować, czy kobieta na pewno urodziła, feministyczna fundacja Feminoteka proponuje akcję wysyłania symbolicznie zakrwawionych czerwoną farbą podpasek do minister Ewy Kopacz.
więcej tutaj :

Onet.pl Wiadomości

wiecie ja się zastanawiam co takie d.....le robią w rządzie
kiedy to się w końcu zmieni???
kiedy będziemy mieć rozsądnych i mądrych polityków?
kiedy oni przestaną przynosić nam wstyd i dbać o polskie społeczeństwo
:Szok::Szok::Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

Juz widze te kontrole - grupka facetow niech przychodzi do kazdej kobity i procz tego ze sprawdza czy jest maluszek to jeszcze niech ginekologicznie badaja kazdy z osobna co by nie było podejrzen ze ktory jest stronniczy :)

Do jasnej cholery czemu nie sprawdzaja tatusiow czy np zajmuja sie dziecmi ....

Akcja z podpaskami jest swietna :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

obawiam się, że chyba rozumiem zamiary Pani minister. Jestem z wykształcenia pedagogiem resocjalizacji i zajmuję się patologią w rodzinie - myślę, że celem takich działań jest przede wszystkim ochrona nienarodzonych dzieci, które są zabijane w różnych etapach ciąży podczas nielegalnych aborcji. To po pierwsze, po drugie mamy też problem kobiet, które po urodzeniu wyrzucają dzieci na śmietnik, mrożą je lub kiszą w beczkach, czy z różnych powodów wychowują w piwnicy czy komórce. Na pewno działania Pani minister nie są wymierzone przeciwko zwykłej dbającej o ciąże matce, są to próby ratowania dzieci, o których dowiadujemy się gdy są martwe lub poważnie zaniedbane.
Feministki mają swoje znane Panią zdanie na temat aborcji dlatego krzyczą.

Odnośnik do komentarza

to prawda, media podają wyjątkowe sytuacje na tym opiera się wielki news reporterski, ja zawsze pamiętam, że za słowami kryje się prawdziwa wielka tragedia małego dziecka, a w ciągu roku takich wiadomości wcale nie jest tak mało, niestety nie widzę w tym nic złego, że ministerstwo chce chronić nienarodzone dzieci. Mi osobiście nie przeszkadza ten pomysł tylko mam wątpliwości jak on zostanie zrealizowany, po prostu nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza

Rzad zamiast wymyslac cos czego nie sa w stanie wykonac - nie wierze ze sprawdza kazda ciezarna - i na co pojda masakryczne pieniadze bo trzeba pewnie bedzi ejakis urzad otworzyc, zatrudnic w nim swoja rodzine itp.
Zamiast zajmowac sie gadaniem sprawili by by matki ktore robia takie rzeczy jak wyrzucenie maluszka na smietnik czy nawet zabicie z braku srodkow , mialy pieniadze na wychowanie tego dziecka.
Mysle ze nie mozna tutaj wrzucac do jednego wora patologii typu - zabila bo byla pijana i tragedii bo "dziecku bedzie lepiej jak umrze niz by mialo klepac biede bo nie mam za co go utrzymac".
Patologii w pelnym tego slowa znaczeniu zadne sprawdzanie nie powstrzyma.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...