Skocz do zawartości
Forum

Sylwester z dziećmi czy bez?


Rekomendowane odpowiedzi

ja spędzam z sykiem :) bo mężuś 31 grudnia będzie szedł na 18 do pracy no chyba ze coś się zmieni......
ale nawet jakby nie szedł to będziemy siedziec w domu sami :)
przyznam ze nie wyobrażam sobie inaczej zesztą nie lubie takich imprez i wolę iść po prostu spać :)

Odnośnik do komentarza

My spędzimy sylwestra we trójkę i bardzo się z tego cieszymy ::): . Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej.

Oczywiście już nasłuchałam się od postronnych osób, że "przecież masz mamę", albo "jesteście młodzi, idźcie się bawić, a mama niech z dzieckiem zostanie". Czy wy też takie komentarze słyszycie? Do tych osób niestety nie dociera, że moja mama też człowiek i ma prawo pobawić się w sylwestra, albo zwyczajnie odpocząć. Nie wspominając już o tym, że ja po prostu chcę zostać z moim dzieckiem. Zresztą czy to jakiś obowiązek iść na bal w sylwestra :Oczko:?

Odnośnik do komentarza

iskra0110
No u nas to siłą rzeczy z dzieckiem i w domu na białej sali:) nasi najlepsi znajomi mają 5miesięczne dziecko wiec nawet domówka w grę nie wchodzi z dwojgiem małych dzieci....

trzy lata temu bylismy z czteromiesieczna pociecha u znajomych na sylwestra-bylismy my wtrojke,i znajomi we dwoje:usmiech:
sympatycznie bylo:usmiech:

Odnośnik do komentarza

u mnie kiedys dogadywano ze mlodzi ze bawic się ale ja to mialam gdzies...........

w końcu każdy zrozumiał że ja nie lubie dyskotek i takich imprez............. choc moi rodzice sie dziwią bo oni mogliby szaleć na parkiecie a ja to domator :)
a ponadto wolę isc spac i się wyspać niż potem cały dzień chodzic nie tomna............. bo dziecku nei da sie powiedziec śpij...........

Odnośnik do komentarza

Szani84
u mnie kiedys dogadywano ze mlodzi ze bawic się ale ja to mialam gdzies...........

w końcu każdy zrozumiał że ja nie lubie dyskotek i takich imprez............. choc moi rodzice sie dziwią bo oni mogliby szaleć na parkiecie a ja to domator :)

ja też defacto nie lubię imprez, a mój m. bardzo od tego stroni, ale cieszę się jak z moimi ulubionymi znajomymi razem z dzieckiem możemy się spotkać,,,, choć w tym roku niestety odwołane przez nas z powodu choroby

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

czasem tak jest................ ja to lubie isc sama gdzies posiedziec........ ale to w ciągu dnai na kawke ale takie nocna to juz nie dla mnie ......... :) poza tym mąż w nocy pracyje bo od 18:00 do 2 w nocy więc każda noc gdzie jest w domu wole z nim spędzic niż szaleć :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że teściówka wpadnie posiedzieć, a my ewentualnie wyrwiemy się na miasto tuż przed północą..... może zostaniemy godzinkę lub dwie ze znajomymi... za długo nie możemy bo maluch na cycu:in_love2:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

My Sylwestra spędzamy rodzinnie tzn. w domu z kuzynostwem. Będzie zaledwie 4 dorosłych. Bez szaleństw, spokojnie. A nasz synek już się cieszy, bo uwielbia swoje kuzynki i razem pewnie będą nieźle wariować.

My z mężem też słyszeliśmy i słyszymy te teksty o tym, że jesteśmy młodzi, że powinniśmy się bawić, że oni jak byli młodzi to non stop się bawili itd. A moim zdaniem każdy robi jak chce, w końcu Sylwester nie jest jedyną okazją do zabawy, przecież to nie jest obowązek w Sylwestra szaleć gdzieś na parkiecie.

Ten rok był dla nas wyjątkowo trudny, więc tym bardziej chcemy go spędzić rodzinnie.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

iskra0110
Z jednym dzieckiem jeszcze by sobie człowiek poradził ale z dwójką to już gorzej zwłaszcza jak już godzina 20-22 to już pogrążone we śnie

ale gdzie Ty widzisz problem?
dzieci spia-nawet jakby ich byla piatka,czy dziesiatka,to dzieci spia

sylwester nie musi byc glosna impreza,wiec dzieci nie zbudzi halas
nawet nie ma problemu z niemowlakiem na piersi:wink:
bedac na "domowce"

****

chociaz ja tam lubie sylwestra w zaciszu domowym:wink: ja,maz i dzieci:usmiech:
i tak dobra zabawa zalezy od wlasnego nastroju i towarzystwa:wink:

Odnośnik do komentarza

Ulla
super, że rodzinnie spędzacie.....a jak byście mogły sobie zaszaleć bez konsekwencji pieniężnych to gdzie chciałybyście spędzić sylwestra?

nie moglabym sie zdecydowac,co wybrac sloneczko czy snieg:wink:
za sloncem tesknie,i za sniegiem:wink:

Odnośnik do komentarza

Ulla
no właśnie.......ale może uda się połączyć obie.......piękny krajobraz z pięknym słońcem, w ciepłych strumieniach wody z widokiem na ośnieżone góry...

sloneczko bedzie siedzialo kolo mnie na kanapie,piekny krajobraz bedzie o polnocy:wink:(fajerwerki:wink:)
a wczesniej bedzie prysznic w strumieniu cieplej wody:wink:
gorzej z tymi gorami i sniegiem:wink:

Odnośnik do komentarza

Helena
Ulla
no właśnie.......ale może uda się połączyć obie.......piękny krajobraz z pięknym słońcem, w ciepłych strumieniach wody z widokiem na ośnieżone góry...

sloneczko bedzie siedzialo kolo mnie na kanapie,piekny krajobraz bedzie o polnocy:wink:(fajerwerki:wink:)
a wczesniej bedzie prysznic w strumieniu cieplej wody:wink:
gorzej z tymi gorami i sniegiem:wink:

Może będzie w tv :)

Odnośnik do komentarza

Helena
iskra0110
Z jednym dzieckiem jeszcze by sobie człowiek poradził ale z dwójką to już gorzej zwłaszcza jak już godzina 20-22 to już pogrążone we śnie

ale gdzie Ty widzisz problem?
dzieci spia-nawet jakby ich byla piatka,czy dziesiatka,to dzieci spia

A tu widze taki problem, że nie rozkażesz dzieciakom spać o tej samej porze i nie budzić się płaczem na wzajem. zresztą co połorze je w jednym łóżeczku?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59936.png

Odnośnik do komentarza

A my co roku spędzamy sylwestra balangując, nawet jak byłam w 5 miesiącu ciąży czy jak dziewczyny miały 4 miesiące. Fakt, że następnego dnia jesteśmy "nietomni", ale my z mężem imprezowe bestie, więc nie wyobrażam sobie inaczej. A dziadki nie balują, siedzą w domu, to i nawet cieszą się na towarzystwo dzieci::):

W tym roku idziemy na domową imprezę do znajomych, będzie nas 6 par, tańce, gry i zabawy::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...