Skocz do zawartości
Forum

Dentysta czy sadysta ? :)


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam najlepszych wspomnien z wizyty u dentysty.Pani stomatolog tak wyrwala mi zeba ze zostawila kawałek korzenia i wziela za to 100 zl,a potem jeszcze za usuniecie tego co zostawila za pierwszym razem ,wiec dla mnie wizyta to wielki koszmar (podkresle ze juz zmienilam),ale strach został.

Odnośnik do komentarza

N I E N A W I D Z Ę !!!!

Najchetniej co to odwołuję wizyty u dentystów. W młodości nie miałam do nich szczęścia bo pierwszy był tak s wietnym dentystą że następni się dziwili "a czym on wypełniał te zęby???".
Teraz chodze do dentysty - kolegi i jest w miarę spokojnie. Nie boli jak robi, robi dokładnie choć ... też jak mam okazje odwołac to odwołuję...

Ale na dzień dobry znieczulanko, bo już jak siedzę na korytarzu i słysze te poooootwwwooorrrrne wiertła to i tak wbijam paznokcie sobie w dłonie..

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trzy lata temu bałam się dentysty jak nie wiem co. Nawet kuzynka mojego męża nie zdziałała na tym polu cudów. Jednak po 27 latach posiadania mleczka (tak, tak mleczaka) i to na przodzie postanowiłam zrobić wreszcie coś z tym fantem. Poszłam do cudownej pani stomatolog, która posiada nie dość że wspaniałe podejście do pacjentów, wiedzę, zdolności manualne to jeszcze (co przeważyło szalę) system komputerowego znieczulenia. Od tej pory już tak panicznie nie boję się położyć na fotelu, a znieczulenie to już inna bajka. Człowiek który wymyślił tę maszynkę do znieczulenia powinien Nobla dostać. Nic nie czujesz, nawet tego, że igła wbijana jest w dziąsło.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny - ja mam mistrzostwo świata w strachu przed dentystą!! nigdy nie chodzę do gabinetu sama, zawsze mam asystę, najczęściej to m., nie toleruję gazików w buzi - od razu mam odruch wymiotny, dlatego zakładają mi ślinociągi, często mdleję na fotelu, oczywiście nie z bólu, bo bez znieczulenia w ogóle nie siadam ale to strach ma na mnie tak ogromny wpływ
mimo tego właśnie strachu chodzę chętnie i systematycznie, lecząc wszystko na bieżąco, nawet po ciąży nie dorobiłam się żadnego ubytku
niestety, moim największym problemem są ósemki, które sobie spokojnie rosną od....20 lat, przysparzając różnych nieciekawych historii
właśnie dzięki jednej z nich kończę antybiotyk, tak mi suczka dała popalić, że dorobiłam się zapalenia ropnego całej jamy ustnej z zapaleniem okostnej i ślinianek na czele wrrrrrrrrr do tego czeka mnie usunięcie pozostałości po szóstce, która będąc zębem martwym, po leczeniu kanałowym, pokruszyła się dzięki tej rozpychającej się ósemce

ufff
musiałam się wypisać bo cierpię!!!
17.09 zębolog mnie czeka!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Nie lubię chodzić do stomatologa , a mój mąż panicznie boi się dentysty ;)
Za to z Nikodemem chodzę regularnie.
Ważne jest, aby pierwsza wizyta nie zniechęciła do dalszych... W moim przypadku tak jest - jakaś trauma z dzieciństwa , i nawet ten przemiły pan (do którego chodzi młody), nie przekonuje mnie. Nikoś za to chodzi chętnie :) Nawet dziś byliśmy ...

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...